چگونگی تامین سیستم روشنایی در کانکس

چگونگی تامین سیستم روشنایی در کانکس

سیستم روشنایی در کانکس از مهمترین موضوعاتی می باشد که بایستی در ساخت و نصب کاربر به آن دقت و توجه داشته باشیم .روش های مختلفی برای تامین انرژی برق این سازه وجود دارد که برق شهری از جمله این روش ها می باشد.

چگونگی سیستم روشنایی در کانکس

در عصر امروزه استفاده از انواع کانکس ها در زمینه های مختلف بسیار رایج شده است به گونه ای که می توان گفت کانکس ها از مهمترین و پرتقاضاترین سازه هایی می باشد که بخصوص در پروژه های عمرانی و ساختمانی مورد بهره برداری قرار می گیرد. که در این میان میتوان گفت تامین برق و سیستم روشنایی در کانکس از مهمترین موضوعاتی می باشد که باید به آن توجه بسیاری داشته باشیم. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی از سیستم روشنایی هوشمند در کانکس های استفاده می کنند که این امر در افزایش امنیت و جلوگیری از سرقت بسیار مفید عمل می کند.

در سیستم روشنایی هوشمند تنها با لمس دکمه گوشی موبایل خود می توانید روشنایی را در کانکس برقرار و یا خاموش نمایید. بهتر است که بدانید برای رفاه بیشتر کاربر بایستی انرژی های اساسی به خصوص انرژی برق به خوبی و راحتی در سازه تامین گردد که برای این منظور نصب کانکس در مکانهایی که میتوان اقدامات مورد نیاز برای برق رسانی را انجام داد، وجود داشته باشد. در ادامه مقاله در خصوص راه های مختلف تامین سیستم روشنایی در کانکس صحبت خواهیم کرد لطفا همراه ما باشید.

تامین سیستم روشنایی در کانکس از طریق برق شهری

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم سیستم روشنایی در کانکس از مهمترین موضوعات در ساخت و نصب این سازه ها بوده و روش های مختلف برای تامین برق این کاربری وجود دارد که افراد با توجه به موقعیت قرارگیری سازه و شرایط حاکم مناسب ترین گزینه را می توانند انتخاب کنند. که در این میان اصولی ترین و مناسب ترین روش تامین برق کانکس ها از طریق برق شهری و روستایی می باشد که به این منظور بایستی سازه را در مکان مناسب نصب کرد.

در نظر داشته باشید برق شبکه نوسانات کمتری را داشته و با وصل کردن برق شهری به صورت فاز و نول به جعبه برق ورودی کانکس میتوان سیستم روشنایی کانکس را برقرار و تامین نمود. از دیگر نکات دانستنی در این خصوص می توان گفت برق کشی و سیم کشی این سازه به عهده شرکت تولیدی آن بوده و ممکن است تعداد فیوزهای قرار داده شده در این کاربر از یک تا 12 عدد متغیر بوده و بر اساس تعداد فضای داخلی و مساحت سازه مشخص می گردد.

تامین انرژی برق کانکس از طریق ژنراتور

در روش قبلی بایستی سازه مورد نظر در داخل شهر نصب گردد تا امکان تامین انرژی برق از طریق شهری به آن امکان پذیر باشد. در حالی که ممکن است برخی مواقع در خارج از شهر به منظور استفاده از کانکس ها در ساخت مترو، راه سازی و تونل ها نیاز باشد که در این صورت می توان برای تامین سیستم روشنایی در کانکس از یک ژنراتور مولد استفاده نمود که در این میان دو نوع ژنراتور بنزینی و دیزلی وجود داشته و با توجه به ویژگی ها و توانایی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. تنها معایب این روش ایجاد صدای ژنراتور دیزلی بخاطر استفاده از سوخت گازوئیل می باشد که در مقابل آن ژنراتور بنزینی سر و صدای بسیار کمتری را به دنبال دارد.

تامین انرژی برق کانکس با سلولهای خورشیدی

یکی از مدرن ترین و جدیدترین روش های تامین سیستم روشنایی در کانکس استفاده از سلول های خورشیدی می باشد که در حال حاضر از پرانتخاب ترین و پرکاربردترین روش های تامین برق شناخته می شود که در این میان می توان گفت سلول های خورشیدی از جمله روش های تمیز از نظر آلاینده ها برای محیط زیست به شمار می رود. البته هزینه راه اندازی این روش در مقایسه با روش های دیگر تا حدودی گران تر می باشد. از نکات جالب در این خصوص بهتر است بدانید تولید برق به صورت رایگان از جمله ویژگی ها و مزیت های سلول های خورشیدی است و در طول روز با ذخیره نور خورشید می تواند آن را به انرژی برق به صورت رایگان تبدیل کند.

سیستم روشنایی در کانکس

هزینه سیستم روشنایی کانکس

هزینه برقراری تامین انرژی برق برای کانکس ها با توجه به نوع منبع تامین انرژی بسیار متفاوت محاسبه می شود که به این منظور افراد می توانند با ورود به وب سایت ما اطلاعات دقیقی در خصوص هزینه هر یک از روش های برقراری و تامین سیستم روشنایی در کانکس به دست آورند. که در این بین می توان گفت برق شهری از راحت ترین و آسان ترین روش های تامین سیستم روشنایی کاربر شناخته می شود.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید: