انواع کانکس کارگری و قیمت گذاری آن ها

انواع کانکس کارگری و قیمت گذاری آن ها

انواع کانکس کارگری

کانکس ها یکی از محصولات مناسب برای اقامت کوتاه مدت یا استفاده تجاری در محیط های مختلف می باشد. این محصولات با توجه به وزن کم امکان انتقال از یک مکان را به مکان دیگر دارند. کانکس ها مکان های مناسبی برای استراحت کارگران و نگهبانان می باشد. وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی مناسب از خصوصیات اصلی این محصولات است.

ابعاد و فضاسازی کانکس های کارگری با توجه به نیاز های هر ساختمان متفاوت است. گاهی در همین کانکس ها جلسات هماهنگی برگزار می شود و نیاز به وجود فضای کافی برای چند نفر می باشد. کانکس های کارگری از جمله ساده ترین کانکس های موجود در بازار هستند که دارای طراحی خاصی نمی باشند.

امکان خرید این مدل از کانکس ها از سایت های اینترنتی مختلفی فراهم شده است. قیمت این کانکس ها با توجه به سادگی طراحی آن ها پایین بوده و به راحتی می توانید یک مدل مناسب آن را برای استفاده در ساختمان خود بخرید. امکانات این کانکس ها نسبت به کانکس های تجاری و مسکونی محدود می باشد اما دارای استحکام بالایی می باشند.عدم استفاده از مصالح گران قیمت و تزیینی در این کانکس ها موجب کاهش قیمت این مدل از کانکس ها شده است. در این مقاله در مورد خصوصیات و امکانات کانکس های کارگری صحبت می شود.

انواع مدل های کانکس

کانکس های کارگری یا کانکس کارگاهی میاک کانتین در چند تیپ تولید، ساخت و به فروش می رسد:

کانکس های گالوانیزه و تیپ نرمال که از گالوانیزه سبک استفاده می گردد یعنی با ورق های با ضخامت 0/4 میل و شاسی کشی با قوطی های 7 یا 9 کیلویی و تیرآهن آی پی 14

کانکس های تیپ اسپشیال که از گالوانیزه سنگین استفاده می شود یعنی ورق های با ضخامت 0/5 میل و شاسی کشی با پروفیل قوطی های 9 یا 11 کیلویی و تیرآهن آی پی 14 یا 16 بسته به سفارش مشتریان

کانکس های تیپ اکسلنت که از ساندویچ پانل ساخته می شود و البته این کانکس ها بیشتر در کارگاه ها ویژه مهندسین پروژه در پیمانکار یا مشاور و کارفرما می باشد.

سایزبندی کانکس های کارگری

سایزهای کانکس های کارگری بیشتر تیپ های روتین می باشند یعنی سایز کانکس 6 متری یا کانکس های 12 متری که در سایت و مقالات میاک کانتین مفصل و به صورت کامل به آنها اشاره شده است.اکثر کانکس ها برای استراحت و کسب درآمد استفاده می شود. کانکس های تجاری معمولا باید دارای طراحی داخلی و بیرونی مناسبی بوده تا مخاطبان آن تجارت از خرید محصول لذت کافی را ببرند. کانکس های مسکونی نیز باید دارای دکوراسیون داخلی متناسبی باشند تا افراد از استراحت در آن لذت ببرند.

کانکس های کارگری از جمله مدل های دیگر کانکس ها می باشند. این کانکس ها که برای شرکت ها و ساختمان های در حال ساخت بسیار مناسب هستند برای استراحت کارگران ساخته شده و هزینه ساخت بسیار پایینی دارند.

با توجه به امکانات داخلی و ابعادشان دارای کاربری مختلفی هستند. برخی از مدل های مورد استفاده برای کاربری های خانگی و کاری استفاده شده و برخی دیگر برای کاربری های اداری و تجاری می باشند. شما می توانید با مراجعه به این سایت ها کانکس ها با سایز بندی و کاربری های مختلف را مشاهده کنید. مدل های کانکس کارگری با توجه به تجاری بودن کاربری آن دارای تنوع زیادی است.

 

کانکس کارگری

کانکس ها امروزه دارای کاربری های متنوعی هستند و می توان از این محصولات با توجه به ابعاد آن در محیط های مختلفی بهره برد. قیمت فروش کانکس متناسب با مصالح و ابعاد ان متفاوت می باشد. این محصولات برای کارگران، خانواده ها و مغازه داران یکی از بهترین مکان ها برای کسب درآمد یا استراحت می باشد. کانکس ها همانند یک خانه دارای سیستم های سرمایشی و گرمایشی و سرویس های بهداشتی هستند. امکانات هر یک بستگی به نوع کاربری آن متفاوت می باشد.

کانکس های کارگری با توجه به نوع کاربری شان امکانات زیادی ندارند. در واقع این محصولات تنها برای استراحت کارگران و یا نگهبانان ساخته شده است. البته از این کانکس ها گاهی برای برگزاری جلسات هماهنگی استفاده می شود. کانکس های کارگری در سایز های کوچک تا سایز های بزرگ ساخته می شود و معمولا دارای امکانات مانند سرویس های بهداشتی و حمام برای زندگی می باشند.

مصالح مورد استفاده در طراحی کلی این کانکس ها همانند سایر کانکس ها بوده و تغییر چندانی ندارد.

مصالح مورد استفاده در کانکس

در استفاده مصالح در کانکس ها نیز تنوع وجود دارد و رتبه بندی آن ها به سه دسته کانکس های ممتاز، کانکس های معمولی و کانکس های درجه دو و سه تقسیم می شود. مهمترین قسمت ساخت یک کانکس زیربنا و شاسی آن است. معمولا برای ساخت کانکس های ممتاز از شاسی های آهنی استفاده می شود تا بتوانند ظرفیت تحمل بار بیشتری را داشته باشند. در کنار این شاسی از مواد و مصالح دیگری از جمله تیرآهن، پروفیل، ورق های فلزی، دیوار پوش PVC یا MDF، کفپوش و بسیاری دیگر از محصولات استفاده می شود.

در کانکس های کارگری نیازی به استفاده از کفپوش ها یا دیوار پوش های گران قیمت نمی باشد. بعضا استفاده از پلاستیک ها و فوم های ساده برای دکوراسیون داخلی این سازه ها کفایت می کند. فضای داخلی کانکس های کارگری معمولا به صورت یکسره می باشد و دارای اتاق بندی خاصی نمی باشند.

حمل و نقل کانکس ها

خصوصیات کانکس کارگری

کانکس های کارگری از جمله مدل های ساده ای هستند که معمولا برای استفاده تعداد نفرات محدود می باشند. این محصولات دارای تزیینات داخلی خاصی نبوده و تنها دارای امکانات اولیه برای استراحت می باشند. اما استحکام این کانکس ها با کانکس های دیگر تفاوتی نمی کند و زیر بنا آن ها کاملا یکسان است.

استفاده از مصالح درجه یک و ممتاز می تواند طول عمر این محصولات را به میزان زیادی افزایش دهد. معمولا فضایی که برای این کانکس ها در نظر گرفته می شود بین 10 تا 50 متر متغیر است. سبک بودن این مدل از کانکس ها امکان حمل و نقل و جابه جایی آن ها را نسبت به سایر کانکس ها ساده تر کرده است. با توجه به کم بودن امکانات این کانکس ها قیمت کانکس کارگری نسبت به سایر مدل ها پایین تر است.

جهت سفارش انواع کانکس کارگری در تیپ های مختلف با کارشناسان فروش شرکت میاک کانتین تماس بگیرید که با توجه به تیپ پروژه شما و مشخصات تجهیز کارگاه خود پلان مربوطه را به صورت رایگان دریافت نمایید.