کانکـس بـازیافت ؛ معرفی امکانات و قیمت آن

کانکـس بـازیافت ؛ معرفی امکانات و قیمت آن

کانکس بازیافت به کانکس هایی گفته می شود که برای تفکیک زباله های خشک در کشور معروف شده اند، سازمان شهرداری با تفکر و بهبود در روند تفکیک زباله ها و ایجاد اشتغال برای مردم و صرفه جویی در هزینه های بازیافت زباله های خشک از تر در مرکز تفکیک زباله پیشنهاد ساخت این کانکس های را به شرکت های مطرح کانکس سازی منجمله شرکت صنعتی میاک کانتین داده است. اغلب کانکس های بازیافت دارای دو اتاق مجزا از یکدیگر می باشند که اتاق اول در نزدیک درب ورودی برای کارمند مربوطه طراحی شده به همراه یک میز پیشخوان و یک ترازوی دیجیتالی دقیق و دفتر حساب و کتاب برای ثبت اطلاعات مشتریان می باشد، اتاق دوم که همان انبار کانکس های بازیافت می باشد در انتهای کانکس بوده و حداقل سایز انبار برای اینگونه کانکس ها 10 متر مربع می باشد.

انبار در کانکس های بازیافت دارای طبقه بندی جدا می باشد برای تفکیک زباله های خشک که خود دارای چند گونه می باشد مانند فلزات، کاغذ، پلاستیک و شیشه و … در کانکس انبار هواکش بسیار قوی کار گذاشته شده که بوی بد زباله ها کارمند را آزار ندهد.

طرح کانکس های بازیافت

اینگونه کانکس اغلب به صورت قوسی شکل ساخته شده در ابعاد 6 * 2.5 که از متریال گالوانیزه و به صورت تیپ های ممتاز کانکس میاک می باشد. استراکچر کانکس بازیافت باید بسیار محکم باشد چون اینگونه کانکس ها امکان جابه جایی دارند با توجه به شرایط منطقه قابل حمل می باشند. سقف اینگونه کانکس ها بسیار مقاوم بوده از لحاظ آببندی و ایزوله می باشد و سقف آن ها ایزوگام شده است.

کانکس های غرفه بازیافت متنوع و دارای انواع گوناگونی بصورت ساده و شیبدار، دارای سقف طرحدار و قوس دار می باشد. شرکت میاک کانتین با مهندسین و کارشناسان فنی خود در طراحی، تولید و فروش انواع کانکس، کاروان و کانتینر، در راستای رفاه حال مشتری محصولات خود را با کاربری های مختلف عرضه می دارد.

انواع کانکس های شهرداری

ساخت کانکس میوه و تره بار بصورت ساده، چند ضلعی و مدور، کانکس بازیافت زباله، کانکس فروشگاهی، کانکس مطبوعات و کیوسک یا کانکس روزنامه فروشی، کانکس سیار فست فود و رستورانی، کانکس های اطلاعاتی برای توریستان و مسافران در شهرهای مختلف و ساخت انواع کانکس شهرداری بصورت شیشه ای در طرح و ابعاد گوناگون، نمونه ای از تولیدات شرکت میاک کانتین می باشد.

متقاضیان و مشتریان گرامی علاوه بر استفاده از تخصص مهندسین شرکت میاک کانتین در طراحی انواع کانکس، همچنین خود می توانند با سفارش طرح و پلان درخواستی خود، متناسب با فضا و شرایط مکانی خود کانکس مورد نظر را سفارش دهند.


مزایای کانکس های بازیافت

از مزایای کانکس غرفه بازیافت، کانکس میوه و تره بار و کانکس های شهرداری شرکت میاک کانتین می توان به مقاومت آنها در برابر خوردگی، پوسیدگی و عایق مناسب حرارتی و برودتی آنها اشاره کرد، همچنین این کانکس ها با توجه به متریال درجه یک به کار رفته در ساختشان، دارای طول عمر زیاد و مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی مختلف می باشند و خاصیت پرتابل بودن کانکس باعث افزایش کاربری آنها در مناطق مختلف می شود.

تیپ بندی کانکس های ممتاز بر اساس جنس متریال مصرفی آنها می باشد که در بیشتر مواقع تیپ ممتاز گالوانیزه بوده و در بعضی مواقع به سفارش مشتریان از جنس کامپوزیت و یا شیشه ای با ورق های آهنی ساخته می شوند.

کانکس بازیافت

قیمت کانکس بازیافت

قیمت گذاری کانکس های بازیافت بسته به ابعاد آن دارد شرکت میاک کانتین با تنوع در شکل کانکس های بازیافت قیمت های آن را متنوع نموده است ولی به خاطر نوسانات قیمت نمی توان در سایت قیمت ها را گذاشت برای اطلاع از آخرین قیمت کانکس ها کارشناسان فروش میاک کانتین در ساعات اداری آماده هرگونه مشاوره و راهنمایی به شما مشتریان عزیز می باشند.

نحوه سفارش کانکس های بازیافت

برای سفارش کانکس های بازیافت بعد از تماس یا مراجعه حضور به کارشناسان فروش ابعاد مورد نظر خود را گفته پلان پیش فرض توسط طراحان میاک کانتین آماده و در صورت درخواست مشتریان پلان سه بعدی کار کشیده شده یا نمونه طرح های قبلی ارائه می گردد و با توجه به تایید کارفرما سفارش بعد از دریافت پیش پرداخت به مرحله اجرا رفته و بعد از تقریبا یک هفته سفارش شما آماده تحویل درب کارخانه می باشد.

مدت زمان تولید کانکس بازیافت

برای تولید استراکچر کانکس وکف سازی و ضد زنگ تقریبا 1 روز

برای ورق کوبی و عایق کاری 1 روز

برای کف سازی و ایچاد دیوار پارتیشن 1 روز

بهترین ورق های گالوانیزه و پروفیل های سنگین با شاسی تیرآهن و درب و پنجره های آلومینیومی

نصب درب و پنجره ها آلومینیومی یا به سفارش مشتری UPVC

چون ورق ها خود دارای رنگ کوره ای می باشند نیاز به نقاشی نمی باشد

ایزوگام سقف و آب بندی کانکس توسط پرسنل مجرب شرکت

نصب تابلو یا برچسب غرفه بازیافت

نصب حفاظ برای درب و پنجره ها

بهترین متریال و در مناسبترین فضا در زمان تولید کیفیت را افزایش می دهد

تقریبا مدت زمان ساخت یک کانکس بازیافت 5 روز کاری می باشد.

 

مزایای کانکس بازیافت

مقاومت آنها در برابر خوردگی، پوسیدگی و عایق مناسب حرارتی و برودتی آنها اشاره کرد

دارای طول عمر زیاد و مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی مختلف می باشند

خاصیت پرتابل بودن کانکس باعث افزایش کاربری آنها در مناطق مختلف می شود

بصورت ساده، چند ضلعی و مدور و ساخت انواع کانکس شهرداری بصورت شیشه ای در طرح و ابعاد گوناگون

با سفارش طرح و پلان درخواستی خود، متناسب با فضا و شرایط مکانی

ایجاد اشتغال برای جوانان و بازنشستگان توسط شهرداری

در راستای سازمان دهی به زباله های تولید شده

ایجاد جایگاه ویژه ای بین شهرداریهای مناطق

در نهایت قیمت مناسب کانکس با ایجاد صرفه جویی و بالا بردن بهره وری در کشور در کم کردن ضایعات

تفکیک زباله های خشک از تر و زباله های قابل تجزیه

ایجاد چرخه در طبیعت و کم کردن زباله

نظافت محیط پیرامون ما

1 thought on “کانکـس بـازیافت ؛ معرفی امکانات و قیمت آن”

دیدگاه‌تان را بنویسید: