کاربردهای مختلف کانکس

کاربردهای مختلف کانکس

کاربردهای مختلف کانکس

سازه هایی که به آنها کانکس گفته می شود امروزه در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از بهترین راه ها برای افرادی هستند که توانایی خرید و یا اجاره یک مکان مسکونی ای تجاری را ندارند. کانکس در واقع به یک یا چندین اتاقی گفته می شود که به صورت از پیش ساخته شده در کنار هم قرار می گیرند. اجزای اصلی که در ساخت این کانکس ها مورد استفاده هستند ورق گالوانیزه و پروفیل هستند. شما میتوانید این سازه ها را حمل کنید و آن ها را جابجا کنید. در مواقعی که امکان ساخت بناهای سنتی وجود ندارد نیز این سازه ها به کمک افراد خواهند آمد. پلی استایرن و یا پلی یورتان از جمله موادی هستند که در ساخت این سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کانکس

 

کاربرد کانکس چیست؟

شما زمانی می توانید از این سازه ها استفاده کنید که نیاز به مکانی داشته باشید که در آن کار کنید اما نمی توانید به آسانی آن را خریداری و یا حتی اجاره کنید. در این حال باید بدانید که قیمت یک کانکس در واقع بسیار کمتر از آن چیزی است که تصور می کند. این سازه ها معمولا به صورت استاندارد ساخته می شوند و راهی هستند که شما می توانید توسط آن ها یک محیط اداری را ایجاد کنید. همچنین در داخل این سازه ها، طراحی به گونه ای انجام شده است که بتوانید در آن میز و صندلی هم قرار دهید و اگر اندکی بیشتر خرج کنید خواهید دید که حتی سازه های دارای سرویس بهداشتی و آبدارخانه هم برای شما ساخته خواهد شد.

البته به این سازه، کیوسک اداری گفته می شود که شما میتوانید برای مقاصد اداری مختلف از آنها استفاده کنید. این سازه ها به شما این امکان را می دهند که به آسانی کار خود را انجام دهید و به عنوان یک سازه ادرای حتی جلسه های خود را نیز برپا کنید. با توجه به اینکه امروزه استفاده از این سازه ها افزایش یافته است، قیمت کانکس هم یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت کنید.

کانکس خوابگاهی

بعضا دیده می شود که برخی از مشاغل نیازمند یک مکان برای خواب پرسنل خود هستند. در این بین، اگر صاحبان این مشاغل نتوانند کار خود را در این زمینه انجام دهند باید به طور حتم به دنبال راهی باشند که این خوابگاه ها را همانطور که یک محل مسکونی هست ایجاد کنند. استفاده از این نوع کیوسک ها به شما این امکان را می دهد که به صورت سالنی از آن ها استفاده کنید. در بسیاری از این سازه ها، یک سرویس بهداشتی هم وجود دارد که میتوانند از آن استفاده کنند.

معمولا گفته می شود که این نوع سازه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود که تماما به کار شما بستگی دارد. این نوع کیوسک ها از کیفیت معمولی رو به بالا برخورداند اما به هیچ وجه نمی توان گفت که کیفیت آنها پایین است. معمولا به دلیل اینکه هویت خوابگاهی دارند دائما در حال جابجایی هستند که همین امر هم باعث آسیب رساندن بیش از حد به این سازه ها خواهد شد.

کانکس

 

کانکس های نگهبانی

به طور حتم شما هم نام این سازه را شنیده اید. این نوع سازه ها معمولا روی یک برجک و یا روی زمین قرار خواهند داشت و دارای یک پنجره هستند که به آن ها کیوسک نگهبانی گفته می شود. البته ابعادی که از این نوع کیوسک ها وجود دارد می تواند متفاوت باشد. شش ضلعی و دیگر ابعاد نیز می توانند به راحتی به اطراف تسلط داشته باشند. امروزه در پروژه های مختلفی که در ادارات، سازمان های دولتی، خصوصی، مجتمع های مسکونی و تجاری و همچنین پارک ها نیز از این نوع سازه ها استفاده می شود. شما همچنین در بخش های مختلف دیده اید که از این نوع کانکس ها به عنوان فروش بلیط استفاده می شود اما عمده استفاده از آن ها در پادگان ها و مراکز نظامی هم هست.

کانکس های خدمات شهری

خدمات شهری مختلف در واقع در بخش های مختلفی از شهر مورد استفاده هستند. این روزها آنچه که شما در شهرداری های مختلف دیده اید این است که در برخی از خیابان ها یک سری سازه به عنوان کیوسک دریافت زباله مورد استفاده هستند. برای برخی از کاربری های مختلف در شهر نیز از کانکس دو طبقه نیاز هست که از طریق پله به یکدیگر راه دارند.

این نوع از سازه ها معمولا دارای سه اتاق مجزا با سه درب است که هریک از آن ها با درب داخلی به هم ارتباط دارند. این نوع کانکس ها در واقع برای جداسازی در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برخی مواقع، جدا کردن واحدهای مالی از فنی، واحدهای تدارکات از جمله دیگر مزیت های این نوع سازه هاست.

کانکس اتاق دار

اگر شما بخواهید از این نوع سازه ها به عنوان یک محل برای زندگی استفاده کنید می توانید انواع اتاق دار آن ها را خریداری کنید. این کانکس ها علاوه بر اینکه تمام بخش های مختلف را به خود اختصاص می دهد کار خود را به خوبی انجام می دهد. شما باید بدانید که تمامی وسایلی که برای زندگی میخواهید را می توانید در این بخش خریداری کنید. بخش هایی مانند آینه، جای مایع دستشویی و همچنین جای حوله و صابون را می توانید خریداری کنید.

کانکس

 

این کیوسک ها علمک دوش هم دارد که کف سرویس را نیز می توانید تهیه کنید. خرید و فروش کانکس می تواند یکی از کارهایی باشد که شما در جهت داشتن یک زندگی راحت از آن استفاده کنید. حتی در سفر هم میتوانید از این نوع کیوسک ها استفاده کنید که به شما این امکان جابجایی را خواهند داد و این کار به ویژه برای افرادی که همیشه در سفر هستند مناسب است. آنچه که باید به آن دقت کنید این است که خرید این نوع سازه ها دارای دانستنی های بسیار است پس اگر شما هم میخواهید آن ها را خریداری کنید بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که با یک فرد خبره در این زمینه مشورت کنید تا تمامی نکاتی که باید را از این کیوسک ها بدانید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: