همه چیز در مورد قیمت کانکس

همه چیز در مورد قیمت کانکس

همه چیز در مورد قیمت کانکس

در این مطلب میخواهیم قیمت کانکس ها و فاکتورهای اثر گذار بر قیمت کانکس ها را بررسی کنیم. لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید. ابتدا به طور مختصر کانکس را معرفی میکنیم و سپس در مورد قیمت انواع کانکس اطلاعات لازم را در اختیار خوانندگان عزیز این مطلب قرار میدهیم. کانکس سازه از پیش طراحی شده قابل حملی است که جایگزین مناسبی برای سازه هایی است که با مصالح ساختمانی ساخته میشوند. این سازه ها محل مناسبی برای سکونت و انجام برخی فعالیت ها هستند که میتوان آن ها را به مکان دلخواه با شرایط آب و هوایی مختلف منتقل کرد. کانکس ها نیاز افراد به ساخت و ساز را برطرف میکنند و میتوان به سرعت و با هزینه ی کمتر آن ها را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. کانکس ها در گذشته تنها برای اقامت کوتاه مدت مورد استفاده قرار میگرفتند اما امروزه کاربردهای گوناگونی دارند که با توجه به نوع آن ها متفاوت هستند. در ادامه انواع کانکس و قیمت هایشان را بررسی خواهیم کرد.

تولیدکننده کانکس دوبلکس

کانکس دست دوم ارزان قیمت

قیمت کانکس دست دوم

به دلیل محبوبیت و بازار پر رونق خرید و فروش کانکس های دست دوم ابتدا در مورد قیمت این سازه ها میگوییم، در حال حاضر کانکس های دست دوم به دلیل قیمت مناسب و همچنین سرعت دسترسی به آن ها بین خریداران بسیار محبوب هستند. شاید با شنیدن لفظ کانکس دست دوم تصور کنید که این سازه ها محدود هستند و تنوع ندارند و یا اینکه تصور میکنید از لحاظ فنی و ظاهری پر از ایراد هستند اما اینگونه نیست؛ میتوان گفت همانطور که کانکس های نو متنوع هستند سازه های دست دوم نیز انواع مختلفی دارند که مشتری میتواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها در کمترین زمان کانکس مورد نظر را بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب کند. حال که بحث قیمت و صرفه جویی در هزینه های خرید کانکس شد بهتر است نحوه ی قیمت گذاری این سازه ها را نیز بگوییم، کانکس های دست دوم با 30 تا 40 درصد قیمت کمتر نسبت به سازه های نو در اختیار خریدار قرار میگیرند. توجه داشته باشید برای خرید کانکس دست دوم آن را از نزدیک بررسی کنید تا از سلامت فنی و ظاهری آن اطمینان حاصل کنید و آسوده خاطر باشید که بخاطر قیمت کمتر مجبور به خرید سازه ی بی کیفیت و آسیب دیده نشده باشید. از معایب خرید کانکس دست دوم عدم اطلاعات کافی خریدار است که این مشکل نیز با راهنمایی یک کارشناس قابل حل خواهد بود.

نحوه محاسبه قیمت کانکس

در ادامه به عوامل تاثیر گذار بر قیمت کانکس خواهیم پرداخت. قیمت کانکس ها تحت تاثیر چند عامل مهم است: ابعاد: از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت کانکس باید به ابعاد آن اشاره کرد زیرا ابعاد بزرگتر هر سازه مستلزم صرف مصرف مصالح و وقت بیشتر است. کانکس های با ابعاد استاندارد در مقایسه با کانکس هایی که به صورت سفارشی ساخته میشوند هزینه ی کمتر و جابجایی آسانتری دارند. طرح و کاربری: عامل مهم دیگری که قیمت کانکس را تعیین میکند طرح و کاربری آن است زیرا ممکن است دو کانکس مختلف دارای یک اندازه باشند اما به دلیل نوع کاربری و طرح، قیمت متفاوتی داشته باشند. طرح و نوع کاربرد است که مشخص میکند یک کانکس باید چه ابعادی داشته باشد. محل اجرای سازه: اکثر کانکس ها در کارخانه ساخته میشوند و سپس آن را مکان مورد نظر منتقل میکنند اما گاهی محدودیت محل استفاده از کانکس و بزرگ بودن ابعاد کانکس اجازه ی ساخت آن ها را در کارخانجات نمی دهد و باید در محل آن ها را اجرا کرد. قیمت این نوع سازه ها به دلیل هزینه های کارشناسی، حمل مصالح و ساخت در محل 15 درصد بیشتر است. امکانات و تجهیزات داخلی:  بدیهی است که سازه های مجهز و با امکانات قیمت بیشتری نسبت به کانکس های ساده دارند. برای مثال قیمت کانکس کارگاهی که هیچ امکانات خاصی به جز ابعاد بزرگ و سیستم برق کشی و تهویه ندارد با یک کانکس ویلایی که همه ی امکانات لازم برای زندگی را در خود جای داده متفاوت خواهد بود.

برای خواندن مطالب در مورد خرید کانکس:

قیمت کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی سازه ای است که معمولا با ابعاد 2 *2 ساخته میشود و برای استقرار نگهبانان و پرسنل حرارت در ورودی ها نصب میشود. این کانکس ها به گونه ای طراحی میشوند که نگهبان با قرار گرفتن درون آن میتواند به محیط تسلط کامل داشته باشد. کانکس های نگهبانی انواع مختلفی دارند که از نظر ابعاد، نمای ظاهری و همچنین امکانات با هم متفاوت هستند و قیمت آن ها به مصالح به کار رفته، اندازه و امکانات و تجهیزات آن ها بستگی دارد، برای مثال قیمت کانکس کارگاهی سبک به دلیل ساخته شدن از مواد سبک تر، کمتر از نمونه ی کانکس نگهبانی کارگاهی سنگین است. مشخص است که طول عمر کانکس نگهبانی سنگین نسبت به سبک بیشتر است و کیفیت شان نیز بالاتر است.

قیمت کانکس نگهبانی ساندویچ پانل به دلیل به کار رفتن فوم پلی اورتان در جداره های آن که عایق حرارتی است بالاتر است، این کانکس برای مکان های با شرایط آب و هوایی خیلی گرم و یا خیلی سرد مناسب است.

قیمت کانکس نگهبانی کامپوزیتی با توجه به زیبایی و نمای لوکس و همچنین دوام و طول عمر بالا نسبت به سایر کانکس های نگهبانی بالاتر است.

قیمت کانکس قیمت کانکس

برای خواندن مطالب درمورد خرید کانتینر:

قیمت انواع کانکس

امروزه تعیین قیمت انواع کانکس به دلیل نوسانات قیمت امکان پذیر نیست و هر نوع کانکس را با توجه به ابعاد، مواد اولیه به کار رفته برای ساخت، امکانات و تجهیزات در نظر گرفته شده برای کانکس، سال تولید، شرکت تولید کننده و محل اجرای آن ارزش گذاری میکنند. برای پرداختن به جزییات بیشتر در مورد قیمت انواع کانکس باید به صورت جداگانه هر کدام از آن ها را بررسی کرد تا بتوان در مورد قیمتشان نظر داد. برای اطلاع از قیمت کانکس ها میتوانید به صورت حضوری به شرکت های تولید کننده معتبر مراجعه کنید زیرا پرداختن به قیمت انواع کانکس ها در حوصله ی این بحث نمی گنجد اما اشاره به عوامل تاثیر گذار بر قیمت این سازه ها نیز میتواند تاحدودی به خریداران برای تخمین قیمت کانکس ها کمک کند.

حال که در مورد قیمت کانکس ها گفتیم بد نیست با یکی از بهترین شرکت های تولید کننده ی انواع کانکس در ایران آشنا شویم، شرکت میاک کانتین یکی از برترین مجموعه های ساخت و طراحی انواع کانکس است که تلاش میکند به کمک کارکنان با تجربه و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت بهترین سازه ها را تولید کنند. قیمت محصولات این شرکت منصفانه است و مشتریان عزیز میتوانند پس از مقایسه انواع کانکس مناسب ترین گزینه را بر اساس سلیقه و نیاز خود خریداری کنند.

قیمت کانکس مسکونی

قیمت کانکس براساس نوع آن و مصالحی که در آن به کار برده شده است تعیین می شود. همان طور که در مقالات قبلی ذکر گردید؛ کانکس ها انواع مختلف دارند و کاربردهای آن ها نیز متنوع است. یکی از پر کاربرد ترین کانکس ها، کانکس مسکونی می باشد. این نوع کانکس برای سفر ها و مناطقی که نیاز به اسکان دارد بسیار مناسب است. کانکس های مسکونی را به صورت زیر طبقه بندی می نمایند:

کانکس تیپ ++A، +A، A، B، C و ساندویچ پنل می باشد. ابعاد آن ها نیز از ۴*۲.۵ شروع می شود و تا ۱۲*۳ ادامه دارد.

اگر علاوه بر قیمت کانکس نما و زیبایی کانکس نیز برای شما مهم است، می توانید با درخواست بروشور از اطلاعات فنی و ظاهری کانکس آگاهی یابید تا کانکس مناسب تری را خریداری نمایید. زیرا برخی از کانکس ها از ورقه های آهنی ساخته می شوند که طرح چوب دارد و بسیار زیبا است. این نوع کانکس ها علاوه بر مقاومت بالا و قیمت مناسب دارای نمای فوق العاده ای نیز هستند. پس هنگام خریداری کانکس مسکونی می توانید موارد زیادی را در نظر بگیرید و قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید. حتی اگر امکان جا به جایی کانکس با تریلی به محل مورد نظر را ندارید، می توانید از کانکس های چرخدار استفاده نمایید.

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی در سایت های مختلف متفاوت ذکر شده است. در برخی از شرکت ها این قیمت از یک میلیون و دویست هزار تومان آغاز می شود و در برخی دیگر از یک میلیون و هفتصد هزار تومان. این بستگی دارد شما چه نوع کانکس ویلایی را بخواهید. به طور کلی کانکس ویلایی نوعی خانه پیش ساخته است که برای باغ ها و مناطق ییلاقی کارایی دارد. اگر برای درست کردن یک باغ هزینه زیادی متحمل شده اید و می خواهید با هزینه اندک ویلایی درون باغ تان داشته باشید، حتما به فکر خرید کانکس ویلایی باشید. قیمت کانکس آن هم از نوع ویلایی نسبت به کانکس های مسکونی کمی بیشتر است زیرا تمام آنچه درون یک ویلا وجود دارد، درون کانکس های ویلایی نیز موجود می باشد. با توجه به سفارش شما یک کانکس ویلایی میتواند متراژی معادل دویست متر داشته باشد و دارای چند اتاق خواب باشد.

میاک کانتین یکی از شرکت های مهندسی است که در کانکس سازی سابقه زیادی دارد. قیمت کانکس توسط کارشناسان این شرکت اعلام می گردد و بسیار مقرون به صرفه است. اگر برای خرید کانکس ویلایی و اطلاع از قیمت کانکس به کمک نیاز دارید کافی ست به سایت اینترنتی میاک کانتین به نشانی: meyakcontain.com مراجعه نمایید.

قیمت کانکس ویلایی دوبلکس

اگر از طرفداران کانکس های ویلایی دوبلکس هستید و قیمت کانکس دوبلکس را نمی دانید، با ما همراه شوید. از نکات مهمی که باید در این رابطه بدانید، مصالحی است که در کانکس های ویلایی دوبلکس استفاده می شود. به دلیل ایجاد مقاومت بیشتر و اجرای طبقه دوم، مصالح استفاده شده بسیار مقاوم تر از سایر کانکس ها است. اگرچه این نوع کانکس قیمت بالایی که دارد اما برای فضای اطراف از طریق طبقه دوم چشم انداز بهتری را فراهم می آورد. البته باید این نکته را هم ذکر کرد که زمانِ اجرا و قیمت کانکس دوبلکس بیشتر است و قابلیت جا به جایی را نیز ندارد.

در صورتی که در مقصد مورد نظر دارای فضای کافی جهت احداث کانکس ویلایی هستید، بهتر است از کانکس های ویلایی معمولی استفاده نمایید. اما اگر عامل جا به جایی برایتان اهمیت ندارد و فضای کافی نیز در اختیار ندارید، می توانید اقدام به ساختن کانکس ویلایی دوبلکس نمایید.

نکته پایانی

قیمت کانکس ها بسیار متفاوت می باشد زیرا مصالحی که در آن ها به کار میرود متنوع است. همچنین قیمت کانکس به نظر مشتری و نوع سفارش او بستگی دارد. به عبارتی هر چه مصالح گران تر و درجه یک تری در ساختن کانکس استفاده شود و متراژ کانکس نیز بیشتر باشد، قیمت کانکس نیز افزایش خواهد یافت. مشتریان باید بعد از مشخص شدن قیمت کانکس و خریداری آن به شرایط نگهداری و عمر مفید کانکس ها نیز دقت نمایند. زیرا هر کانکس با توجه به مصالحی که در ساختن آن به کار برده شده است، طول عمر مشخصی دارد. اما در صورتی که به درستی حمل شود و در نگهداری آن کوشا باشید، حتما مدت زمان بیشتری می توانید از آن استفاده کنید.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MeyakContain (@meyakcontain)

، در حال حاضر کانکس های دست دوم به دلیل قیمت مناسب و همچنین سرعت دسترسی به آن ها بین خریداران بسیار محبوب هستند.  میتوان گفت همانطور که کانکس های نو متنوع هستند سازه های دست دوم نیز انواع مختلفی دارند که مشتری میتواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها در کمترین زمان کانکس مورد نظر را بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب کند

ابعاد

طرح و کاربری

محل اجرای سازه

امکانات و تجهیزات داخلی

، در حال حاضر کانکس های دست دوم به دلیل قیمت مناسب و همچنین سرعت دسترسی به آن ها بین خریداران بسیار محبوب هستند. شاید با شنیدن لفظ کانکس دست دوم تصور کنید که این سازه ها محدود هستند و تنوع ندارند و یا اینکه تصور میکنید از لحاظ فنی و ظاهری پر از ایراد هستند اما اینگونه نیست؛ میتوان گفت همانطور که کانکس های نو متنوع هستند

1 thought on “همه چیز در مورد قیمت کانکس”

دیدگاه‌تان را بنویسید: