کانکس کتاب فروشی

کانکس کتاب فروشی

مشخصات کانکس کتاب فروشی

با توجه به روند افزایش جمعیت و دانستن اطلاعات گسترده در زمینه های علمی –فرهنگی-هنری وغیره در مکانهای مختلفی از جمله فرهنگسراها-مراکز تجاری و مکانهای نزدیک به مدارس و دانشگاها از کانکس کتابفروشی استفاده میگردد. یکی دیگر از کاربری های کانکس های فروشگاهی میاک کانتین همین کانکس های کتاب فروشی می باشد.

شرکت میاک کانتین با داشتن پرسنل مجرب و تیم کارگاهی متعهد تصمیم به ساخت کانکس های کتابفروشی که مانند دیگر سازه ها در ابعاد و طرح های مختلف و همینطور دارای مشخصات فنی منحصر به فرد خود را دارا میباشد  را اتخاذ کرده است این سازه قابلیت سیار(چرخدار) و ثابت بودن را دارد که  مهمترین مزیت کانکس های میاک کانتین میباشد.

کانکس بازیافت

 

انواع کانکس کتاب فروشی

کانکس های کتاب فروشی علاوه بر اینکه هم می توانند به صورت سیار باشند می توانند به صورت ثابت در مکان های مختلف نصب یا اجرا در محل شوند. که نمای هر کدام از این کانکس ها متفاوت و با توجه به بودجه پیش بینی شده و قیمت پیشنهادی مشتریان عزیز دارد. برای نمای ساخت این نوع کانکس کتاب فروشی میتوان از متریال های ذیل نام برد:

1- کامپوزیت

2- ترموود

3-ساندویچ پانل

4-گالوانیزه

5- سایدینگ

و برای امنیت این کانکس از کرکره برقی ریموت دار به همراه حفاظ درب و پنجره استفاده میشود.

 

نحوه عایق بندی کانکس های کتاب فروشی

عایق بندی در کانکس کتابفروشی بستگی به نوع متریال آن دارد چنانچه از متریال ساندویچ پانل استفاده گردد عایق آن نیز پلی اورتان تزریقی با دانسیته 40 میباشد و در متریال های دیگر اعم از گالوانیزه –سایدینگ – کامپوزیت – ترموود بستگی به نوع تیپ بندی و سفارش یا درخواست مشتری که بصورت عایق پلی اورتان (پلاستوفوم) یا پشم شیشه بعلاوه عایق ذکر شده و یا عایق پشم سنگ با دانسیته 80 مورد استفاده در ساخت و تولید آن کانکس (کتابفروشی) بهره برداری میشود.

کانکس

 

نحوه سفارش و قیمت گذاری کانکس های کتاب فروشی

کانکس های کتاب فروشی شرکت میاک کانتین با توجه به متریال و سایز درخواستی مشتریان قیمت گذاری می گردد و با توجه به نوع ثابت یا سیار آنها قیمت آن ها بالا و پایین می گردد ولی مطمئنا میاک کانتین با رزومه بسیار موفق خود در زمینه کانکس های فروشگاهی، کانکس بازیافت، کانکس ایستگاه اتوبوس، کانکس شهرداری، کانکس های ایستگاه دوچرخه و کانکس های فست فود توانسته نشان دهد در بین کانکس سازان یک برند بسیار معتبر بوده و توانسته رضایت مشتریان خود را به بالای 90% برساند و آن ها را به عنوان مشتریان همیشگی نگه دارد.

1 thought on “کانکس کتاب فروشی”

دیدگاه‌تان را بنویسید: