مشخصات فنی کلیه کانکس های شرکت میاک کانتین

مشخصات فنی کلیه کانکس های شرکت میاک کانتین

شرکت صنعتی میاک کانتین در جمع کانکس سازان کشور عزیزمان یکی از معتبر شرکت های کانکس سازی می باشد که برای ساخت کانکس، خانه های پیش ساخته فلزی سبک و انواع کانتینرهای خود از بهترین و باکیفیت ترین متریال ها زیر نظر کارشناس کیفیت خود با دانش روز استاندارد و گذراندن دوره های تخصصی شرکت TUV NORD و DQS آلمان آماده ارائه بهترین کانکس، خانه های پیش ساخته و کانتیر به شما مشتریان عزیز می باشد.

مشخصات فنی کانکس

1- وزن کانکس بستگی به ابعاد دارد ولی در نهایت از از کانکس های موجود در بازار به علت استفاده از پروفیل ها مرغوب و درجه یک مطمئنا سنگین تر می باشند که باعث استحام بیشتر در ساختار کانکس می شود.

2-درب و پنجره های یو پی وی سی با شیشه های دوجداره به دلخواه مشتری از شرکت های معتبر ایرانی خریداری شده و پروفیل هرکدام از آنها دارای ضمانت نامه های مخصوص به خود می باشند و درب های آلومنیوم سنگین با شیشه رفلکس بسته به نوع کار که در صورت درخواست مشتری در کانکس ها نسبتا سبک و مرقوم به صرفه تر استفاده می شود.

استراکچر سازه

3- اسکلت از پروفیل های سنگین موجود در بازار به علت اهمیت دادن به مشتریان و تضمین کیفیت کارهای شرکت میاک کانتین از پروفیل های 40*40 و 40*80 به ضخامت های متفاوت در بازار استفاده می گردد.

4- دیوار خارجی از جنس ورق های گالوانیزه با ضخامت 30 الی 50 با رنگ کوره ای در رنگ های متفاوت استفاده می گردد. البته کلیه ورق های استفاده شده در کارها و خدمات کانکس به شرط بوده و ضخامت کلیه ورق توسط دستگاه های مخصوص و کارشناسان کیفیت اندازه گیری شده و در ختیار مشتریان قرار می گیرد.

ورق های مصرفی

5- پوشش سقف از جنس ورق گالوانیزه با ضخامت 30 الی 50 با طرح سفال و ساده می باشد. نکته اساسی در استفاده از ورق های گالوانیزه در سقف آب بند نمودن اینگونه سقف ها می باشد که در بسیاری از موارد دیده شده عدم آببندی صحیح سقف ها بعد از مدتی دچار مشکل شده و کارفرما را در دردسرهای بزرگی انداخته است. از همین لحاظ شرکت صنعتی میاک با متد روز اروپا و استفاده از کارشناسان خبره در این زمینه کانکس ها رو طوری آببند نموده که تحمل حجم بسیار زیادی آب برف را دارا می باشند مخصوصا در شرایط آب هوایی خاص بسیار مقاوت بالایی دارند.

6- پوشش دیواره داخلی پانل دیوار پوش P.V.C طرح چوب از برندهای درجه یک ایرانی و در صورت درخواست مشتری استفاده از برندهای ترک و اروپایی (ضد حشره، ضد اشتعال) و مارک های مرغوب و M.D.F با ضخامت 6 الی 8 میلیمتر با توجه به سفارش مشتری

7- شاسی از تیرآهن های درجه یک ایرانی در سایزهای 12 ، 14 و 16 بسته به ابعاد کانکس و خدمات کار و سفارش مشتری

8- کف پوش های شرکت میاک کانتین بسیار متنوع بوده و انواع متفاوتی دارد که ساده ترین نوع آن از جنس P.V.C پشت گونی طرح دار و رنگ به سفارش و دلخواه مشتری می باشد.

تخته کف

9- تخته کف از نوع بهترین تخته کف ضد آب و بسته به محل و در صورت درخواست مشتری استفاده از تخته کف چند لایی نو وارداتی می باشد. در اکثرا شرکت های همکار برای کاهش قیمت در مدل های مشابه به جای تخته کف مرغوب از نوپان یا ورق های چندلایی نامرغوب استفاده می کنند که خرید اینگونه کانکس در مدت زمانی کوتاهی هزینه چند برابری برای کارفرما خواهد داشت. از این رو شرکت صنعتی میاک کانتین به شما توصیه می کند قبل از انتخاب این کانکس ها یا شرکت های سازنده کانکس از نوع متریال مصرفی مطمئن شوید چون بعد از ساخت کانکس برای شما بسیار سخت می باشد که متریال استفاده شده داخلی کانکس مطلع شوید پس حتما از شرکت های معتبر و دارای ثبت و نشان خریداری کنید .

شیرآلات

10- شیرآلات از جنس عالی و کیفیت مرغوب از محصولات درجه یک ایرانی با تضمین های استاندارد که در بسیاری از موارد به درخواست مشتری از شیرآلات خارجی هم استفاده می گردد. البته شرکت میاک کانتین به شما مشتریان عزیز توصیه می نماید که به علت کمک به رونق ملی در صنعت کشورمان از محصولات درجه یک ایرانی استفاده گردد که این محصولات بعضا از محصولات خارجی شرکت های معتبر اروپایی بالاتر بوده و دارای نشان استاندارد ملی می باشد.

11- استفاده از پیچ های فولادی سرمته ای برای مقاومت بیشتر کانکس و استفاده از پیچ های مقاوم بسته به نوع کار

12-سیم کشی به دو صورت روکار و توکار می باشد، برای روکار برای شکل و ظرافت کار درون داکت و سیم تلفن و برق از بهترین سیم و کلید پریز و مینیاتوری از نوع مرغوب استفاده شده بنابر سفارش مشتری

13-جوشکاری توسط متخصصین جوشکاری با داشتن گواهینامه های معتبر و دیدن دوره های تخصصی مورد نیاز از نوع جوش ممتد در چندین نقطه با الکترود مرغوب و اجرای ضد زنگ و نصب قلاب با کیفیت عالی جهت بارگیری و تخلیه و در انتهای جوشکاری توسط مهندس ناظر با دستگاه نقطه جوش بررسی و تست می گردد.

عایق بندی

14- کانکس از هر جهت عایق بندی شده با مواد خارجی و دانسیته بالا با استفاده از پلاستوفوم در کانکس های معمولی و سبک در کارهای سنگین تر استفاده از پشم شیشه و پشم سنگ مخصوص در کانکس های ممتاز و ویژه و در کانکس های ساندویچ پانل استفاده از فرم های تزریقی با دانسیته های 4 الی 8 سانتی بسته به نوع سفارش مشتری که در کانکس سفارشی از ساندویچ پانلی های مخصوص ماموت استفاده می گردد.

15-کانکس های شرکت میاک کانتین به مدت یکسال دارای گارنتی بوده و به صورت دائم العمر دارای خدمات پس از فروش می باشند، می باشد البته لازم به ذکر است که کانکس هایی که دارای پلاک می باشند شامل گارانتی بوده و درصورت از بین رفتن پلاک کانکس ها شرکت از پذیرفتن آنها معذور می گردد.

1 thought on “مشخصات فنی کلیه کانکس های شرکت میاک کانتین”

دیدگاه‌تان را بنویسید: