مقایسه کانکس های اورژانسی و مسکونی

مقایسه کانکس های اورژانسی و مسکونی

کانکس های اورژانسی و مسکونی از جمله پرتقاضاترین انواع کانکس ها می باشند که هریک در طراحی ها و ابعاد مختلفی با دکوراسیون متنوع تولید و عرضه می شوند. برای خرید و ثبت سفارش خود افراد می توانند به صورت آنلاین اقدام نمایند.

کانکس های اورژانسی و مسکونی

کانکس ها سازه هایی می باشند که به عنوان اسکان موقت در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند این سازه با توجه به کاربرد بسیار در انواع کاربری های متنوعی تولید و طراحی می شوند که کانکس های اورژانسی و مسکونی از جمله انواع این سازه بوده و از پرکاربردترین و پرتقاضاترین کانکس هایی می باشد که در سالهای اخیر فروش بسیار بالایی را دارا می باشند. کانکس های مسکونی برای سکونت بوده و در دو نوع برای سکونت سرایدار و یا ویلای لوکس طراحی می شوند.

استفاده از این نوع سازه در باغ شهرها و باغ ها از مزیت بسیار زیادی برخوردار بوده و در ابعاد و اتاق بندی های مختلفی قابل اجرا می باشد. کانکس های اورژانسی یا همان اضطراری به منظور امداد رسانی در بین شهری و شهری مورد استفاده واقع می شود. در بسیاری از بلایای طبیعی چون سیل و زلزله برای کمک رسانی به افراد بسیار کاربرد قابل توجهی را دارا بوده و با انجام عملیات و اقدامات اولیه برای آسیب دیدگان نقش ویژه ای را در این زمینه ایفا می کند.

کانکس های اورژانسی و مسکونی

مقایسه کانکس های اورژانسی با مسکونی 

در خصوص تفاوت کانکس های اورژانسی با کانکس های مسکونی می توان گفت که با توجه به نوع کاربری هریک از این دو سازه تفاوت های ویژه ای در طراحی و نقشه بندی داخلی آنها وجود دارد هم چنین در صورتی که سازه مسکونی از نوع ویلا باشد در این صورت در نوع متریال های استفاده شده و اتاق بندی داخلی این سازه ها تفاوت های بسیار بزرگی مشاهده خواهد شد. کانکس های اورژانسی اغلب دارای دو درب کشویی ورود و خروج بوده و از سامانه الکترونیکی از راه دار بهره مند می باشند که در زمان وقوع هرگونه حادثه و بحران درب های کانکس با دستور ستاد مرکزی باز می شود. طراحی این نو سازه ها به گونه ای می باشد که از لحاظ سرمایشی و گرمایشی مناسب بوده و دارای عایق بندی ویژه ای می باشند و با توجه به نوع کارایی از دکوراسیون معقولی برخوردار هستند.

کانکس های مسکونی در ابعاد و تیپ های متفاوتی تولید و عرضه می شوند که کانکس های ویلایی، سرایداری و باغ از جمله تیپ های مختلف این نوع سازه می باشند ابعاد و نوع نقشه بندی این سازه ها با توجه به سفارش مشتری و مقدار زمینی که در اختیار دارد مشخص و اجرا می گردد هم چنین هزینه خرج کرد این سازه نیز در نوع طراحی و استفاده از متریال های با کیفیت در ساخت آن تاثیرگذار می باشد.

کانکس های اورژانسی و مسکونی

مزایای کانکس های اورژانسی و مسکونی

از جمله مزیت های کانکس های مسکونی می توان به ساخت سریع و هزینه های مناسب و قابل جابجایی آن اشاره کرد که در وهله اول نظر هر فردی را به خود جلب می کند. انتخاب کانکس های مسکونی پیش ساخته دارای مزیت های بسیاری می باشد که می توان گفت در برخی مواقع ساخت و ساز و عملیات بنایی در منطقه مورد نظر با محدودیت هایی مواجه می باشد که امکان حمل مصالح ساختمانی به محل مربوطه وجود ندارد که در این صورت انتخاب و خرید سازه های پیش ساخته برای افراد از مزیت های بیشماری چون کاهش هزینه های تهیه این سازه و زمان بر نبودن ساخت و طراحی آن اشاره نمود.

از مزیت های کانکس های اورژانسی نیز می توان به اهمیت استفاده از آن در جاده ها اشاره کرد که در زمینه خدمات پزشکی و امدادی در صورت رخ دادن حوادثی ناگوار در جاده کاربرد قابل توجهی را دارا می باشد در این نوع سازه ها همواره پزشک و پرستاران مجرب در حال آماده باش برای امدادرسانی وجود دارد.

کانکس های اورژانسی و مسکونی

هزینه ساخت کانکس اورژانسی و مسکونی

هزینه ساخت و تولید کانکس های اورژانسی و مسکونی با توجه به نوع متریال های استفاده شده و نقشه بندی و دکوراسیون داخلی سازه متغیر می باشد. کاربران می توانند به صورت اینترنتی اطلاعاتی در خصوص موارد موثر در هزینه ساخت کانکس ها به دست آورده سپس جهت ثبت سفارش خود اقدام نمایند.

کانکس های اورژانسی و مسکونی

سفارش ساخت کانکس های اورژانسی و مسکونی

در سال های اخیر سفارش کانکس های اورژانسی و مسکونی به صورت قابل توجهی افزایش یافته است و این نشان دهنده کاربرد بسیار این نوع کانکس ها می باشد. برای ثبت سفارش مشتریان می توانند به صورت اینترنتی از وب سایت های مربوط در این زمینه اقدام نمایند.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید: