میاک کانتین

میاک کانتین

ارائه دهنده انواع کانکس های نگهبانی،مسکونی،اداری، کارگاهی و ...
درباره ما

معرفی میاک

گروه صنعتی میاک با نام انحصاری میاک کانتین در صنعت کانکس سازان، با اعتقاد و تکیه بر اعتماد مشتریان خدمات خود را با همکاری تعدادی از مهندسین، مدیران و متخصصین دانش آموخته های معماری، صنایع، عمران و اخذ تاییدیه های استاندارد از شرکت های صدور گواهینامه در زمینه بهبود و تضمین کیفیت خانه های پیش ساخته سبک فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش انواع کانتینرهای سفارشی، کانکس، کاروان، فست فودهای سیار، خانه های پیش ساخته سبک (LSF)، کمپ های گردشگری را با تاسیس رسمی شرکت میاک کانتین در سال 90 آغاز نموده است.

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و تولیدی در کشور عزیزمان هدف از راه اندازی و تاسیس این شرکت صنعتی با تولید کانکس و کانتینر بهبود و کمک به رونق صنعت تولید در کشورمان و ایجاد اشتغال برای خانواده ها یکی از اهداف اصلی شرکت میاک کانتین می باشد.

مدیران شرکت صنعتی میاک پیرو خط مشی شرکت با جذب کارشناسان و متخصصین خبره، پیشرو در بهره گیری از علم روز دنیا در زمینه تولید کانکس، کانتینر و خانه های پیش ساخته بوده تا با این امر بتوانند برای جوانان کشور عزیزمان اشتغال و برای مشتریان گرامی خدمات و محصولات با کیفیت فوق العاده و منحصر به فرد در زمینه صنعت ارائه نمایند. 

از دو دهه فعالیت و تجربه در صنعت برای مدیران گروه صنعتی میاک می توان به اعتقاد، احترام حرفه ای و تضمین کیفیت محصولات و خدمات برای مشتریان گرامی اشاره نمود و این ها را سرلوحه کارهای خود قرار داد.

اجرای انواع پروژه های ساخت آلاچیق در بام، خانه یا کانکس های سرایداری در پارکینگ، ساخت کانکس انباری در پشت بام، اتاق های اضافه، ساخت کانکس های پیش ساخته در  ساختمان های لوکس و مجلل نمونه کارهای شیک و لوکس گروه صنعتی میاک می باشد.

برخی از نمونه کارهای گروه صنعتی میاک ( میاک کانتین ) به شرح زیر می باشد:

کانکس مدیریتی، کانکس نگهبانی، کانکس سالنی، کانکس مسکونی، کانکس ویلایی، کانکس رستوران، کانکس بانک، کانکس ایستگاه دوچرخه، کانکس بازیافت، کانکس فروشگاهی، کانکس ثابت و چرخدار، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس آشپزخانه،کانکس پیش ساخته، کانکس پلیس، کانکس کارگری و کارگاهی، انواع کانکس های ساندویچ پنل، کانکس با ساندویچ پنل ماموتی، کانکس دفتری و اداری، انواع کانتینرها و انواع  کانکس های سفارشی لوکس و مدرن به درخواست مشتری از جمله اقدامات شرکت صنعتی میاک کانتین میباشد.

 

پیام مدیر عامل

مدیران شرکت صنعتی میاک کانتین با اعتقاد و اندیشه همیشگی به حضوری کارآمد و مثمرثمر در جریان خروشان آبادانی میهن عزیزمان و نیز تلفیق توامان آن با علوم روز مهندسی و اجرایی از سوی دیگر همواره سعی می نماید با حضور موثر در گستره پهناور عمران ایران، گامی هر چند کوچک در راستای ارتقا سطح کیفی پروژه های عمرانی بردارد که امید است در پناه ایزد توانا امکان ارائه هر چه بیشتر خدمات به میهن عزیزمان فراهم گردد. 

مهندسان و کارشناسان فنی شرکت صنعتی میاک کانتین با تولید و فروش انواع کانکس، کاروان و کانتینر های سفارشی خود در کشور و پروژه های داخلی و بین المللی خواسته قدرت و اقتدار ایرانی بودن را به همه مردم دنیا اثبات کند، به امید روزهای طلایی کشورمان پیشتاز باشیم. 

 

انتخاب مشتریان میاک کانتین 

شرکت ها یا برندهای مطرح در کشور عزیزمان مشتری های ثابت و دایمی میاک کانتین بوده و همواره با توجه به کیفیت خاص محصولات با یکبار خرید از میاک متوجه تفاوت محصولات خواهید شد. میاک کانتین با الگو گرفتن از شرکت های مطرح اروپایی در زمینه ساخت کانکس و خانه های پیش ساخته و کانتینر همواره در این صنعت از بنام ترین و خوشنام ترین کانکس ساز ها می باشد. شعار میاک کانتین ” کیفیت اتفاقی نیست ” 

برخی از نمونه گواهینامه های کارشناسان کیفیت شرکت میاک کانتین 

 

گروه صنعتی میاک

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و تولیدی در کشور عزیزمان هدف از راه اندازی و تاسیس این شرکت صنعتی با تولید کانکس و کانتینر بهبود و کمک به رونق صنعت تولید در کشورمان و ایجاد اشتغال برای خانواده ها یکی از اهداف اصلی شرکت میاک کانتین می باشد. کیفیت اتفاقی نیست

خدمات
اطلاعات تماس