کانکس خوابگاهی ؛ معرفی امکانات و قیمت آن

کانکس خوابگاهی ؛ معرفی امکانات و قیمت آن

کانکس خوابگاهی یکی از پرکاربردترین انواع کانکس است و می‌تواند بیشتر نیازهای یک خوابگاه کوچک تا متوسط را برآورده سازد. میاک کانتین تولید کننده‌ی انواع کانکس، این محصول را با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و بیشترین امنیت در اختیار خریداران محترم قرار می‌دهد. برای خرید انواع کانکس خوابگاهی از طریق شماره‌های درج‌شده در صفحه با میاک کانتین تماس بگیرید.

در این نوشته به معرفی کانکس خوابگاهی خواهیم پرداخت تا راهنمایی را برای خرید این محصول در اختیارتان قرار داده باشیم. شما می‌توانید درصورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌تماس‌های ذکر شده در این وب‌سایت با میاک کانتین ارتباط برقرار کرده و پرسش‌های خود را با ما درمیان بگذارید.

کانکس خوابگاهی چیست؟

کانکس خوابگاهی یک سازه‌ی پیش‌ساخته است که با هدف ایجاد فضایی برای اقامت در مکان‌هایی که ساخت بنا در آن‌ها ممکن یا به‌صرفه نیست طراحی می‌شود. البته با توجه به برخی مزایای کانکس‌ها نسبت به ساختمان‌ها استفاده از این سازه‌ها در موارد غیرضروری نیز ترجیح داده می‌شود. به‌عنوان مثال کانکس‌ ها قابل جابه‌جاشدن هستند و این مزیت بزرگی ست که ساختمان‌ها از آن برخوردار نیستند. کانکس‌ها همچنین مقاومت و امنیت بیشتری در برابر زلزله دارند و بهای‌تمام‌شده‌ی تولید آن‌ها به‌مقدار قابل توجهی کمتر از ساختمان‌ها ست.

کانکس‌ های خوابگاهی کاربردهای متعددی مانند استفاده برای اقامت نگهبانان و دربانان، گروه‌های گردشگری در یک منطقه‌ی خارج از محدوده‌ی شهری، نیروهای امدادی در جاده‌ها، نیروهای انتظامی، و حتی دانشجویان  دارند. کانکس‌های خوابگاهی با توجه به کاربری‌شان در ابعاد و به‌صورت‌های مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند. به‌عنوان مثال کانکسی که برای اقامت دربان یک مجتمع ساخته می‌شود عموماً یک اتاق دارد، اما کانکس‌هایی که برای اقامت گردشگران در خارج از شهر قرار می‌گیرند بیشتر بیش از یک اتاق دارند و حتی ممکن است دو یا چند طبقه باشند.

مشخصات کانکس خوابگاهی

کانکس‌های خوابگاهی می‌توانند شامل تقریباً تمامی امکانات ساختمان یک خوابگاه باشند. آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، ابزارهای ارتباطی، مقاومت در برابر حریق، سرما، گرما، زلزله، طوفان، درب‌های اتوماتیک برقی، دوربین‌های مداربسته، قفسه‌بندی، نورپردازی و … از جمله امکاناتی هستند که می‌توانند در کانکس خوابگاهی لحاظ شوند.

همان‌طور که اشاره کردیم یکی از مزایای مهم کانکس‌های خوابگاهی امکان جابه‌جا کردن آن‌ها درصورت نیاز به تغییر مکان خوابگاه است. این قابلیت به‌میزان قابل‌توجهی باعث کاهش هزینه‌های جابه‌جایی مکانی یک خوابگاه می‌شود. این ویژگی علاوه بر این در مواردی که خوابگاه برای مدت محدودی در یک مکان خاص برپاشده و پس از آن نیاز به تغییر مکان آن وجود دارد بسیار کارآمد است.

به‌عنوان نمونه چنان‌چه کانکس خوابگاهی برای اقامت کارگران یک پروژه‌ی ساختمانی درنظر گرفته شده باشد، در اغلب موارد پس از اتمام کار ساخت ساختمان، دیگر به خوابگاه نیازی نخواهد بود. ویژگی جابه‌جا شدن کانکس این امکان را فراهم می‌سازد تا آن را به مکان دیگری منتقل کرده و مثلاً از آن برای اسکان کارگران در پروژه‌ای دیگر استفاده کرد. مسلماً چنین قابلیتی می‌تواند هزینه‌ی اسکان کارگران را تا حد زیادی کاهش داده و همچنین با عدم نیاز به رفت‌وبرگشت آن‌ها به محیط کار صرفه‌جویی مضاعفی را در هزینه‌ها به‌دنبال داشته باشد.

مشخصات کانکس خوابگاهی

کانکس‌های خوابگاهی قابل طراحی و ساخت در ابعاد مختلفی هستند و هر مشتری می‌تواند درصورت نیاز به کانکس‌هایی با ابعاد متفاوت از ابعاد کانکس‌های تولید شده به‌صورت پیش‌فرض، سفارش ساخت آن‌ها را با اندازه‌های موردنظر خود ثبت کرده و دقیقاً محصولاتی را در اختیار داشته باشد که به آن‌ها نیاز دارد. در ساخت کانکس‌های خوابگاهی عموماً از پنل‌های ساندویچی، خصوصاً از نوع پلی یورتانِ این نوع پنل، استفاده می‌شود. پنل‌های ساندویچی پنل‌هایی هستند که از دو ورق و یک لایه در میان آن‌ها تشکیل شده‌اند و نام‌گذاری آن‌ها نیز به‌خاطر همین تشابه ساختاری با یک ساندویچ است.

لایه‌ی میانی در ساندویچ پنل‌های پلی یورتان فوم پلی یورتان است. استفاده از این نوع پنل ساندویچی برای ساخت کانکس خوابگاهی باعث می‌شود تا دیواره‌ها و سقف کانکس عایق حرارت شده و همچنین دربرابر نفوذ رطوبت مقاومت بالایی داشته باشند. البته از انواع دیگر پنل‌های ساندویچی مانند پنل ساندویچی پشم سنگ و پلاستوفوم نیز در ساخت کانکس‌های خوابگاهی استفاده می‌شود و درواقع می‌توان گفت استفاده از نوع پنل، ضخامت و برخی ویژگی‌های دیگر آن بستگی به کاربری کانکس، شرایط محیطی، سفارش مشتری و … دارد و استفاده از پنل ساندویچی پلی یورتان تنها گزینه‌ی موجود نیست.

مشخصات کانکس‌های خوابگاهی شرکت میاک کانتین

شرکت میاک کانتین از پانل ساندویچی در قسمت‌های سقف و نمای کانکس‌های خوابگاهی خود استفاده می‌کند. دیوارپوش کانکس‌های خوابگاهی میاک کانتین عموماً PVC لمینت‌دار هستند و کف‌پوش آن‌ها نیز سرامیکی، تخته‌ی کف ضد آب و … است. تهویه‌ی سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه، درب و پنجره‌های UPVC، سیم‌کشی روکار (درون داکت)، شیرآلات و سینک ظرف‌شویی، گاز رومیزی، آب‌چکان، تخت‌خواب، کمد، کپسول آتش‌نشانی، جعبه‌ی کمک‌های اولیه و … از جمله مواردی هستند که در طراحی داخلی کانکس‌های خوابگاهی شرکت میاک کانتین درنظر گرفته می‌شوند. بدیهی ست که این موارد با توجه به کاربری کانکس خوابگاهی و سفارش مشتری قابل تغییر هستند و می‌توان به آن‌ها افزود و یا از آن‌ها کم کرد.

ساخت کانکس خوابگاهی یا کارگاهی

ما در میاک کانتین آماده‌ی دریافت سفارش‌های شما خریداران محترم برای ساخت انواع کانکس خوابگاهی یا کارگاهی هستیم. متخصصان میاک کانتین کانکس‌های خوابگاهی را با توجه به سفارش و درخواست شما طراحی و اجرا می‌کنند. مهم‌ترین اصل در میاک کانتین مشتری‌مداری ست و بر این اساس ما برای جلب رضایت مشتریان محترم تمامی کانکس‌های خوابگاهی را با استفاده از بهترین مواد اولیه و به‌کارگیری طرح‌های تأیید شده توسط مهندسان عمران و معماری اجرا می‌کنیم و در ساخت آن‌ها تنوع شکل و ابعاد، تنوع امکانات، زیبایی ظاهری، قیمت حداقلی و بسیاری از دیگر مواردِ حائز اهمیت برای مشتریان را به‌عنوان اصول پایه‌ای درنظر می‌گیریم.

ما علاوه بر این انواع طرح‌های از پیش تعیین شده برای کانکس‌های خوابگاهی را در مجموعه‌ی خود داریم و درصورتی‌که شما طراحی خاصی را در نظر نداشته باشید، می‌توانیم با استفاده از آن‌ها بهترین کانکس خوابگاهی را با توجه به کاربری مورد نظر شما تهیه کنیم.

قیمت کانکس خوابگاهی

قیمت کانکس‌های خوابگاهی بستگی به عوامل مختلفی مانند ابعاد کانکس، مواد اولیه‌ی استفاده‌شده در ساخت کانکس و برخی موارد جزئی دیگر دارد و البته شرایط روز بازار هم بر قیمت انواع کانکس‌ خوابگاهی تأثیر مستقیم می‌گذارد؛ بنابراین ارائه‌ی یک قیمت واحد یا یک محدوده‌ی قیمت معین برای کانکس خوابگاهی تقریباً ناممکن است و به‌همین‌سبب پیشنهاد می‌کنیم تا برای آگاهی از قیمت کانکس‌های خوابگاهی با شرکت میاک کانتین تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان ما درخصوص قیمت‌های دقیق و به‌روز انواع کانکس‌های خوابگاهی برخوردار شوید.

انواع کانکس خوابگاهی

کانکس های خوابگاهی در شرکت میاک کانتین مصارفی گوناگونی دارد که می توان به کانکس های خوابگاهی در پروژه های عمرانی یا کارگاهی اشاره نمود یا کانکس های خوابگاهی در دانشگاه ها یا آموزشگاه های خصوصی، کانکس های خوابگاهی در ادارات یا کارخانه ها، کانکس های خوابگاهی در برج ها یا ساختمان های بزرگ، کانکس های خوابگاهی در هتل های بین راهی یا مهمان سراها که با توجه به سفارش شما پلان خوابگاه ها توسط کارشناسان معماری طراحی شده و بعد از تایید به مرحله اجرا در کارخانه می رود.

کانکس خوابگاهی

خرید کانکس خوابگاهی

شرکت میاک کانتین با استفاده از تجربه، تخصص و مهارت کارشناسان خود انواع کانکس از جمله کانکس‌های خوابگاهی را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما خریداران محترم قرار می‌دهد. متخصصان میاک کانتین همگی دوره‌های تخصصی ساخت و تولید انواع کانکس در شرکت‌های معتبر DQS و TUV NORD را گذرانده‌اند و با آخرین فناوری‌های روز دنیا در ساخت انواع کانکس آشنایی کامل دارند.

برای سفارش و خرید انواع کانکس‌های خوابگاهی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با استفاده از شماره‌تلفن‌های درج‌شده در این صفحه با ما تماس بگیرید.

1 thought on “کانکس خوابگاهی ؛ معرفی امکانات و قیمت آن”

دیدگاه‌تان را بنویسید: