آشنایی با کانکس نگهبانی و قیمت آن

آشنایی با کانکس نگهبانی و قیمت آن

امروزه برای نگهبانی از مجموعه های شرکتی یا برخی از مجموعه ها، از انواع کانکس نگهبانی استفاده می شود که خرید آن بسیار با صرفه تر از ساخت یک ساختمان یا اتاق نگهبانی می باشد. این کانکس ها دارای انواع مختلفی هستند و قیمت کانکس نیز با توجه به نوع آن تعیین می شود.

کانکس نگهبانی چیست؟

کانکس نگهبانی که به آن کانکس حراست نیز گفته می شود، سازه ای پیش ساخته است که با ابعادی کوچک ساخته می شود. ابعاد این کانکس به گونه ای است که برای مستقر شدن یک یا دو نفر این فضا کافیست. کانکس های نگهبانی جلوی درب ورودی یک سازمان، محله مسکونی و یا محوطه شرکت قرار می گیرد که نوع کانکس نیز با توجه به محلی که قرار است کانکس در آنجا قرار گیرد، تعیین می شود.

ویژگی کانکس های نگهبانی

کانکس نگهبانی قبل از هر چیزی باید دارای یک جداره شیشه ای رو به محوطه باشد که نگهبان با استفاده از آن دیدی 360 به محوطه اطراف داشته باشد. البته اگر نگهبان دید کافی به همه محوطه نداشته باشد، می توان از دوربین مداربسته و سیستم مانیتورینگ برای افزایش دید استفاده کرد. بنابراین کیوسک های نگهبانی باید دارای شیشه هایی بزرگ و شفاف باشند که با استفاده از این شیشه ها، نگهبان بتواند محیط اطراف خود را کنترل کند. امکانات داخلی کانکس های نگهبانی با توجه به نوع آن و همچنین امکاناتی که افراد نیاز دارند، می تواند متفاوت باشد و به هنگام خرید و ثبت سفارش، مشتری می تواند این امکانات را تعیین کند.

کیوسک نگهبانی محله

گاهی برای امنیت هر چه بیشتر محله، از کانکس های نگهبانی محله استفاده می شود تا امنیت محله و ماشین ها برقرار شود. این کانکس ها به کانکس های نگهبانی شباهت بسیاری دارند و دارای امکانات بسیاری همچون سرویس بهداشتی، مخزن آب، آبدارخانه و … می باشند. این کیوسک ها به اندازه کافی بزرگ و جادار هستند زیرا شخص نگهبان باید به صورت شبانه روزی در آنجا حضور داشته باشند.

قیمت کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی در انواع مختلفی ساخته می شود و قیمت این کانکس ها نیز با توجه به انواع آن ساخته می شود. این کانکس ها دارای امکانات و اندازه مختلفی بوده و از سوی دیگر جنس این کانکس ها نیز متفاوت است و همین مسئله سبب تفاوت قیمت های انواع کانکس های نگهبانی می شود. با توجه به نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ها با دفتر فروش تماس بگیرید.

قیمت کانکس گالوانیزه، ساندویچ پانل، کامپوزیت، ترموود و … 

کانکس نگهبانی کارگاهی سبک نوعی از کانکس نگهبانی است که ارزان ترین نوع کانکس های نگهبانی محسوب می شود و برای کارگاه های عمرانی و ساختمانی از آنها استفاده می شود. این نوع کانکس برای اقامت های کوتاه مدت مناسب می باشد و جنس آن از پروفیل آهنی است.

کانکس نگهبانی سنگین مانند کانکس کارگاهی سبک است و برای اقامت های بلند مدت ساخته می شود. قیمت این کانکس حدود 10 میلیون تومان می باشد.

کانکس های نگهبانی ساندویچ پانل بهترین نوع کانکس های نگهبانی می باشند که در سرما و گرمای زیاد،از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. قیمت این کانکس حدود 15 میلیون  تومان می باشد.

کانکس های نگهبانی کامپوزیتی دارای نمایی بسیار لوکس می باشد و علاوه بر ظاهر زیبا، بسیار مقاوم نیز می باشند. قیمت این کانکس 18 میلیون تومان می باشد.

کانکس نگهبانی لوکس همانگونه که از نامش پیداست، دارای نمایی بسیار لوکس و زیبا می باشد و با نمای چوب ترمو و نورپردازی های انجام شده، بسیار شکیل و زیبا می باشد. قیمت این کانکس حدود 20 میلیون تومان می باشد.

کانکس های نگهبانی فانتزی دارای ظاهری بسیار فانتزی و زیبا هستند. رنگ های فانتزی و شیکی که در این نوع کانکس به کار رفته در کنار ظاهر منحنی شکل آن، نمای کانکس را بسیار خاص تر نموده است. قیمت این کانکس حدود 20 میلیون تومان می باشد.

کانکس های نگهبانی منحنی برای داشتن زاویه دید بیشتر نگهبان، به صورت منحنی ساخته می شوند و حدود 25 میلیون تومان قیمت دارند.

کانکس های نگهبانی چوبی از چوب ساخته می شوند و برای ورودی پارک ها و نقاط سرسبز مناسب هستند. قیمت این نوع کانکس، حدود 20 میلیون تومان می باشد.

کانکس های سایدینگ حدود 15 میلیون تومان هزینه دارند.

دکه های نگهبانی نیز حدود 30 میلیون تومان قیمت دارند.

خرید کانکس های نگهبانی

اگر شما نیز قصد خرید کانکس نگهبانی را دارید، می توانید کانکس مورد نظر خود را از گروه میاک خریداری کنید. شما می توانید کانکس مورد نظر خود را با توجه به مشخصات گفته شده سفارش داده و کانکسی با کیفیت را با بهترین قیمت خریداری کنید. برای سفارش محصول مورد نظر می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید: