معرفی و قیمت کانکس های آزمایشگاهی

معرفی و قیمت کانکس های آزمایشگاهی

کانکس های آزمایشگاهی یا کانتینر های آزمایشگاهی چیست ؟

کانکس ها یا کانتینرهایی که  با  متریال خاص  و پارامترهای  مورد تائید  سازمان های بهداشت و داروسازی جهت  استفاده  در کلینیک های بهداری و یا نگهداری اسیدهای مخصوص در داروسازی ها با نظارت دقیق و حساسیت بالای تکنسینهای فنی و تخصصی نهادها یا شرکت های سفارش دهنده ساخته می شود کانکس های آزمایشگاهی شرکت میاک کانتین گفته می شوند.

متریال مصرفی کانکس های آزمایشگاهی

کانکس های آزمایشگاهی ساخت شرکت میاک کانتین با برآورد دقیق نوع متریال اعم از نوع ورق و ضخامت آن عایق مورد استفاده که عمدتا یا باید پشم سنگ با دانسیته بالا باشد و  یا عایق پلی اورتان  تزریقی و همچنین  نوع مصرفی آهن در شاسی  و استراکچر  و مقدار رنگها که  می بایست  در 2  نوع آزمایشگاهی و نگهدارنده مواد شیمیایی اعم از اسیدها و قلیایی ها  که می بایست با محاسبه دقیق  حتی در اندازه به چند میکرون که باید تائید شده باشد که تا دمای 800  درجه سانتیگراد حرارت را تحمل نماید.

ساخت اینگونه کانکس ها کاری کاملا تخصصی و با برنامه ریزی دقیق که در تخصص اکیپ اجرائی کارکنان میاک کانتین می باشد تا بعد از ساخت و تولید کانکس و کانتینر سفارشی در اختیار خریداران و سفارش دهندگان این نوع کانکس ها یا کانتینرهای آزمایشگاهی قرار میگیرد.

 

مراحل ساخت کانکس آزمایشگاهی

بعد از مشخص شدن نوع کانکس که خود با توجه به درخواست خریدار می باشد کاربری کانکس یا سازه مشخص می گردد، اکیپ تخصصی و فنی میاک در جلسه ای با حضور نماینده کارفرما مشخصات فنی پیشنهاد شده از طرف شرکت را به خریدار کانکس آزمایشگاهی ارائه می دهد که بعد از بررسی و توافق اولیه طرح اولیه توسط تیم طراحی آماده شده و در اختیار خط تولید کارخانه قرار میگرد.

اکیپ تخصصی شرکت میاک کانتین مجدد با بررسی طرح تایید شده کارفرما شروع به ساخت استراکچر اولیه نموده با تیرآهن های با IP حداقل 16 به صورت دور کلاف و در بعضی مواقع به صورت اسکی البته به درخواست کارفرما چون پیشنهاد شرکت میاک کانتین دور کلاف می باشد برای استقامت بالای کانکس های ویژه آزمایشگاهی، بعد از شاسی کشی می بایست دیوارها ساخته شوند که در این مرحله بسته به سفارش مشتری دارد که می توان از ورق های گالوانیزه با ضخمات 50 میکرون استفاده کرد یا ساندویچ پانل های ویژه کانکس های آزمایشگاهی که برای اکیپ تخصصی فرقی آنچنان ندارد چون در هر حالت بهترین کار را ارائه می نماید.

یادآوری

فقط لازم به ذکر است که در حالت استفاده از ورق های گالوانیزه می بایست درون کار هم با ورق های گالوانیزه پوشیده شود یعنی در دو طرف دیوارهای این کانکس ورق های فلزی می باشد. تعداد پنجره بسته به ابعاد کانکس دارد که معمولا در کانکس های 6 متری از یک پنجره و در کانکس های 12 متری از 3 پنجره استفاده می نمایند. درب و پنجره اصولا از UPVC با پروفیل درجه یک ایرانی استفاده شده می باشد. رنگ ظاهری مورد استفاده از این کانکس ها مخصوص بوده و باید با توجه به درخواست کارشناس رنگ میاک و نظر کارفرما رنگ مورد نظر انتخاب و بر روی همه کار اعم از بیرون و داخل همه جا رنگ آمیزی گردد.

اشتباهی که اکثر کانکس سازان در این زمینه انجام می دهند فکر میکنند رنگ مصرفی در این کانکس ها همان رنگ های ماشین می باشد ولی اینچنین نیست چون رنگ های مخصوصا کانکس های محل نگهداری مواد آزمایشگاهی کاملا ویژه و سفارشی می باشند.

قیمت کانکس های آزمایشگاهی

نحوه قیمت گذاری کانکس های آزمایشگاهی در درجه اول بسته به ابعاد آن دارد و در مرحله بعد بسته به متریال مصرفی که اصولا قیمت این کانکس با استفاده از متریال درجه و کاملا خاص بوده به همین خاطر تقریبا قیمت تینگونه کانکس ها از بقیه بالاتر می باشد. فرق عمده ای که این گونه کانکس ها دارند این می باشد که در این کانکس ها دور تا دور کار حتی داخل کار باید با ورق های ضخیم پوشانده شود یعنی دیوار پوش هم باید ورق گالوانیزه باشد البتهدر زمان های استفاده از ساندویچ پانل دیگر نیازی به استفاده ورق در داخل نمی باشد و مورد دیگر رنگ مصرفی در این کانکس ها که واقعا مخصو بوده و از درجه کیفیت بالایی در برابر حرارت و … برخوردار بوده است.

پس برای گرفتنم اطلاعات دقیق از قیمت های کانکس های 6 متری یا 12 متری شرکت میاک با کارشناسان فروش ما در شرکت تماس حاصل نمایید.

نحوئه سفارش کانکس های آزمایشگاهی و مدت زمان ساخت کانکس

جهت سفارش اینگونه کانکس با مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا تماس تلفنی با مدیریت فروش مجموعه سفارش خود را داده و پس از واریز پیش پرداخت استارت کار می خورد و برای هر کانکس 6 متری تقریبا 4 روز کاری و برای هر کانکس 12 متری حداقل 8 روی کاری زمان نیاز می باشد. چون متریال مورد نیاز و مراحل ساخت اینگونه کانکس ها پیچیدگی خاصی دارند.

 

1 thought on “معرفی و قیمت کانکس های آزمایشگاهی”

دیدگاه‌تان را بنویسید: