چگونگی تزیین کانکس های پیش ساخته

چگونگی تزیین کانکس های پیش ساخته

یکی دیگر از خدمات مهمی که شرکت میاک کانتین به خدمات خود اضافه کرده است، خدمات تزیین کانکس می باشد. برای این منظور از حرفه ای ترین افراد استفاده کرده است. به طور کلی فرایند تزیین کانکس در 2 مرحله انجام می شود که مرحله اول در همان مراحل ساخت و مرحله دوم زمانی است که بعد از مدتی شما تصمیم می گیرید، کانکس خود را تزیین کنید. در این 2 مرحله ممکن است که نمای داخلی و یا نمای خارجی کانکس تزیین شود. گروه صنعتی میاک کانتین برای تزیین کانکس های مختلف، سلیقه مالکان را در نظر می گیرد. در همین راستا در ادامه این مقاله روش های پیشنهادی برای تزیین بخش های داخلی و خارجی کانکس ها و همچنین نحوه تزیین کانکس های قدیمی را مورد بررسی قرار داده ایم.

نکات مربوط به چگونگی تزیین نمای خارجی کانکس

در این بخش از مقاله قصد داریم در ابتدا شما را با انواع روش هایی که می توان برای تزیین نمای خارجی کانکس ها به کار برد، آشنا کنیم. طراحان این شرکت توصیه می کنند که قبل از تولید و ساخت یک کانکس، آن را به صورت 3 بعدی طراحی نمایند، چرا که با این کار به راحتی می توان طرح ها و نقش های گوناگون و متنوعی را ارائه و مورد بررسی قرار داد تا در نهایت بهترین طراحی و تزیین انتخاب شود. مزیت طراحی 3 بعدی این است که کلیه پارامترهایی که برای تزیین نمای بیرونی یک کانکس مورد نیاز است، مانند رنگ، شیشه، نورپردازی و بازشوها به راحتی قابل لمس بوده و می توان قبل از اینکه هزینه های زیادی برای تولید صرف شود، کانکس را دقیقا مطابق با سلیقه و نظرات مشتری طراحی و تولید کرد.

یکی دیگر از نکات مهمی که در تزیین نمای کانکس اهمیت دارد، تناسب رنگ نمای خارجی کانکس با محیط اطراف آن می باشد. از این رو در طراحی رنگ نمای کانکس باید محیط پیرامون محل نصب آن دقت زیادی شود. البته ناگفته نماند که رنگ کانکس نباید به گونه ای انتخاب شود که نوع کاربری آن کانکس را زیر سوال ببرد. به عنوان مثال اگر رنگ آبی برای یک کانکس آتش نشانی انتخاب شود، گرچه با محیط اطراف آن همخوانی دارد، ولی هویت آن را زیر سوال می برد.   علاوه بر این تولیدکنندگان این شرکت درباره نوع متریال های مورد استفاده در تزیین نمای خارجی کانکس به شما پیشنهادات متنوعی را ارائه می دهند تا بتوانید مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

تزیین کانکس

نکات مربوط به چگونگی تزیین داخل کانکس

تزیین نمای داخل کانکس مانند تزیین نمای خارجی آن اهمیت دارد و متریال های آن باید به گونه ای انتخاب شوند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و رنگ های آن در کنار یکدیگر هارمونی زیبایی ایجاد نمایند. به طور مثال، دیوارپوش های طرح دار، اجرای کناف و همچنین استفاده از mdf و کاغذ دیواری از بهترین گزینه هایی هستند که می توان از آنها برای تزیین کانکس استفاده کرد. البته در انتخاب این مواد نیز باید به نوع کاربری و همچنین متراژ کانکس دقت شود. علاوه بر موارد گفته شده، استفاده از میز مبلمان زیبا و شیک، روشنایی کافی و سایر لوازم تزئینی نقش بسیار تاثیرگذاری در زیبایی هرچه تمام فضای داخلی یک کانکس دارد.

تزیین کانکس

چگونگی تزیین کانکس های قدیمی

مطالب گفته شده برای زمانی به کار می رود که شما قصد دارید یک کانکس را خرید و یا سفارش دهید. اما در برخی از مواقع شما نیاز دارید که بعد از چند سال استفاده از کانکس آن را تزیین کنید. اما نمی دانید برای تزیین کانکس خود باید از چه راهکارهایی استفاده کنید. در چنین مواقعی پیشنهاد می شود که کانکستان را شستشو و نظافت کنید و سپس بخش هایی را که نیاز به تعمیر دارند، بازسازی نمایید و برای زیباتر شدن آن می توانید از رنگ های زیبا و همچنین لوازم تزئینی استفاده کنید.

تزیین کانکس

تزیین کانکس با استفاده از خدمات شرکت میاک کانتین

این شرکت با بهره گیری از مجرب ترین طراحان و سازندگان کانکس های پیش ساخته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد تا بتواند بهترین و مناسب ترین کانکس ها را و مطابق با سلیقه شما طراحی نمایند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما بتوانند تا حدی اطلاعات و دانش خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

تزیین کانکس

اهمیت تزیین کانکس

با توجه به بازار رقابتی که امروزه وجود دارد، سفارش و تولید کانکس هایی که دقیقا با سلیقه مشتری همخوانی داشته باشد و ارائه خدمات این چنینی می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و همچنین کسب درآمد بیشتری داشته باشد.

دیدگاه‌تان را بنویسید: