تولید انبوه کانکس

تولید انبوه کانکس

تولید انبوه کانکس

ساخت انواع کانکس

خرید کانتینر و کابین

 

استفاده از سازه های پیش ساخته جهت سکونت گاه موقت بخصوص در مواقع اضطراری مانند وقوع حوادث طبیعی یکی از بیشترین و مهمترین کاربرد های کانکس بشمار می رود و معمولا در چنین مواقعی به دلیل کمبود ظرفیت تولید ممکن است زمان زیادی جهت آماده سازی سازه ها به تعداد لازم نیاز باشد
اصلی ترین قسمت کانکس شاسی کانکس میباشد که این شاسی و اسکلت کانکس از آهن ساخته میگردد. البته نوع آهن به کار رفته در ساخت کانکس بستگی به ابعاد کانکس ساخته شده دارد.
یکی دیگر از اجزاءکانکس بدنه کانکس میباشد که میتواند با ورق آهنی ویا آلومینیومی و یا پی وی سی وفایبر گلاس ساخته شود.
کانکس سازان در ابتدا سفارش ساخت را بر اساس نیازهای مشتری دریافت می کنند و در ادامه با ارائه بهترین مشاوره به مشتری شروع به طراحی و ساخت کانکس می کنیم . تحویل به موقع محصول به مشتری از اولویت های کاری ماست و بر روی این مسئله بسیار حساس هستیم .
امروزه اکثر کانکس های تولیدی، متحرک هستند که بیشتر به وسیله وسایل نقلیه مانند جرثقیل، تریلی، یا پایه های چرخ دار می توان کانکس ها را جابجا نمود.
سرعت‌بالا در ساخت و اجرا، به‌طورکلی سرعت در ساخت‌وساز با سبک پیش ساختگی، برابر با بازگشت سریع‌تر سرمایه و صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها می‌باشد.
شرکت کانکس میاک آمادگی دارد متناسب با نیازمندی های خاص شما طراحی و ساخت انواع کانکس و کاراوان بصورت ثابت و سیار را انجام داده و تولید کند . این شرکت همچنین تولید کننده انواع سازه های پیش ساخته کوچک و بزرگدر طرح های مختلف و متنوع جهت مصارف گوناگون ، با کیفیت بالا و در کمترین زمان می باشد.
سازه های پیش ساخته میاک پس از خرید خود را ملزم به تعهداتی از جمله : گارانتی یک ساله محصولات تولیدی و خدمات پس از فروش مادام می داند ،ضمنا کانکس های تولیدی پس از استفاده و عدم نیاز قابل بازخرید مجدد برای ما می باشد.
بدیهی است با توجه به تولیدانبوه کانکس میاک قیمت کانکس ها بسیار مناسب بوده و به علت خرید مستقیم از کارخانه تولیدکننده کانکس ارزان قیمت تری نسبت به بازار کانکس کشور به دست خریدار محترم خواهد رسید

دیدگاه‌تان را بنویسید: