معرفی امکانات و قیمت کانتینر فروشگاهی

معرفی امکانات و قیمت کانتینر فروشگاهی

کانتینر فروشگاهی چند وقتی است که چه در سطح جهان و چه در سطح ایران محبوبیت‌اش زیاد شده و متقاضیان بسیاری پیدا کرده است. چنان‌چه شما نیز به‌دنبال استفاده از کانتینر فروشگاهی هستید، می‌توانید برای خرید کانتینر فروشگاهی با میاک کانتین تماس بگیرید. کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم جهت خرید کانتینر را به شما ارائه خواهند کرد. شماره‌ تلفن موجود در صفحه تماس با ما پل ارتباطی شما با میاک کانتین است. برای خرید حتماً با مشاوران و کارشناسان میاک کانتین تماس بگیرید.

کانتینر فروشگاهی چیست؟

پیش از تعریف کانتینر فروشگاهی، لازم به تأکید بر این نکته است که کانتینر با کانکس فرق دارد. کانکس یک سازه‌ی پیش‌ساخته است که می‌توان با در نظر گرفتن شرایط مشتری آن را در طرح‌های مختلف، رنگ‌های گوناگون، ابعاد متفاوت و به‌همراه درب و پنجره ساخت. اما کانتینر در واقع یک مخزن و انبار ایزوله برای حمل‌ونقل‌های دریایی است. این مخازن بسیار محکم و مقاوم هستند و عمدتاً از ورق فولادی سنگین ساخته می‌شوند. اما چه می‌شود که کانتینری که در حمل‌ونقل دریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کلی هم روی ایزوله و محکم‌بودن آن حساب می‌شود، به یک باره در شهرها و روستاها دیده می‌شود؟

موضوع از این قرار است که کانتینرها عمر مفیدی دارند که پس از به اتمام رسیدن این عمر مفید، دیگر شرکت‌های دریایی روی آن‌ها به عنوان مخازنی ایزوله حساب نمی‌کنند، اما همچنان می‌توان کانتینرهایی که عمر مفیدشان به پایان رسیده را به‌عنوان مخازنی محکم مورد استفاده قرار داد. این‌گونه است که کانتینر از فضای دریایی خارج می‌شود و جهت مصارف گوناگون سر از شهرها و روستاها درمی‌آورد. تغییراتی روی کانتینرها صورت می‌گیرد که این تغییرات با توجه به نوع استفاده‌ای که قرار است از کانتینر انجام گیرد، صورت می‌گیرند.

یکی از مصارف رایج کانتینر، مصرف فروشگاهی است. برخی از فروشندگان مایل هستند که برای فروش درون شهری یا روستایی، از کانتینر به عنوان انبار فروش استفاده کنند. امکان استفاده از کانتینرها برای فروشگاه‌های مختلف از آن جا پدید آمد که امکان تغییر و تحول در کانتینر فراهم گردید. این‌گونه شد که با اعمال یک سری تغییرات در کانتینر، شرایط برای بهره‌بردن از کانتینری که از دریاها به شهر و روستا وارد آمده به‌عنوان کانتینر فروشگاهی مهیا شد.

امروزه امکان استفاده از کانتینرها جهت مصارف فروشگاهی به بهترین شکل و با طرح‌ها و فرم‌های مختلف فراهم است.


ساخت کانتینر فروشگاهی

اگر به‌دنبال استفاده از کانتینر به‌عنوان یک مخزن فروشگاهی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و طرح و شکل مورد نظرتان را برای کارشناسان ما توضیح دهید. البته اگر خودتان طرحی نداشته باشید نیز کارشناسان ما از بهترین طرح‌ها برای ساخت کانتینر شما استفاده خواهند کرد. در این شرایط کافی ست اندازه‌های مورد نظرتان را به ما اعلام کنید.

پس از سفارش طرح توسط شما، کارشناسان و متخصصان ما دست به کار شده و از کانتینرهای از پیش موجود اقدام به تولید کانتینر فروشگاهی باب میل‌تان خواهند کرد. آن‌ها از کانتینرهای دریایی استفاده کرده و با اعمال برش‌ها و تغییرات لازم در آن، همان چیزی که مد نظرتان بود را تهیه می‌کنند.

ضمناً ممکن است به سبب نوع طراحی‌ای که شما از کانتینر فروشگاهی در نظر دارید، نیاز به استفاده از بیش از یک کانتینر باشد. افزون بر این، فرآیندهای داکت‌کشی، برقکشی، ایجاد درب، عایق‌بندی دیواپوش‌ها، رنگ‌آمیزی دیواره‌های خارجیٌآمی و موارد این قبیل روی کانتینر اجرا می‌شوند تا ماحَصَل کار، کانتینر فروشگاهی مدنظر شما مطابق با طراحی باب میل‌تان باشد. اگر کار را به کارشناسان ما بسپارید، می‌توانید با خیالی آسوده منتظر تحویل کانتینر موردنظرتان باشید، چراکه تمامی این فرآیندهایی که بایستی روی کانتینر مورد نظر شما انجام گیرند، توسط کارشناسان متخصص و مجرب ما به بهترین شکل و حرفه‌ای‌ترین صورت انجام خواهند گرفت.


قیمت کانتینر فروشگاهی

قیمتی واحد و مشخص را نمی‌توان برای کانتینر فروشگاهی اعلام داشت، چرا که قیمت این نوع کانتینر به موارد و عوامل مختلفی از جمله ابعاد کانتینر و همچنین کارهایی که روی آن انجام می‌شود تا کانتینر به طرح دلخواه شما برسد بستگی دارد. برای آن که از میزان دقیق قیمت کانتینر فروشگاهی مطلع شوید، می‌توانید با میاک کانتین تماس بگیرید. پس از ارائه‌ی طرح دلخواه‌تان به کارشناسان ما، قیمت ساخت کانتینر مورد نظرتان به شما اعلام خواهد شد.


خرید کانتینر فروشگاهی

شرکت صعنتی میاک کانتین از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌ها در زمینه‌ی اجرا و تولید انواع کانتینر است. متخصصان شرکت میاک کانتین هر یک دوره‌های تخصصی مورد نیاز جهت تولید و ساخت کانتینرهای فروشگاهی را در شرکت‌های DQS  و TUV NORD به‌خوبی گذرانده و هر یک در زمینه‌ی کاری خود، متخصص و مجرب هستند. از همین رو، همانطور که در بالا گفتم، با ثبت سفارش‌تان در میاک کانتین نباید هیچ نگرانی‌ای از بابت کیفیت کار و کیفیت محصول داشته باشید.

شماره‌ تلفن موجود در صفحه افزون بر ارائه‌ی مشاوره به شما، جهت خرید کانتینر فروشگاهی نیز هست. چنان‌چه قصد خرید کانتینر فروشگاهی دارید می‌توانید تلفن را بردارید و با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از ارائه‌ی راهنمایی‌های لازم، سفارش شما جهت خرید کانتینر فروشگاهی را ثبت می‌کنند.

انواع کانتینر سفارشی

کانتینر های خوابگاهی برای کارگاه های اجرایی

کانتینر های آزمایشگاهی برای تیم تخصصی

کانتینر های آموزشگاهی برای تشکیل کلاس های درس

کانتینر های ویلایی برای مناطق دنج و استراحت

کانتینر های مخصوص ادارت و جلسات ویژه

کانتینر های فروشگاهی ویزه فست فود

کانتینر های ویژه انبار برای کارگاه های اجرایی

کانتینر های مسکونی به منظور اقامت و استراحت خانواده ها

کانتینر های اورژانسی ویژه تیم های تخصصی اورژانس و نجات

کانتینر های امداد ویژه شرایط سخت به عنوان جان پناه با توجه به مقاومت و استحکام این سازه

کانتینر های ویژه نیروی انتظامی برای اجرای عملیات های مانور نمایشی

کانتینر های ویژه خرید فروش اجناس مختلف به عنوان کانکس های فروشگاهی ویژه

کانکس های طبقاتی پیشرفته با ترکیب 2 یا چند کانتینر

نحوه تبدیل کانتینر سفارشی

در صورت نیاز ایجاد حفاظ های پیشرفته برای درب و پنجره ها

استفاده از دیوارها کاذب گچی برای جدا سازی دیوارها از فولاد

نورپردازی بسیار زیبا در کانتینر

استفاده از فوم های پاششی برای عایق بندی کانتینر ها که در کانکس های مسکونی اینکار انجام می گردد.

برش در دیوار های کانتینر برای ایجاد درب و پنجره ویژه و شیک

 

انواع کانتینر های شرکت میاک

کانتینر های 40 فوت و 20 فوت و سایز های متفاوت با ارتفاع های متفاومت

کانتینر های خارجی موجود میاک دارای سال های مختلفی می باشد.

که با توجه به تولید و نوع آن ها قیمت آنها متفاوت می باشد.

1 thought on “معرفی امکانات و قیمت کانتینر فروشگاهی”

دیدگاه‌تان را بنویسید: