حمل و نقل کانکس ها و نحوه صحیح بارگیری و بستن آن بر روی کف تریلی

حمل و نقل کانکس ها و نحوه صحیح بارگیری و بستن آن بر روی کف تریلی

شرایط حمل و نقل محصولات

شرکت میاک کانتین با کنترل بالای کیفیت محصولات خود و حساسیت زیاد در ساخت کانکس های تولید شده در کارخانه به همان میزان دقت و حساسیت در ارسال سفارش ها در رسیدن آن بدست مشتری در مقصد را دارد. لذا با همکاری چند شرکت حمل و نقل مجرب و مطمئن که توانایی و تخصصی لازم را در زمینه جابه جایی و حمل و نقل کانکس دارند قرارداد منعقد نموده تا در اسرع وقت و با کیفیت بالا محصولات تولید شده شرکت را تحویل مشتریان نمایند.

کلیه محصولات ارسال شده برای مشتریان تا زمانی که بصورت صحیح و سلامت تحویل مشتری نشده اند توسط شرکت میاک کانتین بیمه بوده و اگر در زمان حمل و نقل و جابجایی اتفاقی برای محصولات یا کانکس های میاک بیافتد شرکت کلیه خسارات وارده را پرداخت نموده و محصول را مجدد به خط تولید انتقال داده تا بازسازی گردد و یا اکیپ متخصص به محل کار اعزام شده و اشکالات بوجود آمده را برطرف می نمایند.

یادآوری:

شرکت میاک کانتین با افتخار اعلام می دارد در زمان تولید محصولات خود از بهترین و بالاترین متریال مصرفی استفاده نموده تا ریسک خطرات و خسارات بوجود آمده را در کارها به پایین ترین حدممکن برساند.

در زمان جابه جایی کانکس ها باید در کارخانه به دو مورد اساسی توجه نمود، تا بتوان کانکس یا سازه را به ساده ترین راه ممکن جابه جا یا حمل و نقل نمود. مورد اول گذاشتن هوک بر روی سقف کانکس ها می باشد. مورد دوم گذاشتن روزنه هایی بر روی شاسی کار که بتوان در زمان استقرار کانکس بر روی تریلر آنها محکم نمود. شرکت میاک کانتین با کنترل ناظرین کیفیت از نصب هوک و ایجاد روزنه حتما در کانکس ها اطمینان حاصل می نماید.

حمل و نقل کانکس ها

دلیل استفاده از هوک در کانکس چیست؟

نصب هوک در بالای سقف متناسب با ابعاد و وزن کانکس چند قلاب میلگردی جهت سهولت در بارگیری با قدرت تحمل بار به وزن 10 تن در ارتفاع و تعدادی قلاب در کف روی شاسی جهت مهار کانکس بر روی تریلی به لحاظ ثابت بودن بار در طول مسیر تعبیه می گردد.

حمل و نقل کانکس ها

دلایل ایجاد روزنه بر روی شاسی کانکس ها

یکی از شرایط اولیه ای که کانکس ها باید دارا باشند که بتوان آنها را جابه جا نمود در زمان ساخت در شاسی کانکس ها می باشد که می بایست روزنه هائی جهت بستن سازه (هر گونه کانکس) بر روی کف تریلی ها بر روی تیرآهن های  ایجاد گردد این امر در شرکت میاک کانتین توسط متخصصین جوشکاری و با ظرافت خاصی و به درستی اجرا میگردد.

با توجه به سفارشها که عموما کانکس های خاص از قبیل کانکس تیپ کامپوزیت – کانکس تیپ ساندویچ پانل- کانکس تیپ سایدینگ یا کانکس طرح چوب یا ترموود که بصورت ویلچرئی چند قل، فست فود ، فروشگاهی و آزمایشگاهی، کانکس های کارگاهی ، کانکس های اداری، کانکس عابر بانک و مخابراتی و صد های محصول دیگر شرکت میاک کانتین حساسیت زیادی در انتخاب تریلرها را دارد و شرکت های باربری نیز با شناختی که از وسواس میاک کانتین در سلامت رساندن محموله(سازه) ارسالی را دارند همیشه از تریلرهای بالن دار و با کیفیت بالا فنرها برای جابجائی کانکس ها در اختیار میاک کانتین قرار میدهند.

بار ترافیکی کانکس

شرکت میاک کانتین ضمن اطلاع رسانی و مشاوره درست به خریداران و مشتریان در امر حمل و نقل استاندارد جاده ای توضیحات لازم را در اختیار مشتریان از قبیل طول- عرض- ارتفاع سازه قرار میدهد در صورت نیاز به ابعاد بزرگتر از استاندارد راهنمائی های لازم را ارائه میدهند.

با توجه به سایز استاندارد تریلرها می بایست سایز استاندارد کانکس از 5/2 متر تجاوز نکند و طول آنها نیز می بایست از 12 متر نباید تجاوز بکند وگرنه در مسیرهای جاده شامل بار ترافیکی شده و می بایست جریمه آنها را پرداخت نمایند.

کانتینر های مخصول حمل کانکس همیشه دارای بالن های خاصی می باشند که با توجه به بالن دار بودن آن کانتینر ها ضربه های بوجود آمده در جاده های ناهموار کشو عزیزمان مانع از آسیب رسیدن به کانکس ها می شود.

حمل و نقل کانکس ها

جابجایی کانکس در کارگاه

بعد از زمان تولید محصولات یا کانکس های شرکت میاک کانتین برای بارگیری کانکس ها باید توجه به سایز و مهمتر از همه وزن کانکس ها کرد که برای حمل کانکس های زیر 5 تن از تریلرهای کوچک استفاده می گردد که خود این تریلرها دارای جرثقیل بوده و براحتی کانکس را بلند کرده و بر روی کفی خود سوار می کند و به مقصد می رساند.

در زمانی که کانکس بیش از 5 تن وزن داشته باشد باید یک جرثقیل تقریبا 10 تنی وارد کارخانه شده و کانکس را با استفاده از هوک های محک خودش بالا برده و بر روی تریلر های بالن دار سوار نماید و بعد از سوار شدن کانکس بر روی کفی تریلر از محل روزنه های ایجاد شده بر روی شاسی کانکس آنها را با زنجیر به کفی تریلر محکم می نمایند تا آماده ارسال برای مشتریان یا خریداران کانکس شود و صحیح و سلامت به مقصد برسد.

حمل و نقل کانکس ها

قیمت جابجایی کانکس

نحوه قیمت گذاری جابه جایی کانکس به دو عامل بستگی دارد یکی قیمت جرثقیل در زمان نیاز و یکی قیمت خود تریلی می باشد. قیمت های تریلی ها طبق تعرفه مشخص شده و در صورت بار ترافیکی مبلغ اضافه بار به آنها پرداخت می گردد.

لازم به ذکر است کلیه هزینه های جرثقیل و تریلی بر عهد خریدار کانکس بوده و طبق تعرفه باید پرداخت نماید. کلیه کارهای شرکت میاک کانتین درب کارخانه صحیح سلامت تحویل خریداران کانکس می گردد.

1 thought on “حمل و نقل کانکس ها و نحوه صحیح بارگیری و بستن آن بر روی کف تریلی”

دیدگاه‌تان را بنویسید: