در مورد کانکس ها بیشتر بدانیم!

در مورد کانکس ها بیشتر بدانیم!

در مورد کانکس ها بیشتر بدانیم!

اولین قدم در زمینه خرید سازه های مختلف این است که شما در مورد آن ها اطلاعاتی معتبر داشته باشید. در اغلب موارد، افراد به دلیل اینکه در مورد کانکس ها و همچنین تجربه استفاده از آن ها اطلاعاتی ندارند ممکن است که دست به خریدی بزنند که برای آنها مفید نیست.

در این حال با تجربه هایی که در طی این سال ها و توسط کاربران سابق ایجاد شده است راهنمایی های مطمئنی باید در این زمینه صورت بگیرد. مثال بارز را می توان به افرادی نسبت داد که در هنگام خرید خودرو و یا مکانیکی به نزد افراد آشنا خواهند رفت تا بتوانند خرید مناسبی داشته باشند. کانکس ها هم سازه هایی هستند که شما میتوانید آن ها را با قیمت مناسب خریداری کنید. از این رو، ما می خواهیم در این بخش شما را با نکاتی در مورد این سازه ها آشنا کنیم پس با ما همراه شوید.

کانکس

نخستین گام در خرید کانکس چیست؟

شرکت میاک کانتین به شما توصیه می نماید که نخستین چیزی که باید بدانید این است که هدف خود را از خرید کانکس بدانید. شما باید بدانید که این سازه ها را به چه منظور می خواهید مورد استفاده قرار دهید. برای این کار تنها کافیست به مقاله انواع کانکس ها مراجعه کنید تا بتوانید انواع مختلف آن ها را شناسایی کنید. شما همچنین می توانید سازه هایی را پیدا کنید که به منظور مورد نظر شما نزدیک هستند. شاید آن چیزی که شما در ذهن دارید در بین این ها نباشد، در این حال می تواند کانکس سفارشی را خریداری کنید و سفارش شما در مدت زمان کوتاهی ساخته خواهد شد.

قیمت کانکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. درست است که خرید این سازه با توجه به نیازهای شما انجام می گیرد اما آنچه که باید به آن دقت داشته باشید این است که چرا و چگونه قیمت یک سازه اضافه خواهد شد.

این سازه ها همانطور که گفته شد به صورت پیش ساخته ارائه خواهند شد. در نهایت خواهید دید که میتوانید با قیمتی مناسب انواع این سازه ها را خریداری کنید. معمولا آن چیزی که باعث افزایش و یا کاهش قیمت این سازه ها خواهد بود سفارشی شدن آن هاست. ممکن است که شما بخواهید سازه مدنظر خود را به صورت سفارشی بسازید. در این حال باید بدانید که ممکن است اندکی افزایش قیمت را تجربه کنید.

نکات مهم که باید در خرید کانکس بدانید!

از جمله مهمترین نکاتی که باید در این زمینه به آن دقت کنید مشخصات فنی و همچنین امکاناتی است که در این کیوسک ها موجود است. بسیاری از کانکس ها از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به هم هستند اما اینکه مصالح به کار رفته در آن ها هم همین قدر عالی است نمی توان نظر دارد.

معمولا کانکس ها از نظر مقاومت مصالح و همچنین طول عمر مفید خود کاملا نسبت به یکدیگر متفاوت اند. شما نمی توانید خوب بودن یک سازه را از روی ابعاد آن ها تشخیص دهید و حتی شکل ظاهری هم ممکن است غلط انداز باشد. حتی بعضا گفته می شود که درجه کیفی آن ها در هریک از کارخانه های مختلف نیز متفاوت است. شما باید مشخصات فنی این نوع سازه ها را از کاتالوگ های مختلف ببینید. این را از آن جهت باید بدانید که نکات مهمی در انتخاب کیوسک مورد نظر شما هستند.

همچنین شما باید بدانید که معیارهای خود را از خرید این کانکس ها باید شناسایی کنید. معمولا گفته می شود که بدون درنظر گرفتن آیتم های دیگر که در کیفیت یک کانکس تاثیر گذار هستند، می توان گفت که احتمال خرید یک سازه کم کیفیت و با طور عمر نامناسب هم وجود دارد که برای کاربری های موقت ایجاد شده اند و برای شما مدت زمان طولانی ای کار نخواهند کرد پس در خرید این سازه ها نهایت دقت را به کار ببرید.

کانکس

استفاده از کانکس

بصورت عام گفته می شود که کانکس به یک فضای مکعب مانند گفته می شود که طول، عرض و همچنین ارتفاع آن مشخص است که شما برای رفع هرگونه نیاز می توانید از آن استفاده کنید. اسکان موقت و همچنین دائم توسط این کانکس ها انجام می شود و شما میتوانید آنها را هر جایی که میخواهید قرار دهید.

این سازه ها معمولا دارای کف، سقف و همچنین دیواره های مختلف هستند و هر یک از این بخش ها هم با استانداردهای مختلفی طراحی و ساخته شده اند و در کلیه دیواره ها و سقف ها هم جهت مقابله با سرما و گرما از عایق های مناسب استفاده می شود.

اگر شما میخواهید از این سازه استفاده کنید لازم است که یک سطح صاف و تراز داشته باشید و با توجه به اینکه این شاسی مناسبی از آن ها در دسترس است دیگر نیازی نیست که فونداسیون و همچنین اتصال در این زمینه ایجاد شود. این کیوسک ها همانطور که گفته شد مصارف مختلفی دارد که از نظر کاربردی متفاوت هستند اما از نظر متریال ساختی می توان گفت که تفاوت چندانی با هم ندارند.

کانکس

معمولا گفته می شود که این سازه ها در دو سایز 240 و 300 سانتی متر ساخته می شوند و طول آن ها نیز از 100 سانتی متر تا 1200 سانتی متر قابل تغییر است. در حقیقت، این تغییرات بر طبق قوانین ایجاد می شوند. شما می توانید این نوع سازه ها را با استفاده از انواع مختلف تریلرها جابجا کنید. شما حتی می توانید با طراحی های بیشتر در بخش های فنی و مهندسی مستقر در شرکت های مختلف به سازه ای که میخواهید دست پیدا کنید. بهتر است بدانید که این نوع سازه ها بیش از 36 متر مربع نخواهند شد.

توضیح دیگر این است که در اصطلاح عامیانه در میان خریداران و همچنین کارگاه های کوچک دیگر به این نوع سازه ها کانکس های دوقلو یا چندقلو هم گفته می شود. شما همچنین می توانید این نوع سازه ها را در انواع مختلفی برای ایجاد کنید. مصارف مختلفی مانند سازه های شهری مختلف و حتی کیوسک های کارگاهی از جمله مهمترین کاربردهای این نوع سازه ها هستند که شما میتوانید از آن ها استفاده کنید. فراموش نکنید که خرید خود را از جایی معتبر انجام دهید تا دچار مشکل نشوید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: