کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکـس دوچرخه یا کانکس ایستگاه دوچرخه

برای رهایی از آلودگی هوا و خلاص شدن از ترافیک سنگین تهران و همچنین جهت سلامتی تن و جان شهرداری تهران تدبیری اندیشیده و سفارش تهیه ساخت جایگاههایی جهت استقرار دوچرخه هایی امانی خود را در مراکز شهر و محل های شلوغ را نموده است.

امروزه نه تنها در تهران بلکه در شهرهای بزرگ کشور میاک کانتین برای رهایی از آلودگی هوا و خلاص شدن ترافیک پیشنهاد ساخت کانکس های دوچرخه را داده است و با کمک شهردار محترم اصفهان تعدادی از این کانکس ها را در سطح شهر نصب و مورد استفاده عموم قرار داده است.

اگر در مراکز پرتردد شهر توجه کنید جدیدا ایستگاه هایی به عنوان بیدود طراحی شده است که شما از آنجا دوچرخه خود را تحویل می گیرید و به مقصد خود که رسیدید همان جا پارک می نمایید و ممکن است کسی در نزدیکی شما باشد و آن را مجدد استفاده نماید و در هرجا که این دوچرخه ها را رها نمایید مسئولین این چرخ ها آن ها را ردیابی کرده و در اختیار هموطنان عزیز و ورزشکار قرار می دهد. برای اطلاع از کانکس ها دوچرخه یا بیدود می توانید به اینترنت یا اپلیکیشن های ایستگاه های دوچرخه مراجعه نمایید.

هدف از ساخت کانکس های ایستگاه های دوچرخه

میاک کانتین جهت رفاه حال هموطنان خود اقدام به طراحی و ساخت کانکس های دوچرخه یا کانکس های ایستگاه دوچرخه در شکلهای زیبا و شکیل نموده است . امیدواریم با ساخت این کانکس ها اقدامی موثر در جهت بهبود سلامت و بهبود ترافیک شهری در مسئولیت های اجتماعی میاک کانتین شکل گیرد تا به هدف نهایی خود یعنی بهبود در ترافیک و آلودگی شهرهای بزرگ برسد.

کانکس های ایستگاه دوچرخه دارای قلاب های مخصوص جهت نگهداری دوچرخه ها و همچنین دستگاه تلمبه باد جهت بهره برداری استفاده کنندگان بوده است و در بعضی از آنها اتاقک های جهت اقامت نگهبان یا مسئول ایستگاه تعبیه شده است.

جنس کانکس های ایستگاه دوچرخه

میاک کانتین مفتخر است در پی همکاریهای خود با نهادهای مختلف دولتی از جمله شهرداریهای محترم قادر به ساخت و فروش انواع مختلف کانکس و ایستگاه دوچرخه با متریال های مختلف و با نمای زیبا و شکیل از جنس های گالوانیزه ، کامپوزیت و اسکلت های پروفیل با شاسی تیرآهن ، ساندویچ پانل و کانتینر های فانتزی جهت اهداف شهرداری ساخته و به فروش برساند ، کانکس دوچرخه یا کانکس های ایستگاه دوچرخه صرفا جهت رفاه حال شهروندان در ابعاد و متریال های گوناگون بنابر شرایط منطقه و فضای مورد نیاز ساخته می شوند.

کانکس

نحوه سفارش کانکس ایستگاه دوچرخه

برای سفارش کانکس دوچرخه یا کانکس های ایستگاه دوچرخه با مراجعه به سایت میاک کانتین یا تماس با کارشناسان فروش دفتر مرکزی میاک سفارش خود را بعد از مشاوره های لازم ثبت نموده و بعد از پرداخت مرحله اول قرارداد استارت کار خورده و بعد از مدت زمان حداقل یک هفته هرکدام از کانکس های ایستگاه های دوچرخه ساخته می شود.

2 thoughts on “کانکس ایستگاه دوچرخه”

دیدگاه‌تان را بنویسید: