تولید انواع کانکس متحرک و ثابت

تولید انواع کانکس متحرک و ثابت

کانکس متحرک یکی از کاربردی ترین سازه های غیر بتنی است که در موارد مختلفی می تواند بیشترین مزیت را داشته باشد. معمولا کانکس های متحرک به صورت چرخدار و بدون چرخ وجود دارد که امروزه با به کارگیری مدرن ترین مصالح و متریال های روز دنیا در گروه صنعتی میاک کانتین تولید شده و به سراسر کشور ارسال می شود. این محصول برای بسیاری از افراد با داشتن امکانات رفاهی متعدد می تواند در هر شرایطی مکان امنی به حساب آید. البته وجود سیستم برق کشی و تلفن توانسته انواع کانکس های متحرک را بیش از پیش مورد کاربرد در مکان های مختلف قرار دهد.

کانکس متحرک

کانکس متحرک به سازه های غیر بتنی گفته می شود که به وسیله چرخ و یا جرثقیل امکان جا به جا شدن دارند و به دلیل همین ویژگی می توانند در هر مکانی کاربردهای مختلفی داشته باشند. امروزه  یکی از بارزترین کانکس هایی که در شرکت صنعتی میاک کانتین تولید می شود، کانکس متحرک یا چرخدار است. گروه صنعتی میاک کانتین این نوع سازه را مطابق با سفارش مشتری با استفاده از متریال های مختلفی نظیر ساندویچ پنل و کامپوزیت در ابعاد مختلف و فوق العاده ترین عایق بندی تولید می کند. شما با انتخاب  این شرکت با سابقه و شناخته شده این امکان را دارید  تا هر نوع سلیقه ی شخصی خود را در ساخت کانکس دخالت داده و سازه ای مطابق با خواسته خود داشته باشید.

کانکس متحرک

مزایای کانکس متحرک

یکی از مهمترین مزیت کانکس های متحرک، حمل و جا به جایی آسان آنها به وسیله جرثقیل و یا تریلی می باشد که در راستای همین منظور تیم صنعتی میاک کانتین با نصب چرخ های مقاوم بر روی کانکس های متحرک جا به جایی آنها را راحت تر کرده است. اصولا در پروژه های عمرانی این گونه کانکس ها می توانند بیشترین کاربرد را داشته باشند. شرکت میاک کانتین به عنوان معتبرترین مرکز تولید کننده کانکس متحرک در ایران این قابلیت را دارد تا مطابق با سفارش مشتری انواع چرخ های پیکانی، چرخ های گاری دستی همچنین چرخ های لندروری و هر نوع چرخ دیگری را به کانکس های متحرک نصب کند.

کانکس های متحرک عرضه شده در این وب سایت علاوه بر مقوله امنیت و عایق کاری مجهز به پنجره هایی هستند تا نور به راحتی وارد کانکس شود. وجود کابینت و قفسه، درون کانکس های متحرک تولیدی میاک کانتین ایجاد بهترین استفاده از فضای درون کانکس را فراهم آورده اند. این گونه کانکس ها می توانند مجهز به درب ضد سرقت بوده و بیشترین امنیت را ایجاد کنند.

کانکس متحرک

کاربرد کانکس های متحرک

مطمئنا کانکس های متحرک می توانند برای کیوسک های نگهبانی بهترین گزینه باشند. در پروژه های راه سازی، حفاری معادن و تونل و بسیاری موارد دیگر کانکس های متحرک می توانند تنها با استفاده از یک کشنده معمولی به هر نقطه ای حمل شوند. تخصصی ترین استفاده از کانکس های متحرک، رستوران ها و فست فودهای سیار هستند که به راحتی می تواند تمام امکانات مورد نیاز یک طبخ غذا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. در بیشتر مواقع دولت سعی کرده با کمک گرفتن از کانکس های متحرک، اورژانس هایی را آماده سازی کند تا در ایام تابستان و یا تعطیلات عید نوروز در کنار جاده ها و یا میدان های اصلی شهر خدمات پزشکی را ارائه دهند.

 انواع کانکس های متحرک

گروه تولیدی میاک کانتین با استفاده از مرغوب ترین آلیاژهای آلوزینک و گالوانیزه همچنین آلومینیوم نمونه های مختلفی از کانکس های متحرک چرخدار و بدون چرخ را تولید می کند. این شرکت مشهور و با سابقه با به کار بردن مدرن ترین تکنولوژی عایق کاری و استفاده از متریال هایی مانند پشم سنگ و پلاستوفوم همچنین گاز فشار قوی پلی اورتان و…. سعی کرده با کیفیت ترین کانکس را در ایران ارائه دهد و از طریق وب سایت میاک کانتین به مشتریان معرفی کند، از جمله نمونه های این محصول عبارتند از:کانکس پلیس، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس مجهز به منبع آب، کانکس فروشگاهی، کانکس خدمات پزشکی، کانکس نگهبانی و..

کانکس متحرک

بهترین کانکس متحرک در ایران

شرکت تولیدی میاک کانتین به عنوان یکی از مشهورترین و معتبرترین تولید کننده های کانتینر و  کانکس های متحرک و ثابت در ایران به شمار می رود که مطابق با درخواست مشتری می تواند هر نوع امکانات رفاهی را اعم از سرویس بهداشتی، حمام، کابینت، تختخواب و…را درون کانکس جاسازی کند. تیم صنعتی میاک کانتین نمونه های مختلف کانکس متحرک را در وزن های ایده ال با زیباترین طرح همراه با پنجره های آلومینیومی و هوا کش، سیستم برق کشی، کف پوش های مقاوم و بسیاری ویژگی های دیگر رائه می دهد.

دیدگاه‌تان را بنویسید: