سازنده کانکس اداری

سازنده کانکس اداری

سازنده کانکس اداری

فروش کانکس مسکونی

تولید کننده کانتینر

کانکس اداری ابداع شد تا بسیاری از ادارات و سازمانها ، با هزینه های خیلی کمتر نسبت به ساخت و ساز سنتی ، از آنها استفاده کنند. کانکس اداری یا کانکس سالنی همچنین با نام های دیگری چون کانکس دفتری ، کانکس مدیریتی و کانکس دو طبقه نیز شناخته شده است
در عمده پروژه ها و کارخانه ها با توجه به نیاز آنها طوری ساخته شده که از لحاظ جایگاه سازمانی مناسب و برازنده تیم ارشد کارخانه و کارگاه باشد، اینگونه کانکس ها از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده واز لحاظ زمانی نیز در زمان بسیار صرفه جویی شده و از لحاظ متریال بسیار مقاوتی بالایی را ا دارند.
جالب است بدانید، این سازه های پیش ساخته را می‌توان در ابعاد کوچک و بزرگ، حتی دو طبقه و … طراحی نمود و در نهایت در محل مورد نظر به اجرا درآورد.
چون گالوانیزه و آلوزینک از مقاومت بالاتری به نسبت آلومینیوم برخوردارند به همین علت در ساخت کانکس اداری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند . بدنه ی کانکس باید از جنس ساندویچ پانل باشد تا عایق یندی به صورت کامل رعایت شود و از عبور برودت هوا و حرارت و رطوبت جلوگیری به عمل آورد .
کانکس اداری دارای ابعاد و اندازه متفاوتی میباشد ولی بصورت کلی بیشتر بصورت کانکس 6 متری مورد استفاده میگیرد و برای پروژه های بزرگتر که نیاز به کانکس در ابعاد بزرگ میباشد از کانکس اداری 12 متری استفاده میگردد که خود این سازه با متراژ 30متری و 36 متری طراحی و تولید میگردد.
اگر محل انجام فعالیت در منطقه ای واقع شده که از نظر آب و هوا بسیار درجه حرارت پائینی داشته و یا برعکس بسیار درجه حرارت بالا و گرمای هوا طاقت فرسا باشد استفاده از کانکس معمولی به چند دلیل مناسب نبوده و می بایست از کانکس اداری ساندویچ پانل در این موارد استفاده شود.
امکانات رفاهی در این سازه ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد ولی اگر مشتری بخواهد امکانات رفاهی داخل این سازه ها قابل اجرا است . از امکانات رفاهی قابل اجرا می توانیم به سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه اشاره کرد.
یکی از مهمترین مواردی که مشتریان در تولید کانکس بیشتر بدان توجه می کنند رعایت اصول طراحی سازه با کیفیت بالا و سرعت در اجرای سازه است . میاک با کارگاه پیشرفته ای که برای تولید کانکس راه اندازی کرده است . تمام استانداردهای سازه های پیش ساخته را رعایت کرده و در اسرع وقت اقدانم به تولید کانکس طراحی شده می کنند و به عنوان سازنده کانکس اداری معروف شده است

دیدگاه‌تان را بنویسید: