معرفی کانکس پلیس گروه صنعتی میاک

معرفی کانکس پلیس گروه صنعتی میاک

کانکس پلیس یا کانکس نیروی انتظامی یکی دیگر از تولیدات شرکت میاک کانتین بوده که با هدف اسقرار در فضاها و شرایط اقلیمی گوناگون نظامی و انتظامی با کاربری متفاوت و متناسب با نوع نیاز یگان استفاده کننده ، جهت پیشگیری و مقابله با حوادث و . . . کاربرد دارند.کانکس نیروی انتظامی در حالات ثابت و چرخدار موجود می باشد.

معرفی امکانات کانکس پلیس

کانکس نیروی انتظامی شرکت میاک کانتین با قابلیت نصب در اماکن شهری ، خارج شهری ، جاده ها و اتوبان ها به صورت ثابت و سیار به نیروهای انتظامی و پلیس امکان اجرای هر چه بهتر وظایف خود را می دهد. متخصصین شرکت میاک کانتین کوشیده است که راحتی و آسایش را در کانکس های خود جهت استقرار نیروهای پلیس و انتظامی فراهم آورده و این امکان را نیز به وجود آورده است که کلیه تجهیزات نظامی و پلیسی در کانکس نصب شود.

کانکس نگهبانی شرکت میاک کانتین که صورت طرح کانکس ساندویچ پانل و … ساخته می شود کاملا مقاوم در برابر زلزله، خورندگی شرایط جوی حشرات و آفت می باشد که ویژگی های مذکور باعث افزایش مدت زمان استفاده محصولات شرکت میاک کانتین گردیده است.

شرکت میاک کانتین با طراحی و تولید تعداد بی شماری از این محصول بهترین ها را هنگام خرید انواع کانکس پلیس به شما پیشنهاد می دهد.

ساخت انواع کانکس با طرح و پلان پیچیده، تخصص نیروهای مجرب ماست.

2 thoughts on “معرفی کانکس پلیس گروه صنعتی میاک”

دیدگاه‌تان را بنویسید: