کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

فروش انواع کانکس مسکونی پیش ساخته

عرضه انواع کانکس کارگاهی

کانکس پیش ساخته ارزان

فروش کانتینر در تهران

 

 

کانکس های مسکونی را می توان به گروه زیادی کانکس اطلاق کرد ولی عمده ترین آنها عبارتند از:

1 – کانکس های سرایداری جهت ساختمانهای چندین واحدی و باغها و…

2 – کانکس های ویلایی جهت زمینهای شخصی و باغ

3- کانکس هاس اسکان موقت جهت اسکان موقت پرسنل یک.

در ساخت کانکس های مسکونی بایستی تعبیه کلیه امکانات رفاهی گرمایشی و سرمایشی متناسب با تعداد نفرات داخل کانکس را در نظر گرفت. به عنوان مثال ظرفیت کولر گازی ( اسپیلیت ) باید متناسب با فضای اتاق یا راهرو یا متناسب با تعداد نفرات در نظر گرفته شود .کمپ های مسکونی که در متراژهای بالاتری ساخته میشوند معمولا جهت پرسنل کارگاه یک پروژه بزرگ مثل سد سازی و برج سازی اجرا می شوند .

تهویه کانکس های مسکونی باید به نحو مطلوبی و در کلیه فضاهای موجود اجرا گردد. در صورت استفاده و نگهداری صحیح از کانکس های مسکونی، این محصولات طول عمر زیادی دارند و امروزه به جای سازه های سنتی خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصولات  در بسیاری از موارد مورد نیاز قابلیت استفاده بالایی دارند، در مواقع فورس ماژور طبیعی مثل وقوع زلزله،  این کانکس ها می تواند به عنوان یک اسکان موقت استاندارد تا زمان بازسازی از طرف دولت استفاده شود.

این نوع کانکس یکی از تولیدات شرکت بزرگ میاک کانتین بوده و این شرکت این محصول را در کارگاه خود و برای هموطنان عزیز بصورت سفارشی تولید مینماید، همچنین کانکس های مسکونی را میتوان به سفارش مشتریان محترم به صورت سالنی، تک اتاقه، چند اتاقه، با سرویس بهداشتی و آبدار خانه تولید نمود.

کانکس مسکونی در هر متراژ و ابعادی با ارتفاع درخواستی تولید می گردد.

دیدگاه‌تان را بنویسید: