بررسی انواع کانتینر و کاربرد آنها

بررسی انواع کانتینر و کاربرد آنها


همه‌ی ما در برنامه های تلویزیونی و یا به صورت مستقیم در سفرهایی به جنوب کشور، شاهد کشتی های حامل کانتینر بوده ایم. به همین ترتیب می دانیم که کانتینر ها محفظه هایی فولادی هستند که برای حمل کالا ها و اجناس استفاده می گردند. این محموله ها به دلیل مقاومت و استحکامی که دارند برای ارسال محصولات به نقاط دور دست دنیا مورد استفاده قرار می گیرند و غیر قابل نفوذ نیز هستند. به دلیل همین ویژگی عموما این محفظه ها با کشتی ها و با مسیر های آبی جا به جا می شوند. در بخش های صادراتی و وارداتی کشور های مختلف، کانتینر ها نقش بسیار مهمی دارند و تولید این محفظه ها بسیار مهم است. به عبارتی صادرات و واردات محصولات مورد نیاز یک کشور به وجود کانتینر ها وابسته می باشد. انواع این محصول شامل موارد زیر می شود:

کانتینر تهویه دار، حمل گاز، عایق دار، یخچالی، تانکری، سر باز، ۲۰ فوت و ۴۰ فوت.

تعریفی که ارائه گردید در واقع استفاده سنتی از کانتینر را بیان کرد. به عبارتی این محفظه ها دارای کاربردهای دیگری نیز هستند که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. یکی از این کاربرد ها، ساخت خانه با کانتینر می باشد. این به آن معنی است که شما می توانید با خرید این محصول اقدام به ساخت خانه هایی کوچک اما پر کاربرد نمایید. شاید در نگاه اول کاری غیر ممکن به نظر برسد و شدنی نباشد؛ اما ما در این مقاله به شما روش تبدیل کردن کانتینر به خانه مسکونی را آموزش می دهیم. شما می توانید خانه رویایی خود را با قیمتی کمتر و در مدت زمان کوتاه تر بسازید و از حضور در آن لذت ببرید. این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

در بررسی انواع کانتینر باید گفت: کانتینر ها با توجه به ویژگی ها و کاربرد هایی که دارند به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و یکی از پرکاربرد ترین اقلام صنعتی به شمار می روند. برخی از کانتینر ها امروزه برای مصارف ویلایی و فروشگاهی نیز مورد توجه قرار گرفته اند و این امر نشان دهنده کیفیت و کارایی بسیار این کانتینر ها می باشد.

انواع کانتینر

انواع کانتینر

کانتینر ها از جمله اقلام پر کاربرد در صنایع می باشند و این کانتینر ها استفاده متفاوتی با یکدیگر دارند و به همین دلیل می توان آنها را از جنبه های مختلف از یکدیگر تفکیک نمود. توجه داشته باشید که کانتینر ها در ابتدا برای حمل بار در گمرک مورد استفاده قرار می گیرند و پس از اینکه بار آنها خالی شد در مصارف مختلفی بکار گرفته می شوند. هر یک از کانتینر ها به دلیل ویژگی هایی که دارند کاربرد های مختلفی می توانند داشته باشند. برخی از کانتینر ها کوچک و برخی از آنها بزرگ هستند و بی شک کانتینر های بزرگ کاربرد های بیشتری نیز خواهند داشت. این کانتینر ها با استفاده از بهترین مواد ساخته شده اند و به همین دلیل امکان استفاده از آنها به صورت بلند مدت وجود خواهد داشت. از جمله مهمترین انواع کانتینر ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         کانتینر های مخصوص کالای خشک

–         کانتینر های عایق بندی شده

–         کانتینر حرارتی

–         کانتینر رو باز

–         کانتینر پهلو باز

–         کانتینرهای رو و پهلو باز

–         کانتینر های با مخزن

–         کانتینر های یخچالدار که سیستم خنک کننده خواهند داشت.

–         کانتینر های تهویه دار

–         کانتینر های مخصوص برای حمل گاز های فشرده

–         کانتینر تاشو

 

برای خواندن مطالب درمورد کانکس سازی:

کانتینر کالای خشک و روباز

کانتینر های روباز و کالای خشک یک نوع کاربرد دارند و هر دو آنها برای حمل کالاهای خشک مورد استفاده قرار می گیرند با این تفاوت که کاربرد کانتینر کالای خشک برای حمل کالاهای با بسته بندی مشخص بوده و کانتینر های روباز برای حمل بار بدون بسته بندی استفاده می شوند. توجه داشته باشید که کانتینر کالای خشک را می توان پرکاربرد ترین انواع کانتینر ها دانست و ساختاری بسیار مستحکم داشته و می تواند سالیان سال مورد استفاده قرار گیرد.

توجه داشته باشید که این کانتینر ها به صورت کاملا بسته ارائه شده اند و به راحتی در مراکز مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کانتینر های روباز نیز کاربرد های مختلفی خواهند داشت چرا که کانتینر های کالای خشک به دلیل بسته بودن تمامی جهات برای کالاهای باز کمتر مورد توجه قرار گرفته اند و نمی توان به صورت فله ای به آن بار زد و به همین دلیل این نوع بار ها معمولا به کانتینر های روباز زده می شوند.

انواع کانتینر

انواع کانتینر

کانتینر یخچال دار

یکی از مهمترین انواع کانتینر را می توان کانتینر های یخچال دارد دانست و این کانتینر ها مانند اسمشان دارای یخچال هستند و این یخچال به وسیله گاز دمای داخل کانتینر را خنک نگه می دارد. این کانتینر ها به دلیل اینکه دمای داخلی خنکی دارند برای نگهداری موادی استفاده می شوند که امکان فاسد شدن در آنها وجود خواهد داشت و البته تمامی این کانتینر ها به وسیله گازهای سرد کننده خنک نمی شوند و شاهد مدل های مختلفی از این کانتینر ها هستیم. مایع خنک کننده یکی دیگر از راه های خنک نگه داشتن داخل کانتینر می باشد اما به دلیل اینکه از جمله روش های گران است کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط مردم درباره ی کانتینر

کانتینر هر محفظه ای برای نگهداری محصول مورد استفاده در ذخیره سازی ، بسته بندی و حمل و نقل است.

برای خواندن مطالب درمورد کانکس:

کانتینر عایق بندی شده و تهویه دار از انواع کانتینر

توجه داشته باشید که یکی از مهمترین انواع کانتینر ها را می توان کانتینر های عایق بندی شده دانست چرا که این نوع کانتینر ها به گونه ای ساخته شده اند که امکان ورود هوا به داخل آن وجود نخواهد داشت و از این رو از آنها برای نگهداری کالا های خنک استفاده می شود. از جمله این مواد می توان به یخ، بستنی، گوشت یخ زده، دارو و… اشاره کرد. کانتینر های تهویه دار نیز از جمله مشهورترین انواع کانتینر ها هستند که این نوع کانتینر ها برای نگهداری اجناسی استفاده می شوند که برای فاسد نشدن نیاز به تهویه دارند و از جمله این اقلام می توان به لوبیا و قهوه اشاره کرد.

کانتینر پهلو باز، رو و پهلو باز

کانتینر پهلو باز همانطور که از نام آن پیداست یکی از انواع کانتینر است که یک پهلو آن درب می باشد و این نوع کانتینر ها مزیت های بسیاری خواهند داشت و در مصارف مختلفی مورد توجه قرار گرفته اند. امکان زدن حداکثر بار به این کانتینر ها وجود داشته و بارگیری بسیار ساده خواهد بود. کانتینر های رو و پهلو باز نیز کاربرد های خاص خود را خواهند داشت و این کانتینر ها یک پهلو و یک سقف باز دارند.

انواع کانتینر میاک کانتین

کانتینر های 40 فوت

کانتینر های 20 فوت

کانتینر های 40 فوت با ارتفاع بلند

کانتینر های سفارشی

کانتینر های فروشگاهی

کانتینر های آموزشگاهی

کانتینر های بیمارستانی

کانتینر های خوابگاهی

همه چیز در مورد کانتینر

در این مطلب میخواهیم با کانتینر و کاربردهای آن آشنا شویم و در مورد انواع مختلف آن ها نیز اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبین عزیز این مطلب قرار دهیم. همانطور که میدانید مبادلات کالاها بین کشورهای مختلف جهان از روش های داد و ستد اقتصادی است که بسیار مهم است به درستی صورت گیرد و کالاها بدون آسیب به کشور مقصد فرستاده شوند، به دلیل اهمیت این موضوع لازم دانستیم در مورد کانتینرها توضیحاتی را ارائه کنیم.
آیا تا به حال به مناسب ترین ابزار برای انتقال و جابجایی کالاها فکر کرده اید؟ ابزار انتقال کالا باید چه ویژگی هایی داشته باشد و از کجا و چگونه میتوان آن را تهیه کرد؟ آیا به مدیریت هزینه های حمل و نقل کالاها فکر کرده اید؟ اگر میخواهید جواب سوال های مطرح شده را بدانید بهتر است تا پایان مطلب با ما همراه باشید زیرا قصد داریم یکی از بهترین ابزارها برای انتقال کالاها به اقصی نقاط جهان را به شما معرفی کنیم؛ بله درست متوجه شدید، کانتینرها بهترین ابزار برای جابجایی کالاها به هرجای دنیا هستند که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد پس ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

برای دیدن ویدیو از فیلترشکن استفاده کنید

کانتینر چیست؟

کانتینر محفظه ی مستحکم مستطیلی شکل با اسکلت فلزی متشکل از ورقه های گالوانیزه کرکره ای و ورق رنگی است که به دلیل ابعاد بزرگ و مناسب، گنجایش بالایی برای قرار دادن کالا و ارسال آن به اقصی نقاط مختلف دارد. کانتینر ها به دلیل اینکه بصورت بین المللی رد و بدل میشوند می بایست دارای ابعاد و اندازه های استاندارد باشند.
به کمک کانتینرها میتوان انواع مختلفی از کالاها را با حفظ سلامت و کیفیت آن ها جابجا کرد و به دلیل اینکه در برابر آب نفوذ ناپذیر هستند معمولا برای حمل و نقل از طریق راه های آبی مورد استفاده قرار میگیرند. البته ویژگی کانتینر ها به همین چند مورد ختم نمی شود و در ادامه به سایر ویژگی های آن خواهیم پرداخت. کانتینرها محدود به یک اندازه و یک نوع نیستند بلکه انواع مختلفی از آن ها وجود دارد که امکان حمل و نقل همه ی مواد و کالاها را فراهم میکند، این تنوع مدیون پیشرفت تکنولوژی و طراحی این سازه هاست. شاید اطلاع از چگونگی ساخت این سازه ها برای شما نیز جالب باشد.
گفتیم که ورقه های فولادی گالوانیزه کانتینر را میسازند، این ورقه ها پس از برش به اندازه استاندارد تحت فشار قرار میگیرند تا به فرم نهایی برسند و مقاومتشان نیز بالاتر برود، دلیل حالت کرکره ای این ورقه ها نیز همین است که استحکام آن ها چندین برابر شود. همچنین برای افزایش مقاومت کانتینر و نفوذناپذیر شدن آن در برابر آب، کفی را از جنس فولاد میسازند.
مرحله ی بعدی پرداختن و ساختن اسکلت فلزی بر اساس نقشه و سپس اتصال ورقه ها به بدنه ی اسکلت فلزی است. مرحله ی آخر رنگ آمیزی محل جوش ها و اتصالات با استفاده از رنگ های ضد زنگ است، حال کانتینر آماده شده و میتواند برای مصارف مختلف به فروش برسد. به دلیل کاربرد این سازه ها در حمل و نقل های دریایی، در ساخت کانتینر از آلیاژهای ضد زنگ استفاده میشود. حال که با نحوه ی ساخت این سازه ی دوست داشتنی آشنا شدیم بهتر است انواع کانتینر با ابعاد مختلف را به شما معرفی کنیم و ببینیم هر کدام از آن ها چه کاربردی دارند.

ابعاد کانتینر

همانطور که گفتیم کانتینر ها به دلیل اینکه در سطح جهانی مبادله میشوند نمی توانند بر اساس سلیقه ی تولید کننده ساخته شوند و اندازه های استاندارد برای آن ها در نظر گرفته شده که همه ی تولید کنندگان این سازه ها موظف به اجرای آنها هستند. در ادامه ابعاد مختلف کانتینر را بررسی میکنیم

.

برای خواندن مطالب در خرید کانکس:

کانتینر 10 فوت

کوچکترین کانتینر ساخته شده با ابعاد استاندارد 3 متر طول، 2.5 متر عرض و 2.60 متر ارتفاع دارند. از این کانتینرها معمولا برای انبار کردن کالاها استفاده میشود.

کانتینر 20 فوت

از محبوب ترین سازه های فلزی ساخته شده کانتینرهای 20 فوت هستند که با 6 متر طول، 2.5 متر عرض و 2.75 سانتی متر ارتفاع فضای مناسب برای بارگیری را در اختیار خریداران قرار میدهند و به راحتی جابجا میشوند زیرا وزن مناسبی دارند. همچنین قیمت این کانتینر بسیار مناسب است. این کانتینر مانند سایر کانتینر ها از کالاها در برابر آسیب، ضربه و فشار محافظت میکند و با درب های ضد سرقت امنیت کالاها را تامین میکند. همچنین در برابر آب نیز نفوذ ناپذیر هستند. این کانتینرها به کانتینرهای خشک معروف هستند زیرا برای جابجایی کالای خشک مورد استفاده قرار میگیرند.

کانتینر 40 فوت

کانتینر 40 فوت یکی از پر فروش ترین و پر کاربردترین سازه های فلزی است که به دلیل گنجایش بار بالای آن و نفوذ ناپذیر بودن در برابر آب و رطوبت مناسب ترین گزینه برای حمل و نقل های دریایی و زمینی هستند. این کانتینرها 12 متر طول، 2.5 متر عرض و 2.75 متر ارتفاع دارند. به کمک این کانتینرها میتوان حجم زیادی از کالاها را به صورت یکپارچه حمل کرد و نیازی به چندین بار بارگیری و تخلیه نیست. این کانتینر نیز جزو کانتینرهای خشک محسوب میشود. این کانتینر نیز با داشتن ویژگی هایی مثل ضد سرقت بودن، محافظت از کالاها در برابر آسیب و فشار، نفوذ آب و … باعث سهولت در حمل و نقل کالاها میشوند.

کانتینر 40 فوت HIGHCUBE

برای جابجایی بعضی از کالاهای ارتفاع بلند که نمی توان با کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت آن ها را جابجا کرد باید از کانتینرهای های کیوب با ابعاد 12 متر طول و 2.90 سانتی متر ارتفاع دارند استفاده کرد.
نکته ای که باید در مورد انواع کانتینر با ابعاد مختلف بگوییم این است که علاوه بر کاربرد این سازه ها در جابجایی و انتقال کالاها، میتوان برای انبار کردن انواع کالا نیز از آن ها استفاده کرد.

اجاره کانتینر

همانطور که گفتیم کانتینرها به دلیل فضای کافی برای انبار کردن کالاها و همچنین حفظ و نگهداری آن ها برای انبار کردن کالاها نیز مورد استفاده قرار میگیرند. حال میخواهیم در مورد شرایط اجاره کانتینر توضیحاتی را خدمت شما ارائه کنیم. اجاره کانتینر ها به دو صورت انجام میشود، حالت اول زمانی است که مشتری قصد دارد پس از اجاره سازه را به مکان دیگری منتقل کند و برای مدتی مورد استفاده قرار دهد. در اینصورت متقاضی باید چکی را به ارزش کل سازه بدون توضیح اضافه در اختیار دفتر اجاره قرار دهد، پس از اعتبار سنجی و تایید چک مشتری میباست هزینه اجاره ماهیانه را به صورت نقدی پرداخت کند و سپس برای انتقال آن اقدام کند. در صورتی که متقاضی قصد داشته باشد مدت بیشتری سازه را در اختیار داشته باشد باید اجاره نامه را تمدید کند. پس از مدت اجاره نیز متقاضی باید کانتینر را به محل اولیه باز گرداند و چک ضمانت را نیز باز پس بگیرد.
در حالت دوم متقاضی قصد دارد فضای داخلی کانتینر را اجاره کند و در همان محل نگهداری از کانتینرها از آن استفاده کند، در این صورت پس از تهیه لیست از تمامی کالاهایی که قصد انبار کردن آن ها را دارد، کانتینر پلمپ میشود و مشتری میتواند در هر زمان به کالاها دسترسی داشته باشد. هزینه اجاره به صورت توافقی پرداخت میشود.
حال وقت آن رسیده که با انواع کانتینر و ویژگی های آن ها آشنا شویم، قبلا با کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت آشنا شدیم حال بهتر است سایر نمونه ها را با هم بررسی کنیم.

کانتینر روباز:
برای انتقال کالاهای با ابعاد بلند و یا با اشکال غیر متعارف از این نوع کانتینرها استفاده میشود زیرا فاقد سقف هستند و از یک پوشش برزنتی برای حفاظت از کالاها استفاده میشود.
کانتینر یخچالی:
این کانتینرها برای حمل مواد غذایی یا دارویی فاسد شدنی مورد استفاده قرار میگیرند و مجهز به سیستم خنک کننده هستند که دمای داخلی آن را به چند درجه زیر صفر میرساند.
کانتینر عایق دار:
برای حمل و نقل کالاها (به خصوص اقلام الکترونیکی که نسبت به نفوذ رطوبت حساس هستند) از راه های آبی که احتمال بروز طوفان و نفوذ آب و رطوبت وجود دارد از کانتینرهای عایق دار استفاده میشود که دارای مقاومت ویژه ای هستند.
کانتینر حمل گاز:
حمل گازها به دلیل قابلیت اشتعال آن ها همواره باید با دقت و در امنیت انجام شود، امروزه کانتینرهای حمل گاز تولید میشوند که بدنه ی آن ها نسبت به فشار مقاوم است و در امنیت کامل گازها را به اقصی نقاط منتقل میکنند.
کانتینر تانکر دار:
سوخت هایی مثل نفت، گازوییل و بنزین و سایر مایعات را نمی توان به کمک کانتینرهای معمولی جابجا کرد بنابراین از کانتینرهای تانکردار که مخصوص حمل مایعات هستند استفاده میشود.
کانتینر تهویه دار:
از این کانتینرها برای اقلامی که نیاز به محیط خنک و با تهویه مناسب دارند ساخته شده است، حفره های ایجاد شده در این سازه ها باعث تهویه هوا و حفظ تازگی موادی مثل میوه ها و سبزیجات و لبنیات میشود.
سایر کانتینر ها مثل: کانتینر حمل حیوانات که دارای حفره هایی برای تهویه هوا هستند، کانتینرهای مسطح که برای حمل کالاهای بسیار بزرگ مثل ماشین آلات، کانتینر مخصوص کالاهای فله ای و بدون بسته بندی و کانتینر های حمل ماشین انواع دیگری هستند که برای جلوگیری از طولانی شدن این مطلب به همین توضیح کوتاه در مورد آن ها بسنده میکنیم.

انواع کانتینر

کانتینر دست دوم

گاهی پیش می آید که صاحب کانتینر به دلیل عدم فضای کافی برای نگهداری از کانتینر و یا به دلیل اتمام کار با این سازه ها اقدام به فروش آن ها به عنوان کالای دست دوم میکند تا از این طریق بخشی از هزینه های خود را جبران کند و همچنین مجبور به نگهداری از این سازه های بزرگ نباشد.
کانتینر دست دوم معمولا به دلیل قیمت مناسبشان همواره پر طرفدار هستند و بازار خرید و فروش آن ها پر رونق است. در صورتی که قصد خرید کانتینر دست دوم دارید به شما توصیه میکنیم سازه را از نزدیک ببینید و میزان سلامت آن را بررسی کنید زیرا کالای دست دوم در صورتی ارزش خرید دارد که کارایی لازم را داشته باشد و نیاز به تعمیر اساسی نداشته باشد. یکی از مشکلاتی که در خرید کانتینرهای دست دوم وجود دارد عدم آگاهی خریدار نسبت به این سازه است به همین دلیل به شما توصیه میکنیم قبل از خرید کانتینر دست دوم با یک کارشناس در این حوزه مشورت کنید.
قیمت کانتینر دست دوم بر اساس سال تولید، شرکت تولید کننده، ابعاد، میزان سلامت ظاهری و فنی محاسبه میشود. به طور کلی کانتینر دست دوم دارای 30 تا 40 درصد کاهش قیمت نسبت به کانتینر نو است و این مورد به معنای خرید یک سازه مقرون به صرفه برای خریدار است.
انواع کانتینرهای دست دوم نیز وجود دارند که میتوانید بر اساس نیاز و بر اساس کالایی که قصد جابجایی آن را دارید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

کانتینر مسکونی

کانتینر ها برای حمل و نقل کالاها نیاز به مجوزی به نام برگ سبز دارند، اعتبار این مجوز ممکن است به پایان برسد و پس از پایان اعتبار آن کانتینرها اجازه جابجایی ندارند. اما این پایان کار یک کانتینر نیست و میتوان با تغییر دادن آن ها کاربری دیگری برای این سازه ها تعریف کرد. برای مثال میتوان با اضافه کردن امکانات و تجهیزات و تغییر دادن در ساختار و دکور، آن ها را تبدیل به یک فروشگاه یا یک کانتینر ویلایی یا مسکونی کرد.
برای ساخت کانتینر مسکونی ابتدا باید طراحی مناسب را برای آن انجام داد و شرایطی مثل مکان، مساحت مورد نیاز برای قرار دادن آن ها، شرایط آب و هوایی و همچنین میزان بودجه لازم را نیز در نظر گرفت. طراحی کانتینر مسکونی شبیه به طراحی کانکس ویلایی است با این تفاوت که کانکس مسکونی ابتدا به همین منظور ساخته شده است اما برای ساخت کانتینر مسکونی باید تغییرات لازم را در آن اعمال کرد.
همه ی ویژگی ها و امکانات موجود در کانکس مسکونی قابل اجرا در کانتینر مسکونی نیز هست، برای مثال میتوان برای کانتینر مسکونی پنجره و قسمت های باز شو بازشو قرار داد یا قسمت هایی را به عنوان اتاق، سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه در نظر گرفت. طراحی این نوع کانتینرها سلیقه ای است و میتوان بر اساس بودجه موجود آن ها را تبدیل به یک کانتینر مسکونی با همه ی امکانات لازم برای زندگی کرد.
حال که به پایان مطلب رسیدیم امیدواریم خواندن این مطلب برایتان مفید بوده باشد و توانسته باشیم اطلاعات شما را در زمینه ی شناخت انواع کانتینر بالا برده باشیم.

برای خواندن مطالب درمورد فروش کانکس :

تبدیل کانتینر به خانه مسکونی

چون کانتینر ها دارای دربی جهت رفت و آمد افراد نیستند، پنجره ندارند و مستحکم می باشند، باید در وهله اول اقدام به ایجاد در و پنجره نمود. بعد از ایجاد برش باید درب و پنجره های خریداری شده را در محل مناسب نصب نمایید. قدم سوم در تبدیل این محفظه ها به خانه مسکونی، عایق بندی آن است که بسیار مهم می باشد. این عایق بندی برای جلوگیری از نفوذ سرما و خروج گرما انجام می گیرد. برای پوشش دهی به دیوار و سقف کانتینر نیز می بایست از کفپوش ها استفاده کرد. با توجه به سلیقه خود می توانید از کفپوش و دیوار پوش های چوبی و یا کاغذ دیواری استفاده نمایید. به این شکل کانتینر به صورت خانه در می آید. در صورتی که بخواهید از لوله کشی جهت ایجاد سرویس بهداشتی استفاده کنید، حتما از متخصصان این زمینه و لوله کشان کمک بگیرید.

حال اگر تصمیم به خرید این محصول گرفته اید و می خواهید قیمت کانتینر مسکونی را بدانید، با ما همراه شوید. آنچه در سایت ها موجود می باشد ذکر شده است که کانتینر های شش متری از سه میلیون تا پنج میلیون در ایران موجود هستند و قابل خریداری می باشند. شما برای خرید کانتینر می توانید با شرکت های معتبر تماس حاصل کرده و یا با مراجعه حضوری اقدام به خرید نمایید. یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعال می باشد و کاملا معتبر است، میاک کانتین نام دارد. همچنین می توانید کانتینر دست دوم ارزان را از این مجموعه خریداری کنید.

آشنایی با مجموعه میاک کانتین

میاک کانتین با یک دهه تجربه در تولید کانتینر، کانکس، خانه های پیش ساخته و محصولات این چنینی دارای سابقه درخشانی است. این مجموعه رضایت مشتریان را جلب نموده و اقدام به تولید بهترین های این صنعت می نماید. زیرا تیم میاک از متخصصین و کارشناسان رشته های عمران، معماری و صنایع تشکیل شده است. این تیم باتجربه و متخصص نیاز مشتریان را می دانند و بعد از دریافت سفارش اقدام به تولید می نمایند. اگر بخواهید در محل مورد نظر محصول سفارشی شما ساخته می شود. اگر هم شخصا قصد جا به جایی را دارید، میاک کانتین می تواند در کارخانه خود اقدام به تولید نماید.

اگر قصد خرید کانتینر، کانکس و یا هر محصول پیش ساخته ای را دارید می توانید به مجموعه میاک اعتماد کنید و با مناسب ترین قیمت سفارش خود را ثبت نمایید. اگر قصد خرید محصولات دست دوم را نیز دارید، میاک در این زمینه نیز پشتیبان مشتریان عزیز است و محصولات دست دوم اما با کیفیت را به فروش می رساند.

کوچکترین کانتینر ساخته شده با ابعاد استاندارد 3 متر طول، 2.5 متر عرض و 2.60 متر ارتفاع دارند. از این کانتینرها معمولا برای انبار کردن کالاها استفاده میشود.

این کانتینرها برای حمل مواد غذایی یا دارویی فاسد شدنی مورد استفاده قرار میگیرند و مجهز به سیستم خنک کننده هستند که دمای داخلی آن را به چند درجه زیر صفر میرساند.

از این کانتینرها برای اقلامی که نیاز به محیط خنک و با تهویه مناسب دارند ساخته شده است، حفره های ایجاد شده در این سازه ها باعث تهویه هوا و حفظ تازگی موادی مثل میوه ها و سبزیجات و لبنیات میشود.

دیدگاه‌تان را بنویسید: