کانکس

کانکس

خرید کانکس ارزان

ساخت کانکس ماینینگ ، مدیریتی ، مسکونی

فروش انواع کانکس کارگاهی

ارائه طرحهای نوین کانکس

سازنده کانکس و کابین

 

 

شرکت میاک کانتین با بیش از نیم قرن تجربه همواره در راستای تولید بهترین نوع از ویلاهای پیش ساخته با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و با استفاده از بهترین مواد اولیه و دانش روز پیشتاز بوده و در طول فعالیت خود در جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان و رعایت مشتری مداری سعی در کنترل و ثبات قیمت و همچنین کیفیت بیش از پیش محصولات خود داشته است

 

چند نمونه از مزیت های کانکس پیش ساخته را نسبت به ساخت و ساز سنتی ( سازه بتنی ، دیوارهای آجری و …. )

  • ویلاها دارای سه عایق هستند (عایق گرما،سرما، صدا و رطوبت

در تعریف ساختمان های سنتی با بهترین متریال سازمان نظام مهندسی درصد حفظ دمای محیط را ۶۵٪ اعلام نموده است ؛ اما در سازه های پیش ساخته به علت اجرای ۳ جداره عایق ( گرما ، سرما ، صوت ) در تمامی قسمت های سازه اعم از : سقف ، دیواره و حتی کف سازه حفظ دمای محیط با توجه به آزمایش های انجام شده تا ۹۵٪ افزایش یافته و هزینه تامین انرژی محیط داخلی سازه از این رو برای مشتریان محترم کاهش می یابد .

  • ویلاها در کوتاهترین زمان ممکن بدون نیاز به کارگر و بسیاری دیگر از دردسرها ساخته شده و تحویل داده میشود.

به طور مثال برای ساخت یک واحد ۱۰۰ متری سازه سنتی با در دست داشتن اکیپ بسیار کارآمد و حرفه ای بالغ بر ۶ ماه زمان نیاز هست که سازه ساخته شود ؛ اما در سازه های پیش ساخته ( کانکس ویلایی ) متراژ ۱۰۰ متر تنها فقط در مدت زمان ۳۰ الی ۴۵ روزه ساخته و به صورت تکمیل به مشتریان عزیز تحویل داده می شود .

 

  • ویلاهای پیش ساخته ضد زلزله، ضد حریق و ضد سرقت مدرن و شیک هستند

یکی از مهم ترین بحث ها در زمینه ساختمان بحث مقاومت ساختمان در بلایای طبیعی به خصوص زلزله می باشد که در این دهه اخیر بسیار خسارت وارد کرده ، ساختمان های پیش ساخته دارای مقاومت لرزشی تا ۷/۸ ریشتر در برابر زلزله می باشند که به صورت آزمایش عملی زیر نظر سازمان نظام مهندسی انجام گردیده و تاییدیه لازم را گرفته است .

  • تنوع بسیار بالا در متریال مصرفی

: ساختمان های پیش ساخته شرکت میاک کانتین دارای تنوع محصول در قسمت های مختلف ساختمان اعم از نمای بیرونی ، نمای سقف ، درب و پنجره ها ، نمای داخلی و جنس کف سازه می باشد که در پروژه های اجرایی بالا کاملا مشهود می باشد . در ضمن با توجه به اینکه سازه به صورت پیچ و مهره ای بوده قابلیت تعویض و تغییر در تمامی قسمت های ساختمان با کمترین هزینه را می باشد.

 

  • سازگار با محیط ، دوست دار محیط زیست

ساختمان های پیش ساخته قابلیت جابجایی بدون تخریب بافت طبیعی محیط را دارا می باشند ، متریال مصرفی نیز در سازه ها بسیار اکونومیک و سازگار با محیط می باشند از این رو ساخت خانه های پیش ساخته متناسب با سخت ترین شرایط آب و هوایی بوده و نسبت به بافت منطقه قابلیت اجرا مشابه با متریال سازگار با محیط منطقه است .

 

  • مهمترین ویژگی (صرفه اقتصادی)

ما ایرانی ها در همه جای دنیا معروف به انسان های حسابگر و اقتصادی هستیم مخصوصا در صنعت ساختمان که یکی از بزرگترین هزینه ها برای بشریت هزینه تامین مسکن می باشد ، سازه های پیش ساخته با توجه به توجیه زمان ، وزن کمتر ، متریال در دسترس و نگهداری آسانتر باعث شده که نسبت به سازه های سنتی کم هزینه تر و بسیار به صرفه تر باشد ؛ از این رو در دو دهه اخیر ویژگی های برتر در سازه های پیش ساخته باعث شده تا تعداد تقاضا بسیار بالا رود.

7 thoughts on “کانکس”

  1. قیمت کانکس بسیار مناسب بود و امکاناتی هم که تعبیه شده بود داخل کانکس عالی بود
    تشکر از زحمات تیم فنی که خیلی دقیق و زیبا کار ساخت کانکس رو انجام داده بودند

دیدگاه‌تان را بنویسید: