همه چیز در مورد قیمت کانکس


همه چیز در مورد قیمت کانکس

در این مطلب میخواهیم قیمت کانکس ها و فاکتورهای اثر گذار بر قیمت کانکس ها را بررسی کنیم. لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

ابتدا به طور مختصر کانکس را معرفی میکنیم و سپس در مورد قیمت انواع کانکس اطلاعات لازم را در اختیار خوانندگان عزیز این مطلب قرار میدهیم.

کانکس سازه از پیش طراحی شده قابل حملی است که جایگزین مناسبی برای سازه هایی است که با مصالح ساختمانی ساخته میشوند. این سازه ها محل مناسبی برای سکونت و انجام برخی فعالیت ها هستند که میتوان آن ها را به مکان دلخواه با شرایط آب و هوایی مختلف منتقل کرد. کانکس ها نیاز افراد به ساخت و ساز را برطرف میکنند و میتوان به سرعت و با هزینه ی کمتر آن ها را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. کانکس ها در گذشته تنها برای اقامت کوتاه مدت مورد استفاده قرار میگرفتند اما امروزه کاربردهای گوناگونی دارند که با توجه به نوع آن ها متفاوت هستند. در ادامه انواع کانکس و قیمت هایشان را بررسی خواهیم کرد.

قیمت کانکس دست دوم

به دلیل محبوبیت و بازار پر رونق خرید و فروش کانکس های دست دوم ابتدا در مورد قیمت این سازه ها میگوییم، در حال حاضر کانکس های دست دوم به دلیل قیمت مناسب و همچنین سرعت دسترسی به آن ها بین خریداران بسیار محبوب هستند. شاید با شنیدن لفظ کانکس دست دوم تصور کنید که این سازه ها محدود هستند و تنوع ندارند و یا اینکه تصور میکنید از لحاظ فنی و ظاهری پر از ایراد هستند اما اینگونه نیست؛ میتوان گفت همانطور که کانکس های نو متنوع هستند سازه های دست دوم نیز انواع مختلفی دارند که مشتری میتواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها در کمترین زمان کانکس مورد نظر را بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب کند. حال که بحث قیمت و صرفه جویی در هزینه های خرید کانکس شد بهتر است نحوه ی قیمت گذاری این سازه ها را نیز بگوییم، کانکس های دست دوم با 30 تا 40 درصد قیمت کمتر نسبت به سازه های نو در اختیار خریدار قرار میگیرند. توجه داشته باشید برای خرید کانکس دست دوم آن را از نزدیک بررسی کنید تا از سلامت فنی و ظاهری آن اطمینان حاصل کنید و آسوده خاطر باشید که بخاطر قیمت کمتر مجبور به خرید سازه ی بی کیفیت و آسیب دیده نشده باشید. از معایب خرید کانکس دست دوم عدم اطلاعات کافی خریدار است که این مشکل نیز با راهنمایی یک کارشناس قابل حل خواهد بود.

نحوه محاسبه قیمت کانکس

در ادامه به عوامل تاثیر گذار بر قیمت کانکس خواهیم پرداخت. قیمت کانکس ها تحت تاثیر چند عامل مهم است:

  • ابعاد:

از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت کانکس باید به ابعاد آن اشاره کرد زیرا ابعاد بزرگتر هر سازه مستلزم صرف مصرف مصالح و وقت بیشتر است. کانکس های با ابعاد استاندارد در مقایسه با کانکس هایی که به صورت سفارشی ساخته میشوند هزینه ی کمتر و جابجایی آسانتری دارند.

طرح و کاربری:

عامل مهم دیگری که قیمت کانکس را تعیین میکند طرح و کاربری آن است زیرا ممکن است دو کانکس مختلف دارای یک اندازه باشند اما به دلیل نوع کاربری و طرح، قیمت متفاوتی داشته باشند. طرح و نوع کاربرد است که مشخص میکند یک کانکس باید چه ابعادی داشته باشد.

محل اجرای سازه:

اکثر کانکس ها در کارخانه ساخته میشوند و سپس آن را مکان مورد نظر منتقل میکنند اما گاهی محدودیت محل استفاده از کانکس و بزرگ بودن ابعاد کانکس اجازه ی ساخت آن ها را در کارخانجات نمی دهد و باید در محل آن ها را اجرا کرد. قیمت این نوع سازه ها به دلیل هزینه های کارشناسی، حمل مصالح و ساخت در محل 15 درصد بیشتر است.

امکانات و تجهیزات داخلی:

بدیهی است که سازه های مجهز و با امکانات قیمت بیشتری نسبت به کانکس های ساده دارند. برای مثال قیمت کانکس کارگاهی که هیچ امکانات خاصی به جز ابعاد بزرگ و سیستم برق کشی و تهویه ندارد با یک کانکس ویلایی که همه ی امکانات لازم برای زندگی را در خود جای داده متفاوت خواهد بود.

قیمت کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی سازه ای است که معمولا با ابعاد 2 *2 ساخته میشود و برای استقرار نگهبانان و پرسنل حرارت در ورودی ها نصب میشود. این کانکس ها به گونه ای طراحی میشوند که نگهبان با قرار گرفتن درون آن میتواند به محیط تسلط کامل داشته باشد. کانکس های نگهبانی انواع مختلفی دارند که از نظر ابعاد، نمای ظاهری و همچنین امکانات با هم متفاوت هستند و قیمت آن ها به مصالح به کار رفته، اندازه و امکانات و تجهیزات آن ها بستگی دارد، برای مثال قیمت کانکس کارگاهی سبک به دلیل ساخته شدن از مواد سبک تر، کمتر از نمونه ی کانکس نگهبانی کارگاهی سنگین است. مشخص است که طول عمر کانکس نگهبانی سنگین نسبت به سبک بیشتر است و کیفیت شان نیز بالاتر است.

قیمت کانکس نگهبانی ساندویچ پانل به دلیل به کار رفتن فوم پلی اورتان در جداره های آن که عایق حرارتی است بالاتر است، این کانکس برای مکان های با شرایط آب و هوایی خیلی گرم و یا خیلی سرد مناسب است.

قیمت کانکس نگهبانی کامپوزیتی با توجه به زیبایی و نمای لوکس و همچنین دوام و طول عمر بالا نسبت به سایر کانکس های نگهبانی بالاتر است.


برای خواندن مطالب درمورد فروش کانکس :

قیمت انواع کانکس

امروزه تعیین قیمت انواع کانکس به دلیل نوسانات قیمت امکان پذیر نیست و هر نوع کانکس را با توجه به ابعاد، مواد اولیه به کار رفته برای ساخت، امکانات و تجهیزات در نظر گرفته شده برای کانکس، سال تولید، شرکت تولید کننده و محل اجرای آن ارزش گذاری میکنند. برای پرداختن به جزییات بیشتر در مورد قیمت انواع کانکس باید به صورت جداگانه هر کدام از آن ها را بررسی کرد تا بتوان در مورد قیمتشان نظر داد. برای اطلاع از قیمت کانکس ها میتوانید به صورت حضوری به شرکت های تولید کننده معتبر مراجعه کنید زیرا پرداختن به قیمت انواع کانکس ها در حوصله ی این بحث نمی گنجد اما اشاره به عوامل تاثیر گذار بر قیمت این سازه ها نیز میتواند تاحدودی به خریداران برای تخمین قیمت کانکس ها کمک کند.

حال که در مورد قیمت کانکس ها گفتیم بد نیست با یکی از بهترین شرکت های تولید کننده ی انواع کانکس در ایران آشنا شویم، شرکت میاک کانتین یکی از برترین مجموعه های ساخت و طراحی انواع کانکس است که تلاش میکند به کمک کارکنان با تجربه و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت بهترین سازه ها را تولید کنند. قیمت محصولات این شرکت منصفانه است و مشتریان عزیز میتوانند پس از مقایسه انواع کانکس مناسب ترین گزینه را بر اساس سلیقه و نیاز خود خریداری کنند.

، در حال حاضر کانکس های دست دوم به دلیل قیمت مناسب و همچنین سرعت دسترسی به آن ها بین خریداران بسیار محبوب هستند.  میتوان گفت همانطور که کانکس های نو متنوع هستند سازه های دست دوم نیز انواع مختلفی دارند که مشتری میتواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها در کمترین زمان کانکس مورد نظر را بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب کند

ابعاد

طرح و کاربری

محل اجرای سازه

امکانات و تجهیزات داخلی

، در حال حاضر کانکس های دست دوم به دلیل قیمت مناسب و همچنین سرعت دسترسی به آن ها بین خریداران بسیار محبوب هستند. شاید با شنیدن لفظ کانکس دست دوم تصور کنید که این سازه ها محدود هستند و تنوع ندارند و یا اینکه تصور میکنید از لحاظ فنی و ظاهری پر از ایراد هستند اما اینگونه نیست؛ میتوان گفت همانطور که کانکس های نو متنوع هستند

دیدگاه‌تان را بنویسید: