کانکس چرخدار چه کاربردهایی دارد

کانکس چرخدار چه کاربردهایی دارد

در دنیای امروز همه چیز با سرعت بسیاری رو به پیشرفت  است. در این میان صنعت ساخت و ساز نیز از گردونه عقب نیفتاده و بسیار در زمینه سازه های پیش ساخته پیشرفت نموده است. کانکس چرخدار یک نوع کانکس است که امروزه بسیار مورد توجه طرفداران سازه های پیش ساخته قرار گرفته است.

انواع کانکس

به دلایل مختلف استفاده از سازه های پیش ساخته مانند انواع کانکس امروزه طرفداران بسیاری دارد. این نوع سازه ها دارای کاربردهای مختلفی است. و از آن می توان در همه جا استفاده نمود. یکی از مهمترین کاربردهای آن را می توان در اسکان موقت آسیب دیدگان حوادث طبیعی دید. اما امروزه افراد بیشمار دیگری نیز از کانکس ها استفاده می نمایند. مهمترین مزیت کانکس ،سرعت در راه اندازی آن است.

در گذشته کانکس ها را فقط به عنوان دکه های روزنامه فروشی و یا باجه های تلفن در سطح شهر می شد، دید. اما امروزه بسیاری از افراد از کانکس به عنوان ویلا های پیش ساخته نیز استفاده نموده و بسیار هم راضی هستند.

کانکس چرخدار

 

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار یکی از پر طرفدارترین نوع کانکس می باشد. و دارای کاربرد های متفاوتی است که می توان در سطح شهر انواع کاربردهای آن را مشاهده نمود.

از موارد مصرف کانکس چرخدار می توان به آشپزخانه های سیار، فروشگاه های سیار، کاروان های مسافرتی، کیوسک خدمات شهری و کانکس فست فود اشاره نمود. این کانکس ها به نوعی طراحی می شوند که به راحتی توسط یک خودرو معمولی حمل شوند و به سادگی بتوان آن را جابه جا نمود.

معمولا کانکس چرخدار در دو نوع تک محور و دو محور تولید می شود. البته نوع دو محور آن مصرف کنندگان بیشتری دارد.

کانکس چرخدار

 

انواع کانکس چرخدار

این نوع کانکس دارای تنوع زیادی در تولید است. و برای این که نیازهای مصرف کنندگان را بر طرف نماید. دارای تنوع در طراحی نیز می باشد. استفاده از کانکس چرخدار بسیار راحت و ساده بوده و در صورت نیاز به سادگی به خودرو متصل و یا از آن جدا می شود. در زیر به توضیح در مورد انواع کانکس چرخدار خواهیم پرداخت.

کانکس چرخدار پلیس

در هنگام نوروز و یا زمستان برای این که ترافیک جاده ها توسط پلیس کنترل و مراقبت شود. از این نوع کانکس برای انجام امور و محلی برای اسکان ماموران پلیس استفاده می شود. این نوع به شکلی طراحی و ساخته می شود که مسافران بتوانند به سادگی از دور آن را تشخیص داده و در صورت نیاز به آن مراجعه نمایند.

کانکس کارگاهی چرخدار

در بعضی از پروژه ها نیاز است که کارگران در محل ساخت اسکان یابند. در این زمان از این نوع کانکس برای انجام اسکان موقت استفاده می شود.تا به سادگی بتوان آن را جابجا و حرکت داد.

کانکس های چرخدار فست فودی

این نوع کانکس ها در طرح مخصوص ساخته می شوند. زیرا باید به مسائل بهداشتی در آن توجه شود. برای همین جنس دیواره های داخلی این نوع کانکس از استیل ضد خش بوده تا بتوان به سادگی شستشو و نظافت شود. اما جدار خارجی را از نوع ساندویچ پانل تولید می کنند.

 

کانکس ساندویچ پانل

اگر از کانکس در مناطق سرد و یا بسیار گرم خواسته باشید استفاده نمایید. باید از نوع ساندویچ پانل آن استفاده کنید. این نوع به علت دارا بودن عایق پلی یورتان در جداره های آن دمای داخل را به خوبی حفظ نموده و کمتر دمای بیرون به آن اثر می گذارد. معمولا جدار این نوع کانکس چرخدار 4 تا 12 سانتی متر است.

کانکس های چرخدار توریستی

این نوع کانکس ها امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است. امکانات و ابعاد طبق نظر خریداران قابل تغییر و تنظیم است. در این نوع کانکس تمام امکانات رفاهی و آشپزخانه وجود دارد.

کاربردهای دیگر کانکس های چرخدار

از این نوع کانکس در موارد زیادی استفاده می توان نمود. مثلا فروشگاه های سیار که لازم است در یک روز خدمات ارائه کنند و یا کانکس های برف روبی که فقط در روزهای برفی مورد استفاده قرار می گیرند. کانکس انتقال خون، کانکس های کافی شاپ و.. از دیگر موارد مصرف این نوع کانکس است.

کانکس چرخدار

 

گروه صنعتی میاک کانتین

این شرکت با سال ها تجربه در این کار و با اتکا به اعتماد شما مشتریان عزیز اقدام به تولید انواع کانکس در طرح ها و متریال های مختلف نموده است. این گروه در تولید محصولات خود از مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال استفاده نموده  و سعی در جلب رضایت شما مصرف کنندگان عزیز را دارد. برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ما مراجعه و یا با مشاوران ما در این گروه تماس حاصل نمایید. ما آماده ارائه هر نوع خدمات در ساخت این محصولات هستیم.

کانکس چرخدار

 

دیدگاه‌تان را بنویسید: