کانکس فست فود

کانکس فست فود

کانکس یکی از بهترین مکان ها برای استراحت کوتاه مدت در محیط های کاری است. در کنار این کاربری با استفاده از یک کانکس ارزان قیمت می توانید به راحتی کسب و کار خود را راه بیاندازید. قیمت کانکس متناسب با متریال و سایز بندی آن متفاوت می باشد.

خرید کانکس از فروشگاه های معتبر می تواند به بالاتر بودن کیفیت کانکس کمک کند. سایت های مختلف داخلی و خارجی متعددی اقدام به فروش کانکس با کاربری های مختلف می کنند. با توجه به هدف خود از خرید این محصول باید سایز بندی و متریال مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کانکس فست فود یکی از کانکس های محبوب تجاری است که برای محیط های کوچک و محدود بسیار مناسب است. به عنوان مثال قرار دادن این کانکس ها در محیط نمایشگاه ها یکی از محبوب ترین حالت های این کانکس است. این کانکس ها دارای امکانات زیادی برای تهیه غذا و ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

با توجه به کاربری این کانکس ها باید محیط داخلی آن از متریال مناسب برای پخت و پز استفاده شود. این کانکس ها معمولا دارای نمای بیرونی زیبایی هستند. در این مقاله در مورد انواع کانکس ها و به صورت به خصوص در مورد کانکس فست فود صحبت می شود.

انواع مدل های کانکس

کانکس ها با توجه به امکانات داخلی و ابعادشان دارای کاربری مختلفی هستند. برخی از مدل های مورد استفاده برای کاربری های خانگی و کاری استفاده شده و برخی دیگر برای کاربری های اداری و تجاری می باشند. در برخی موارد استفاده از این محصولات به عنوان منازل موقت نیز بسیار دیده شده است. در این حالت تمام امکاناتی که یک فست فود یا رستوران دارا است را این کانکس ها یا کانتینر های فروشگاهی دارند. شرکت میاک کانتین از طریق سایت های اینترنتی خود اقدام به فروش کانکس می کند. شما می توانید با مراجعه به این سایت ها کانکس ها با سایز بندی و کاربری های مختلف را مشاهده کنید و جهت سفارش با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کانکس فست فود

کانکس ها امروزه یکی از مهمترین ابزار برای استفاده در محیط های کاری و تجاری هستند. این محصولات در ابعاد مختلف و با کاربری های گوناگون همچون خانه ای کوچک می باشند. خرید کانکس از طریق اینترنت یکی از بهترین روش های استفاده از این محصولات هستند. کانکس ها همانند یک خانه دارای سیستم های سرمایشی و گرمایشی و سرویس های بهداشتی هستند. امکانات هر یک بستگی به نوع کاربری آن متفاوت می باشد.

کانکس فست فود یکی از مدل های تجاری انواع کانکس است که در دو مدل سیار و ثابت ارائه می شود. کانکس های سیار می توانند به دو صورت ساختهو تولید شوند در بعضی مواقع به صورت یک کانکس مجزا ساخته شده و با یه غلاب به ماشین وصل می گردد و در بعضی مواقع در پشت ماشین و یاوسیله نقلیه طراحی و نصب می گردد مانند کامیون و وانت ها که کانکس فست فود در پشت خود دارند. کانکس فست فود در سایز بندی های مختلف ارائه می شوند که برای ایجاد یک مکان تجاری مناسب می باشد. با توجه به استفاده تجاری کانکس فست فود باید بیشتر از سایر مدل ها به نمای بیرونی این کانکس ها پرداخته شود. این کانکس ها باید دارای متریال مناسب برای پخت و پز در طولانی مدت باشند و همچنین شستشو این کانکس ها باید ساده باشد.

امکان قرار دادن یخچال و گرمکن های مد نظر برای غذا های گرم باید در این مدل کانکس ها وجود داشته باشد. در مجموع باید محیط کافی برای قرار دادن محصولات و ارائه خدمات در این مدل از کانکس ها وجود داشته باشد.

متریال مورد استفاده در کانکس فست فود

در بیشتر اوقات متریال مورد استفاده در کانکس ها عبارتند از تیرآهن، پروفیل، ورق های فلزی، دیوار پوش PVC یا MDF، کفپوش و بسیاری دیگر از محصولات هستند. مهمترین مواد مورد استفاده در کانکس ها شاسی های آن هستند که می توانند فلزی یا از ورق های فلزی باشند. خرید کانکس ها با شاسی های آهنی قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر کانکس ها دارد.

دکوراسیون داخلی کانکس های فست فود متناسب با سلیقه مشتری می باشد. دیوار پوش های پلاستیکی یا چوبی از جمله محبوب ترین متریال مورد استفاده در کانکس های فست فود می باشد. دو ماده اصلی مورد استفاده در کانکس های فست فود PVC و MDF می باشند که جلوه زیبایی به فضای داخلی کانکس می دهد.

شاسی یکی از مهمترین قسمت های یک کانکس است و توصیه می شود حتما کانکس هایی را خریداری کنید که از شاسی های آهنی استفاده کرده است. تمام دکوراسیون و محصولات داخل کانکس بر روی شاسی آن سوار شده است.

در استفاده متریال در کانکس ها نیز تنوع وجود دارد و رتبه بندی آن ها به سه دسته کانکس های ممتاز، کانکس های معمولی و کانکس های درجه دو و سه تقسیم می شود.

امکانات کانکس فست فود

امکانات کانکس فست فود بیشتر بر روی فضاسازی و نمای بیرونی آن تمرکز دارد. هر چه کیفیت متریال مورد استفاده در کانکس های فست فود بهتر و با کیفیت تر باشند، این محصولات نیز کیفیت بالاتری داشته و طول عمر بیشتری خواهند داشت. استفاده از متریال درجه دو و سه برای کوتاه مدت مناسب است اما برای بلند مدت جوابگو نمی باشد.

قرار دادن اتاقک هایی برای سرویس بهداشتی و قرار دادن مواد غذایی از جمله دیگر خصوصیات یک کانکس با کیفیت است. در واقع در این محصولات باید از فضای در نظر گرفته شده بیشترین استفاده را کرد.

استفاده از کفپوش های سبک و در عین حال شیک از جمله مواردی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد. بیشتر دکوراسیون داخلی کانکس های فست فود را پلاستیک و فوم های سبک تشکیل می دهد که موجب کمتر شدن وزن آن ها می شود.

1 thought on “کانکس فست فود”

دیدگاه‌تان را بنویسید: