تفاوت کانکس ساندویچ پانل با کانکس معمولی

تفاوت کانکس ساندویچ پانل با کانکس معمولی

تفاوت کانکس ساندویچ پانل با کانکس معمولی 

کانکس ساندویچ پانلی به آن دسته کانکس هایی گفته می شود که دیواره های آنها با پرس فلزات تولید و ساخته شده و دارای دو لایه عایق قوی می باشند که برای مقاومت قابل توجه یک لایه نرم نیز در بین این دو لایه تعبیه شده است که این امر در مقابل عبور صدا، رطوبت، نم و حرارت به خوبی عمل می کند. کانکس ساندویچ پانل در انواع و مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردند که از جمله این انواع می توان به ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان، ساندویچ پنل دیواری، ساندویچ پنل سقفی با پوشش گالوانیزه اشاره نمود.

به صورت وضوح می توان گفت تفاوت اصلی بین کانکس ساندویچ با کانکس معمولی در عایق و پوشش آنها می باشد که در ساخت کانکس های ساندویچ پانلی از عایق تزریقی پلی یورتان استفاده می شود در حالی که عایق مصرف شده در کانکس های معمولی از پلی استایرن می باشد که مقاومت آن ها بسیار زیاد خواهد بود.

چرا کانکس ساندویچ پانل؟

در حالت کلی با مقایسه تفاوت کانکس ساندویچ با کانکس های معمولی می توان گفت تولید و ساخت کانکس های ساندویچ پانل بسیار افزایش و رونق یافته است و از جمله مزیت ها و ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انرژی های تجدید شونده خورشیدی
  • تولید صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های گرمایش و کاهش انتشار CO2
  • تایید شده توسط مرجع صدور گواهینامه مستقل بین المللی
  • این سیستم تا 20 درصد در هزینه های انرژی ساختمان صرفه جویی می کند
  • هزینه های انرژی ساختمان را کاهش می دهد
  • باعث بهبود از کلاس انرژی خود از طریق تنگی هواست
  • مقاوم در برابر زلزله
  • نصب سریع و آسان

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی از جمله محصولات پرکاربرد و در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد. این سازه از یک چشمه توالت یا حمام و یا به صورت مشترک تولید و ساخت می شود. این نوع کاربرد قابل توجهی در پروژه های ساخت و ساز داشته و در دو دسته سبک و سنگین عرضه می گردد. از دیگر کاربرد کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه، می توان به مستقر شدن در خارج از ویلا و یا درون باغ ها اشاره کرد هم چنین در سواحل دریای خزر می توانید به صورت انبوه این سازه را مشاهده کنید که به منظور استحمام بعد از شنا مورد استفاده واقع می شود برای تولید و ساخت این نوع کانکس ها از عایق پلی یورتان استفاده می شود که در مقابل حرارت و رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

کانکس کنترلی

در خصوص تولید انواع کانکس ساندویچ پانل می خواهیم به یکی از بروزترین و مدرن ترین آن اشاره کنیم. کانکس کنترلی یا همان هوشمند از جمله با امکانات ترین سازه های پیش ساخته بوده و در دو نوع اداری و مسکونی تولید و عرضه می گردد امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد ساخت کانکس هایی با پیشرفته ترین متریال و پارامترها می باشیم. از جمله متعلقات کنترلی در این سازه می توان به قفل درب از راه دور، اثر انگشت و قفل درب اشاره نمود هم چنین کنترل رنگ نورها، میزان روشنایی، و دوربین مدار بسته از دیگر ویژگی های این نوع سازه می باشد.

کانکس ساندویچ پانل

نحوه قیمت گذاری کانکس 

نحوه قیمت گذاری کانکس با توجه به عوامل بسیار دیگری مشخص و محاسبه می گردد که از جمله این عوامل می توان به ابعاد کانکس، نوع متریال به کار رفته، سفارش کانکس و کیفیت متریال ها اشاره نمود. هم چنین هر یک از کانکس ها با توجه به مدل و طراحی های مختلفی که دارند و کاربرد و کارایی شان در قیمت های مختلفی  قرار دارند بی شک کانکس های کنترلی در مقایسه با دیگر سازه های پیش ساخته از گران ترین کانکس ها محسوب می شوند. مخاطبان و کاربران می توانند به صورت اینترنتی در خصوص رنج قیمت انواع کانکس ها اطلاعاتی دقیق و به روز به دست آورده و اقدام به خرید کنند.

کانکس های ساندویچ پانل میاک کانتین

ویژگی های کانکس ساندویچ پانل میاک کانتین :

از لحاظ اسکلت بسیار مقاوم

عایق بندی کامل

ظاهر شیک و لوکس

کیفیت فوق العاده

قیمت کانکس واقعا متناسب با کیفیت کانکس

دیدگاه‌تان را بنویسید: