معرفی امکانات و قیمت کانکس مدیریتی

معرفی امکانات و قیمت کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی با هدف استفاده‌ی مدیران پروژه‌های مختلف، کارخانه‌ها، کارگاه‌ها و … ساخته می‌شود و شامل اتاق‌هایی با تجهیزات مدیریتی، شامل میز کار، کتاب‌خانه، کمد، مبلمان و …، است و اغلب دارای آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و حتی اتاق ملاقات نیز هست.

میاک کانتین با تجربه و تخصص پرسنل خود انواع کانکس مدیریتی را با بهترین طراحی و استفاده از مناسب‌ترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید کرده و در اختیار خریداران محترم قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل در خصوص کانکس‌های مدیریتی شرکت میاک کانتین و خرید این محصول از طریق شماره‌تلفن‌های موجود در وب‌سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در ادامه به کاربردها، مشخصات و ویژگی‌های کانکس‌های مدیریتی می‌پردازیم. مطالعه‌ی این مطلب می‌تواند به شما در داشتن انتخابی بهتر کمک کند، اما درصورت باقی ماندن هر پرسشی در این زمینه تنها کافی ست با کارشناسان میاک کانتین تماس گرفته و پرسش‌های خود را با ما در میان بگذارید.

کانکس مدیریتی چیست؟

همان‌طور که گفتیم کانکس مدیریتی با هدف ایجاد فضایی به‌عنوان دفتر کار مدیران طراحی و ساخته می‌شود و بایستی امکانات یک دفتر کار را داشته باشد. در پروژه‌هایی مانند پروژه‌های ساخت مجتمع‌های مسکونی، در کارخانه‌هایی که ساخت ساختمان برای استقرار بخش اداری به‌صرفه یا میسر نیست و در سایر موارد مشابه، بهترین گزینه استفاده از یک کانکس مدیریتی است. کانکس‌های مدیریتی معمولاً ظاهر شکیلی دارند و هم در طراحی فضای داخلی و هم در مورد فضای خارجیِ کانکس عنصر زیبایی درنظر گرفته می‌شود. مساحت کانکس‌های مدیریتی بستگی به تعداد کارکنان قسمت اداری و مدیریتی یک واحد صنعتی و تجاری دارد، اما در اغلب موارد کانکس‌های مدیریتی کانکس‌هایی متوسط تا بزرگ هستند تا بتوانند تمامی امکانات مورد نیاز در یک دفتر کار را در اختیار کاربران قرار دهند.

شرایط جابجایی

قابلیت جابه‌جایی کانکس مدیریتی این مزیت را در پی دارد که به کاربران امکان حمل کانکس و قرار دادن آن در مکانی دیگر را می‌دهد. به‌عنوان مثال درصورتی‌که کانکس برای استقرار تیم مدیریتی یک پروژه در نزدیکی محل آن پروژه قرار داده شده باشد، پس از تکمیل کار دیگر نیازی به آن نخواهد بود، اما می‌توان کانکس را به مکان پروژه‌ی بعدی منتقل کرد و بدین ترتیب در هزینه‌های اداری صرفه‌جویی قابل‌توجهی داشت. از سوی دیگر کانکس‌های مدیریتی با سهولت بیشتری قابل عایق شدن در برابر سرما، گرما و رطوبت هستند و درنتیجه می‌توان از آن‌ها در اکثر قریب‌به‌اتفاق شرایط آب‌وهوایی و جغرافیایی استفاده کرد و این برای مدیران پروژه‌هایی که در شرایط نسبتاً بد محیطی اجرا می‌شوند از اهمیت خاصی برخوردار است.

طراجی داخلی

امکان استفاده از عناصر مختلف طراحی داخلی در قسمت داخلی کانکس مدیریتی، و انعطاف‌پذیری این سازه از این نظر، باعث می‌شود تا بتوان تمامی آن‌چه مدیران برای انجام کارهای خود نیاز دارند را در اختیارشان قرار داد. مثلاً می‌توان قسمت داخلی کانکس‌های مدیریتی را با استفاده از چند پارتیشن از هم جدا کرده و بدین شکل برای هر یک از کارکنان بخش اداری یا مجموعه‌ای از آنان دفاتر کار مجزا طراحی کرد. به‌عنوان مثالی دیگر می‌توان بخشی از کانکس مدیریتی را به محل برگزاری ملاقات‌های کاری اختصاص داد و با طراحی دکوراسیون داخلی مناسب برای چنین فضایی، از نظر نورپردازی، انتخاب مبلمان، استفاده‌ی مناسب از عناصر تزئینی و …،  فضایی متناسب با این منظور را ایجاد کرد.

کانکس‌های مدیریتی می‌توانند شامل امکاناتی مانند سیستم امنیتی، دوربین مدار بسته، درب‌های اتوماتیک، آشپزخانه، سیستم تهویه‌ی مطبوع، تجهیزات گرمایشی مختلف، قفسه‌بندی، تلویزیون، سقف‌های کاذب مدرن و بسیاری موارد دیگر باشند. مقاومت بیشتر در برابر زلزله، مقاومت بیشتر در برابر حریق، بهای تمام شده‌ی پایین‌تر، هزینه‌های نگهداری کمتر، امکان فروش آسان‌تر درصورت عدم نیاز، ظاهر مدرن‌تر و … از جمله دیگر مزیت‌های کانکس‌های مدیریتی نسبت به ساختمان‌های مدیریتی هستند.

کانکس مدیریتی

مشخصات کانکس مدیریتی یا کانکس اداری

همان‌طور که گفتیم مساحت کانکس‌های مدیریتی و یا کانکس اداری بستگی مستقیم به تعداد پرسنل فعال در بخش اداری و مدیریتی واحدهای تجاری و صنعتی دارد. مسلماً افزودن فضاهایی مانند سالن غذاخوری، سالن کنفرانس، دفاتر شخصی بیشتر، سرویس‌های بهداشتی بیشتر و مانند آن‌ها به کانکس مدیریتی مستلزم در اختیار داشتن مساحت بیشتری خواهد بود؛ اما به‌هرصورت هر کانکس ممکن است دارای محدودیت‌هایی در افزایش مساحت باشد. در چنین شرایطی استفاده از تجربه و مهارت کارشناسان طراحی داخلی مثمرثمر خواهد بود. به‌طور کلی برای ساخت کانکس‌های مدیریتی از مواد اولیه‌ی مرغوب‌تری نسبت به کانکس‌های دیگر، البته به جز کانکس‌های لوکس، استفاده می‌شود.

متریال مصرفی

در ساخت کانکس‌های مدیریتی شرکت میاک کانتین از مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده شده است. ورق‌های گالوانیزه و پنل‌های ساندویچی از جمله پرکاربردترین مواد اولیه برای ساخت کانکس مدیریتی در شرکت میاک کانتین هستند. کف‌پوش این کانکس‌ها تخته‌ی مرغوب ضد آب، سرامیک و …، پنجره‌ها UPVC بسیار مرغوب و دیوارپوش‌ها PVC لمینت‌دار هستند. کانکس‌های مدیریتی میاک کانتین عایق حرارت و صدا هستند، در قسمت‌های مختلف به‌ویژه در آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی دارای تهویه‌ی مناسب اند.

شرکت میاک کانتین دارای پلان‌های متعدد از پیش طراحی شده برای انواع کانکس‌های مدیریتی ست. درصورتی‌که مشتریان خود پلان خاصی را درنظر نداشته باشند می‌توانند با مشورت با کارشناسان ما و شرح انتظارات خود از کانکس مدیریتی و کاربری آن، بهترین پلان را انتخاب کرده و سفارش دهند. پلان‌های کانکس‌های مدیریتی میاک کانتین انعطاف‌پذیر هستند و امکان ایجاد تغییر در آن‌ها با توجه به نیاز مشتریان وجود دارد. میاک کانتین علاوه بر این آماده‌ی اجرای کانکس‌های مدیریتی با پلان‌هایی ست که مشتریان خود به شرکت سفارش می‌دهند.

مشخصات کلی کانکس‌های مدیریتی میاک کانتین به‌شرح زیر هستند:

1- عایق‌ها از نظر ضخامت و دانسیته متفاوت هستند، اما عموماً از عایق پلاستوفوم (پلی‌استایرن) با ضخامت 4 سانتی‌متر استفاده می‌شود. کاربری کانکس، شرایط محیطی و نظر مشتری می‌توانند باعث تغییر این عایق شوند.

2- به‌طور کلی در کانکس‌های مدیریتی از دیوارپوش‌های PVC با طرح و رنگ‌های مختلف استفاده می‌شود.

3- کف‌پوش‌های کانکس‌های مدیریتی میاک کانتین عموماً پارکت‌های 2 یا 3 میلی‌متری طرح‌دار بوده و در برابر رطوبت و حریق مقاوم اند.

4- درب و پنجره‌های کانکس‌های مدیریتی میاک کانتین بیشتر از آلومینیوم با وزن سنگین یا بسیار سنگین هستند.

5- در بیشتر کانکس‌های مدیریتی میاک کانتین از کامپوزیت برای نمای بیرونی استفاده می‌شود.


ساخت کانکس مدیریتی

میاک کانتین در ساخت کانکس‌ های مدیریتی و کانکس های اداری از بهترین مواد اولیه و تخصص پرسنل باتجربه و ماهر استفاده می‌کند. این شرکت کیفیت تمامی قطعات استفاده شده در کانکس‌های مدیریتی خود را تضمین می‌کند و علاوه بر این تمامی کانکس‌های مدیریتی آن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. به‌کاربردن حداکثر دقت و ظرافت در طراحی و ساخت، استفاده از ایده‌ها و نظرات مشتریان، طراحی داخلی حرفه‌ای و نصب صحیح کانکس‌های مدیریتی از جمله سایر موارد قابل توجه در روال ساخت کانکس مدیریتی در شرکت میاک کانتین هستند.

کانکس مدیریتی

قیمت کانکس مدیریتی و یا کانکس های اداری

مواد اولیه، ابعاد، پلان و … از جمله عواملی هستند که بر قیمت کانکس مدیریتی تأثیر می‌گذارند. نوسانات قیمت‌های بازار نیز فاکتور مهمی ست که باعث عدم ثبات قیمت کانکس‌های مختلف می‌شود. مجموع این عوامل باعث می‌شوند تا نتوانیم فهرستی از کانکس‌های مختلف با قیمت‌های مشخص تنظیم کنیم. آگاهی از قیمت کانکس مد نظر شما تنها مستلزم تماس با کارشناسان ما در میاک کانتین است. با برقراری ارتباط با کارشناسان ما می‌توانید از قیمت‌های دقیق و به‌روز کانکس مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید.

 

خرید کانکس مدیریتی و یا کانکس اداری

شرکت میاک کانتین آماده‌ی دریافت سفارش ساخت کانکس‌های مدیریتی و دیگر انواع کانکس از تمامی شهرهای ایران و حتی از کشورهای خارجی است. خریداران محترم می‌توانند پیش از اقدام به سفارش محصول از مشاوره‌ی تخصصی کارشناسان میاک کانتین برای انتخاب بهترین پلان و مواد اولیه استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر از روال سفارش و خرید محصولات میاک کانتین از طریق شماره‌تلفن‌های درج شده در وب‌سایت با ما تماس بگیرید.

1 thought on “معرفی امکانات و قیمت کانکس مدیریتی”

دیدگاه‌تان را بنویسید: