معرفی امکانات و قیمت کانتینر فروشگاهی

معرفی امکانات و قیمت کانتینر فروشگاهی

حتما شما تا به حال نام کانتینر را شنیده اید اما آیا در مورد کاربرد آن نیز اطلاعاتی دارید؟ آیا با انواع کانتینر آشنایی دارید؟ اگر پاسختان به این دو سوال منفی است به شما پیشنهاد میکنیم تا پایان مطلب را با ما همراه باشید زیرا میخواهیم در ادامه به آن ها پاسخ دهیم و نکات مهمی را نیز در مورد خرید کانتینر عنوان کنیم.

کانتینر به محفظه ای مستحکم و امن با اسکلت فلزی گفته میشود که برای حمل و نقل بار از آن ها استفاده میشود. کانتینر ها فضای زیادی برای جابجایی بار از راه های هوایی، آبی و زمینی دارند و به دلیل نفوذ ناپذیری در برابر آب و سایر عوامل بهترین گزینه برای حمل و نقل به حساب می آیند زیرا کالاها را از هر گونه آسیب، ضربه و فشار در امان نگه میدارند، علاوه بر این ویژگی ها کانتینرها ضد سرقت نیز هستند و از این بابت نیز نگرانی وجود ندارد. از دلایل محبوبیت آن ها میتوان به بالا بردن سرعت بارگیری و تخلیه اشاره کرد. همچنین جابجایی بارهای با شکل غیر متعارف به کمک کانتینرها بسیار راحت تر شده است زیرا به خاطر طراحی مناسب این سازه ها به خوبی روی هم قرار میگیرند و گنجایش حمل بار را بالا میبرند. به دلیل اینکه قصد داریم در مورد خرید انواع کانتینر توضیحاتی ارائه دهیم به همین توضیح کوتاه در مورد کانتینر بسنده میکنیمf

کانتینر فروشگاهی چند وقتی است که چه در سطح جهان و چه در سطح ایران محبوبیت‌اش زیاد شده و متقاضیان بسیاری پیدا کرده است. چنان‌چه شما نیز به‌دنبال استفاده از کانتینر فروشگاهی هستید، می‌توانید برای خرید کانتینر فروشگاهی با میاک کانتین تماس بگیرید. کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم جهت خرید کانتینر را به شما ارائه خواهند کرد. شماره‌ تلفن موجود در صفحه تماس با ما پل ارتباطی شما با میاک کانتین است. برای خرید حتماً با مشاوران و کارشناسان میاک کانتین تماس بگیرید.

کانتینر فروشگاهی چیست؟

پیش از تعریف کانتینر فروشگاهی، لازم به تأکید بر این نکته است که کانتینر با کانکس فرق دارد. کانکس یک سازه‌ی پیش‌ساخته است که می‌توان با در نظر گرفتن شرایط مشتری آن را در طرح‌های مختلف، رنگ‌های گوناگون، ابعاد متفاوت و به‌همراه درب و پنجره ساخت. اما کانتینر در واقع یک مخزن و انبار ایزوله برای حمل‌ونقل‌های دریایی است. این مخازن بسیار محکم و مقاوم هستند و عمدتاً از ورق فولادی سنگین ساخته می‌شوند. اما چه می‌شود که کانتینری که در حمل‌ونقل دریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کلی هم روی ایزوله و محکم‌بودن آن حساب می‌شود، به یک باره در شهرها و روستاها دیده می‌شود؟


موضوع از این قرار است که کانتینرها عمر مفیدی دارند که پس از به اتمام رسیدن این عمر مفید، دیگر شرکت‌های دریایی روی آن‌ها به عنوان مخازنی ایزوله حساب نمی‌کنند، اما همچنان می‌توان کانتینرهایی که عمر مفیدشان به پایان رسیده را به‌عنوان مخازنی محکم مورد استفاده قرار داد. این‌گونه است که کانتینر از فضای دریایی خارج می‌شود و جهت مصارف گوناگون سر از شهرها و روستاها درمی‌آورد. تغییراتی روی کانتینرها صورت می‌گیرد که این تغییرات با توجه به نوع استفاده‌ای که قرار است از کانتینر انجام گیرد، صورت می‌گیرند.

یکی از مصارف رایج کانتینر، مصرف فروشگاهی است. برخی از فروشندگان مایل هستند که برای فروش درون شهری یا روستایی، از کانتینر به عنوان انبار فروش استفاده کنند. امکان استفاده از کانتینرها برای فروشگاه‌های مختلف از آن جا پدید آمد که امکان تغییر و تحول در کانتینر فراهم گردید. این‌گونه شد که با اعمال یک سری تغییرات در کانتینر، شرایط برای بهره‌بردن از کانتینری که از دریاها به شهر و روستا وارد آمده به‌عنوان کانتینر فروشگاهی مهیا شد.

امروزه امکان استفاده از کانتینرها جهت مصارف فروشگاهی به بهترین شکل و با طرح‌ها و فرم‌های مختلف فراهم است.

ساخت کانتینر فروشگاهی

اگر به‌دنبال استفاده از کانتینر به‌عنوان یک مخزن فروشگاهی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و طرح و شکل مورد نظرتان را برای کارشناسان ما توضیح دهید. البته اگر خودتان طرحی نداشته باشید نیز کارشناسان ما از بهترین طرح‌ها برای ساخت کانتینر شما استفاده خواهند کرد. در این شرایط کافی ست اندازه‌های مورد نظرتان را به ما اعلام کنید.

پس از سفارش طرح توسط شما، کارشناسان و متخصصان ما دست به کار شده و از کانتینرهای از پیش موجود اقدام به تولید کانتینر فروشگاهی باب میل‌تان خواهند کرد. آن‌ها از کانتینرهای دریایی استفاده کرده و با اعمال برش‌ها و تغییرات لازم در آن، همان چیزی که مد نظرتان بود را تهیه می‌کنند.

ضمناً ممکن است به سبب نوع طراحی‌ای که شما از کانتینر فروشگاهی در نظر دارید، نیاز به استفاده از بیش از یک کانتینر باشد. افزون بر این، فرآیندهای داکت‌کشی، برقکشی، ایجاد درب، عایق‌بندی دیواپوش‌ها، رنگ‌آمیزی دیواره‌های خارجیٌآمی و موارد این قبیل روی کانتینر اجرا می‌شوند تا ماحَصَل کار، کانتینر فروشگاهی مدنظر شما مطابق با طراحی باب میل‌تان باشد. اگر کار را به کارشناسان ما بسپارید، می‌توانید با خیالی آسوده منتظر تحویل کانتینر موردنظرتان باشید، چراکه تمامی این فرآیندهایی که بایستی روی کانتینر مورد نظر شما انجام گیرند، توسط کارشناسان متخصص و مجرب ما به بهترین شکل و حرفه‌ای‌ترین صورت انجام خواهند گرفت.


برای خواندن مطالب درمورد فروش کانکس :

قیمت کانتینر فروشگاهی

قیمتی واحد و مشخص را نمی‌توان برای کانتینر فروشگاهی اعلام داشت، چرا که قیمت این نوع کانتینر به موارد و عوامل مختلفی از جمله ابعاد کانتینر و همچنین کارهایی که روی آن انجام می‌شود تا کانتینر به طرح دلخواه شما برسد بستگی دارد. برای آن که از میزان دقیق قیمت کانتینر فروشگاهی مطلع شوید، می‌توانید با میاک کانتین تماس بگیرید. پس از ارائه‌ی طرح دلخواه‌تان به کارشناسان ما، قیمت ساخت کانتینر مورد نظرتان به شما اعلام خواهد شد.


بیشترین سوالات پرسیده شده توسط مردم درباره ی کانتینر

کانتینر ها خانه های سنتی ایمن هستند.
کانتینرها در درجه اول برای تأمین حداکثر امنیت  و اطمینان از نفوذ ناپذیری آنها ساخته می شوند. 

یک کانتینر 40 فوت می تواند حدود چهار وسیله نقلیه با اندازه استاندارد را در داخل خود جای دهد.

خرید کانتینر فروشگاهی

شرکت صعنتی میاک کانتین از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌ها در زمینه‌ی اجرا و تولید انواع کانتینر است. متخصصان شرکت میاک کانتین هر یک دوره‌های تخصصی مورد نیاز جهت تولید و ساخت کانتینرهای فروشگاهی را در شرکت‌های DQS و TUV NORD به‌خوبی گذرانده و هر یک در زمینه‌ی کاری خود، متخصص و مجرب هستند. از همین رو، همانطور که در بالا گفتم، با ثبت سفارش‌تان در میاک کانتین نباید هیچ نگرانی‌ای از بابت کیفیت کار و کیفیت محصول داشته باشید.

قبل از خرید کانتینر نو ابتدا باید پس از آشنایی با انواع آن ها و بررسی مزیت ها و معایب آنها و با توجه به نیاز خریدار و نوع کالایی که قرار است به واسطه کانتینر جابجا شود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

از مزیت های خرید کانتینر نو سلامت و کیفیت آن است که موجب حفاظت هر چه بیشتر از کالاها میشود. با خرید کانتینر نو اطمینان دارید که بدنه ی آن سالم است و کالاها درون آن تحت فشار یا ضربه قرار نمیگیرند اگر چه قیمت کانتینر نو بالاتر است اما نمی توان لذت استفاده از سازه ی نو را نادیده گرفت. این امکان در هنگام خرید سازه های دست دوم میسر نمی شود، ممکن است کانتینر دست دوم مانند سازه ی نو در برابر نفوذ آب و گرد و غبار عایق نباشد، یا اینکه قسمتی از بدنه ی آن فرو رفته و قر شده باشد و ظاهر آن به زیبایی روز اول نباشد.

با خرید کانتینر نو میتوانید بارها را به راحتی بارگیری و تخلیه کنید و به صورت امن به نقاط دیگر ارسال کنید.

همچنین در صورتی که دیگر نیازی به کانتینر نداشته باشید میتوانید با قیمت مناسب آن را به عنوان سازه دست دوم به فروش برسانید و بخشی از هزینه هایتان را جبران کنید.

خرید کانتینر دست دوم

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و نوسانات قیمت ممکن است همه ی افراد توانایی خرید سازه های نو را نداشته باشند به همین دلیل است که افراد به سمت خرید سازه های دست دوم گرایش پیدا کرده اند زیرا قیمت این سازه ها مناسب و مقرون به صرفه است.

در صورتی که شما نیز جزو کسانی هستید که مایل به خرید کانتینر دست دوم هستید نکاتی که در ادامه خواهیم گفت را به خاطر بسپارید تا خرید اصولی داشته باشید.

قبل از خرید کانتینر دست دوم بهتر است سازه را از نزدیک ببینید و از سلامت ظاهری آن مطمئن شوید و یا نواقص آن را ببینید. قبل از بازدید حضوری بهتر است با یک کارشناس این حوزه مشورت کنید و از او بخواهید که کانتینر را منصفانه قیمت گذاری کند. به طور کلی قیمت کانتینر دست دوم نسبت به کانتینر نو پایین تر است.

قیمت گذاری کانتینر بر اساس فاکتورهای متعددی انجام میشود:

  • مدل: اینکه کانتینر در چه سالی ساخته شده باشد و چه مدت مورد استفاده قرار گرفته است بر کیفیت و سلامت آن اثر میگذارد.
  • سلامت ظاهری و فنی: هر چقدر که کانتینر دست دوم از لحاظ ظاهری سالم باشد و از لحاظ فنی درب ها و نوارهای دور آن ها، قفل ها، دیواره ها، کف و سقف آن سالم باشند قیمت بالاتری نیز دارند.
  • ابعاد: کانتینر ها در ابعاد 10 فوت، 20 فوت، 40 فوت، 40 فوت HQ ساخته میشوند. طبیعتا هرچقدر که ابعاد کانتینر دست دوم بزرگتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است.
  • نوع کانتینر، ویژگی ها و امکانات: همانطور که میدانید انواع مختلفی از کانتینرهای دست دوم وجود دارند که هر کدام از آن ها ویژگی ها و امکانات متفاوتی دارند و بدیهی است که از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. ما در ادامه چندین نوع کانتینر دست دوم و ویژگی های آن ها را به شما معرفی میکنیم.

کانتینر حرارتی دست دوم: این نوع کانتینر با کمک یک سیستم حرفه ای دما و حرارت مورد نیاز را تامین میکند تا موادی که به حرارت نیاز دارد تا رسیدن به مقصد سالم بمانند.

کانتینر یخچالی دست دوم: برای مواد منجمدی که در گرما فاسد میشوند و خاصیت خود را از دست میدهند وجود یک کانتینر یخچال دار ضروری است. مواد غذایی مثل میوه ها و انواع گوشت ها در دمای چندین درجه زیر صفر نیاز دارند و کانتینر یخچال دار با یک سیستم درست و اصولی این دمای پایین را تامین میکند تا از فساد آن ها جلوگیری کند.

کانتینر تانکری دست دوم: کانتینر تانکری برای جابجایی مایعات مورد استفاده قرار میگیرد.

کانتینر روباز دست دوم: همانطور که گفتیم بارهای با ارتفاع زیاد و یا با شکل غیر متعارف توسط کانتینرهای روباز جابجا میشوند. این نوع کانتینر ها فاقد سقف هستند و چادر های برزنتی جایگزین سقف در این نوع سازه ها شده است.

کانتینر حمل گاز دست دوم: این نوع کانتینرها به گونه ای طراحی شده اند که تحمل فشار بالا را داشته باشند.

کانتینر تهویه دار دست دوم: این نوع کانتینر ها که معمولا برای مواد غذایی مورد استفاده قرار میگیرند با تهویه هوا درون سازه باعث سالم ماندن این اقلام میشوند.

کانتینر سوپر رک دست دوم: این نوع کانتینرها این قابلیت را دارند که پهلوهای آن ها باز شود. این ویژگی برای بارگیری های سریع و یا جابجایی اقلام با شکل غیر متعارف بسیار کاربردی خواهد بود.

حال که با انواع کانتینر دست دوم آشنا شدیم لازم است بدانید که قیمت هرکدام از این کانتینرها با توجه به سلامت فنی و ظاهری، امکانات و ویژگی ها، سال ساخت، کشور تولید کننده و … بستگی دارد. قیمت کانتینر دست دوم نسبت به کانتینر نو 30 تا 40 درصد ارزان تر است و در صورتی که کانتینر نیاز به تعمیر و باز سازی داشته باشد باید هزینه ی تعمیرات از مبلغ سازه کم شود و یا اینکه فروشنده هزینه ی تعمیرات را تقبل کند. توجه داشته باشید هر سازه ی دست دومی باید کارایی لازم را داشته باشد تا ارزش خرید داشته باشد و صرفا بخاطر قیمت پایین نباید آن را خریداری کرد.

برای خواندن مطالب درمورد کانکس سازی :

خرید کانتینر ارزان قیمت

حال که با انواع کانتینر و نکات مربوط به خرید آن آشنا شدیم بهتر است یکی از مجموعه های معتبر طراحی و تولید انواع کانتینر را به شما معرفی کنیم که قیمت محصولات آن ها بسیار مناسب است. گروه صنعتی میاک کانتین با تولید انواع کانتینرهای با کیفیت و ارزان قیمت سعی دارد گام کوچکی در راستای ارتقا سطح کیفی پروژه های عمرانی داشته باشد. این مجموعه سال هاست در زمینه ی تولید انواع کانتینر و کانکس فعالیت میکند و همچنین در زمینه ی خرید و فروش انواع کانتینر و کانکس دست دوم، نو و ارزان قیمت فعالیت میکند.

شماره‌ تلفن موجود در صفحه افزون بر ارائه‌ی مشاوره به شما، جهت خرید کانتینر فروشگاهی نیز هست. چنان‌چه قصد خرید کانتینر فروشگاهی دارید می‌توانید تلفن را بردارید و با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از ارائه‌ی راهنمایی‌های لازم، سفارش شما جهت خرید کانتینر فروشگاهی را ثبت می‌کنند.

انواع کانتینر سفارشی

کانتینر های خوابگاهی برای کارگاه های اجرایی

کانتینر های آزمایشگاهی برای تیم تخصصی

کانتینر های آموزشگاهی برای تشکیل کلاس های درس

کانتینر های ویلایی برای مناطق دنج و استراحت

کانتینر های مخصوص ادارت و جلسات ویژه

کانتینر های فروشگاهی ویزه فست فود

کانتینر های ویژه انبار برای کارگاه های اجرایی

کانتینر های مسکونی به منظور اقامت و استراحت خانواده ها

کانتینر های اورژانسی ویژه تیم های تخصصی اورژانس و نجات

کانتینر های امداد ویژه شرایط سخت به عنوان جان پناه با توجه به مقاومت و استحکام این سازه

کانتینر های ویژه نیروی انتظامی برای اجرای عملیات های مانور نمایشی

کانتینر های ویژه خرید فروش اجناس مختلف به عنوان کانکس های فروشگاهی ویژه

کانکس های طبقاتی پیشرفته با ترکیب 2 یا چند کانتینر

برای خواندن مطالب درمورد قیمت کانکس میتوانید:

نحوه تبدیل کانتینر سفارشی

در صورت نیاز ایجاد حفاظ های پیشرفته برای درب و پنجره ها

استفاده از دیوارها کاذب گچی برای جدا سازی دیوارها از فولاد

نورپردازی بسیار زیبا در کانتینر

استفاده از فوم های پاششی برای عایق بندی کانتینر ها که در کانکس های مسکونی اینکار انجام می گردد.

برش در دیوار های کانتینر برای ایجاد درب و پنجره ویژه و شیک

خرید انواع کانتینر

حال میخواهیم در مورد موضوع اصلی بحث یعنی خرید کانتینر بپردازیم. کانتینرها انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

کانتینر 20 فوت:

یکی از مناسب ترین گزینه ها برای حمل بار کانتینر 20 فوت می باشد، این کانتینر ها 6 متر طول، 2.4 متر عرض و 2.75 سانتی متر ارتفاع دارند. خرید این نوع کانتینر برای حمل بار توصیه میشود زیرا به خوبی روی کفی تریلی قرار میگیرد و امکان حمل بار را به آسانی فراهم میکند. همچنین در گوشه های این سازه قسمت هایی برای اتصال قلاب جرثقیل در نظر گرفته شده است که هم جابجایی آن ها را به کمک جرثقیل ممکن میکند و هم شرایط بستن این کانتینرها را فراهم میکند.

میتوان پس از اینکه عمر مفید این نوع کانتینرها به پایان رسید با تغییر کاربری آن ها را به کیوسک خدمات شهری، کانکس مسکونی، فروشگاه و یا غیره تبدیل کرد. امروزه به دلیل ابعاد مناسب این کانتینرها، استحکام بسیار خوبی که دارند و همچنین قیمت بالای کانکس نو تغییر کاربری و تبدیل آن ها به سازه های دیگر بسیار مرسوم شده است.

خرید کانتینر 20 فوت یا کانتینر شش متری یکی از پرطرفدار ترین کانتینر ها در بازار می باشد. همان طور که ذکر شد طول این کانتینر شش متر، عرض ۳۴/۲ متر و ارتفاع ۲۸/۲ متر است. شرکت های حمل و نقل، صادرات و کشتیرانی به خرید کانتینر می پردازند تا محموله و کالاهای خود را از طریق آن ها جا به جا نمایند. در قطار های باری نیز برای حمل کانتینر ها استفاده می شود و می توان هنگام عبور قطار های باری، انواع کانتینر ها را مشاهده کرد. حداکثر باری که می توان از طریق این کانتینر ها جا به جا نمود، ۱۷۵۰۰ کیلوگرم است.

برای خرید کانتینر با توجه به کالایی که برای جا به جایی در نظر دارید، باید کانتینر مناسبی را انتخاب نمایید. انواع کانتینر ها شامل: کانتینر کالای خشک، کانتینر یخچالی، کانتینر عایق دار، کانتینر حرارتی، کانتینر رو باز، کانتینر بغل بازشو، کانتینر فلت راک، کانتینر پلتفرم، رستوران کانتینر، کانتینر مخزن دار، کانتینر تهویه دار، کانتینر مخصوص حمل اتومبیل، کانتینر مخصوص حمل گاز فشرده، کانتینر ویلایی، کانتینر کشاورزی، کانتینر پرورش قارچ، کانتینر تولید میوه خشک، کانتینر فروشگاهی، کانتینر پزشکی، کانتینر ایزوتانک و کانتینر بیت کوین می شود.

کانتینر 40 فوت:

این نوع کانتینر ها که دو برابر کانتینرهای 20 فوت طول دارند دارای این ابعاد هستند: 12 متر طول و 2.5 متر عرض. این کانتینر ها به دلیل اندازه مناسب و گنجایش بالایی که برای حمل بار دارند معمولا در حمل و نقل های دریایی و هوایی مورد استفاده قرار میگیرند. خرید کانتینر 40 فوت به دلیل استحکام بالا و حفاظت از کالاها به بهترین نحو ممکن، گنجایش حمل بار بالا، امکان قرار گیری آسان روی کفی تریلی و امکان قرار دادن چندین کانتینر روی یکدیگر توصیه میشود. لازم است بار دیگر نیز تاکید کنیم که این سازه بزرگ ضد آب است و کالاها از گزند رطوبت و نفوذ آب در امان هستند، به همین دلیل است که این کانتینرها مناسب ترین گزینه برای حمل بار توسط کشتی هستند.

در این کانتینر نیز مانند کانتینر 20 فوت قسمت هایی برای اتصال به قلاب جرثقیل تعبیه شده است که البته تعداد آن ها دو برابر است؛ در هر 8 گوشه ی این کانتینر قسمت هایی برای بستن کانتینرها و سهولت در اتصال به قلاب جرثقیل قرار داده شده است. لازم به ذکر است که کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت ضد سرقت هستند و میتوانید با خیالی آسوده بارها را به کمک آن ها جابجا کنید.

کانتینر سر باز:

این نوع کانتینرها معمولا برای حمل کالاهای با ارتفاع بلند (بیش از ارتفاع استاندارد کانتینرها) مورد استفاده قرار میگیرند زیرا در این نوع کانتینر ها به جای سقف از یک پارچه برزنتی برای محافظت از کالاها استفاده میشود. پارچه برزنتی از کالاها در برابر نفوذ آب و گرد و غبار محافظت میکند. به این نوع کانتینرها روباز و یا فاقد سقف نیز گفته میشود.

کانتینر تانکری:

خرید این نوع کانتینرها به کسانی توصیه میشود که قصد دارند مایعات و سوخت ها را به اقصی نقاط ارسال کنند. این نوع کانتینرها به گونه ای طراحی شده اند که میتوان به کمک آن ها انواع مایعات مثل آب یا شیر و یا سوخت های مورد استفاده در صنعت را بدون نشتی منتقل کرد.

کانتینر عایق دار:

استفاده از این کانتینرها برای حمل و نقل بارها از طریق آبی بسیار اهمیت دارد، زیرا این کانتینرها به گونه ای طراحی شده اند که در برابر نفوذ آب و شرایطی مثل طوفان از بارها به خوبی محافظت میکنند زیرا از عایق های قوی متناسب با شرایطی که قرار است کانتینر در آنجا قرار گیرد برای ساخت آن ها به کار رفته است. بنابراین خرید این نوع کانتینرها برای کشورهایی که معمولا از طریق دریا حمل و نقل بارها را انجام میدهند مناسب است.

کانتینر حمل گاز:

این نوع کانتینرها همانطور که از اسمشان نیز پیداست برای حمل گاز استفاده میشود، بنابراین نیاز است که طراحان این نوع کانتینرها مسائل ایمنی را در نظر بگیرند و بدنه آن را به گونه ای طراحی کنند که توان تحمل فشار بالا را داشته باشد.

کانتینر تهویه دار:

برخی از مواد غذایی هستند که برای حفظ کیفیت آن ها باید درون محفظه های خنک و با تهویه مناسب قرار بگیرند، خرید کانتینر تهویه دار برای این جابجایی این مواد غذایی بهترین گزینه است زیرا با تهویه و دمای مناسب موجب حفظ تازگی و کیفیت مواد غذایی مثل میوه ها و سبزیجات میشوند.

کانتینر یخچال دار:

برای جابجایی مواد فاسد شدنی و موادی که برای حفظ کیفیتشان نیاز به دمای زیر صفر دارند از کانتینر یخچال دار استفاده میشود. این کانتینرها با منجمد کردن مواد غذایی باعث حفظ تازگی آن ها میشوند و تا رسیدن به مقصد از فساد آن ها جلوگیری میکنند.

انواع کانتینر های شرکت میاک

کانتینر های 40 فوت و 20 فوت و سایز های متفاوت با ارتفاع های متفاومت

کانتینر های خارجی موجود میاک دارای سال های مختلفی می باشد.

که با توجه به تولید و نوع آن ها قیمت آنها متفاوت می باشد.

خرید کانتینر مسکونی

 خرید کانتینر مسکونی یکی از کاربرد هایی است که امروزه برای کانتینر ها شکل گرفته است. کانتینر ویلایی نیز نوعی از کانتینر مسکونی است و برای برخی بسیار جذاب می باشد. زیرا می توانند خانه های رویایی خود را در کانتینر مورد نظر خود بسازند. اگر قصد دارید برای ساخت کانتینر مسکونی از کانتینر ۲۰ فوت استفاده نمایید بهتر است اقدام به خرید کانتینر های ۲۰ فوتی آلومینیومی کنید. زیرا این نوع کانتینر سبک بوده و به راحتی می توان آن را جا به جا کرد. هرچند ظرفیت وزنی این نوع کانتینر از کانتینر های فولادی کمتر است. ولی فضای داخلی بیشتری دارد اما به دلیل سهولت در جا به جایی پیشنهاد می گردد.

نکات مهم هنگام خرید کانتینر

باید ابتدا به تمام بخش های کانتینر ضربه بزنید و آن را به صورت ظاهری بررسی نمایید.

درب و لولای آن را تست کنید تا مطمئن شوید سالم است.

سال ساخت کانتینر را بررسی نمایید تا بدانید چند سال از تولید آن می گذرد. این امر بستگی به میزان وزنی دارد که کانتینر قرار است متحمل شود. اگر قرار است وزن زیاد و وسایل زیادی در کانتینر خود قرار دهید سعی کنید از کانتینر های جدید تر استفاده کنید. اما اگر وسایلی که بعد از تبدیل کانتینر به خانه در نظر دارید، کم هستند؛ سال ساخت خیلی مهم نمی باشد.

در این مرحله داخل کانتینر رفته و درب کانتینر را ببندید، ترجیحا در طول روز و زیر نور آفتاب این کار را انجام دهید تا اگر روزنه و سوراخی در کانتینر وجود دارد، آن را رویت نمایید. این موضوع موجب می شود هنگام عایق کاری کانتینر و تبدیل آن به خانه مسکونی دقت بیشتری به خرج دهید.

کانتینر ها دارای مجوز ها، مدارک قانونی و برگ سبزی هستند که همه آن ها را باید بررسی و دریافت نمایید.

نکاتی که هنگام ساخت کانتینر مسکونی باید به آنها توجه کنیم:

حتما طرحی را برای ساخت خانه در نظر بگیرید و مساحتی که برای ایجاد فضای خانه در نظر دارید محاسبه کنید.

مساحت کانتینر را بررسی نمایید تا با مساحت خانه مد نظر شما تناسب داشته باشد. گاهی کانتینر بیست فوت و گاهی کانتینر چهل فوت برای ایجاد کانتینر مسکونی مناسب هستند.

خرید کانتینر را به دقت و با مشورت انجام دهید تا بعدا دچار مشکل نشوید. مدارک کانتینر را حتما بررسی نمایید.

میزان بودجه ای که برای ایجاد کانتینر مسکونی در نظر دارید را فراموش نکنید و بر اساس آن بقیه هزینه ها را انجام دهید.

شرایط آب وهوایی منطقه ای که قرار است کانتینر مسکونی در آن استقرار یابد توجه کنید. اگر منطقه آب و هوای مرطوبی دارد در عایق بندی دقت بیشتری نمایید.

اگر شرایط ترسیم نقشه سه بعدی دارید حتما یک نقشه سه بعدی از طرحی که در نظر دارید، تهیه کنید. این امر موجب می شود اشراف بهتری بر پروژه داشته باشید و در صورت بروز مشکل قبل از انجام پروژه به آن پی ببرید.

فوم ، پشم سنگ ، پلی اورتان و پلی استایرن معمول ترین پوشش هایی هستند که برای عایق بندی کانتینر ها استفاده می شوند. ولی نوع پلی اورتان گزینه بسیار مناسب تری می باشد.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MeyakContain (@meyakcontain)

کانتینر به محفظه ای مستحکم و امن با اسکلت فلزی گفته میشود که برای حمل و نقل بار از آن ها استفاده میشود. کانتینر ها فضای زیادی برای جابجایی بار از راه های هوایی، آبی و زمینی دارند و به دلیل نفوذ ناپذیری در برابر آب و سایر عوامل بهترین گزینه برای حمل و نقل به حساب می آیند.

یکی از مناسب ترین گزینه ها برای حمل بار کانتینر 20 فوت می باشد، این کانتینر ها 6 متر طول، 2.4 متر عرض و 2.75 سانتی متر ارتفاع دارند. خرید این نوع کانتینر برای حمل بار توصیه میشود زیرا به خوبی روی کفی تریلی قرار میگیرد و امکان حمل بار را به آسانی فراهم میکند.

برای جابجایی مواد فاسد شدنی و موادی که برای حفظ کیفیتشان نیاز به دمای زیر صفر دارند از کانتینر یخچال دار استفاده میشود. این کانتینرها با منجمد کردن مواد غذایی باعث حفظ تازگی آن ها میشوند و تا رسیدن به مقصد از فساد آن ها جلوگیری میکنند.

1 thought on “معرفی امکانات و قیمت کانتینر فروشگاهی”

دیدگاه‌تان را بنویسید: