قیمت کانکس

قیمت کانکس

قیمت کانکس های مختلف با یکدیگر متفاوت خواهد بود و به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت. توجه داشته باشید که کانکس ها مزیت های بسیاری خواهند داشت و از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به امکان جابجایی آن اشاره کرد. شرکت میاک کانتین با ارائه قیمت های متناسب با کیفیت به شما مشتریان گرامی اطمینان خاطر می دهد که قیمت کانکس در میاک واقعی است. در ادامه توضیحات کامل تری در این رابطه ارائه نموده ایم:

قیمت کانکس گالوانیزه

کانکس های گالوانیزه را می توان یکی از بهترین پرکاربرد و پراستفاده ترین انواع کانکس ها دانست که توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید. کانکس های گالوانیزه به دلیل اینکه امکان زنگ زدن ندارند امکان استفاده در مراکز مختلف خواهند داشت. توجه داشته باشید که تنها ورقه بیرونی کانکس از ورق گالوانیزه تشکیل شده است و رنگ کوره ای که بر روی آن زده شده است سبب افزایش مقاومت آن خواهد شد.

این کانکس ها مقاومت بسیاری در برابر ضربه نیز خواهند داشت و به همین دلیل می توانید به مدت طولانی از آن استفاده نمایید. درب و پنجره های این کانکس نیز از پنجره دوجداره تشکیل شده است و به همین دلیل امکان رفتن صدا به داخل کانکس وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید که این کانکس از دو لایه تشکیل شده و این دو لایه به گونه ای به یکدیگر متصل شده اند که مقاومت آن افزایش خواهد یافت.

قیمت کانکس گالوانیزه را نمی توان یک رقم خاص دانست چرا که موارد مختلفی بر قیمت آن تاثیر خواهند گذاشت و از جمله موارد تاثیرگذار بر قیمت آن می توان به اندازه کانکس اشاره نمود و با افزایش اندازه کانکس، ضخامت پروفیل، ورق و دیگر متریال شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود. قیمت این کانکس بین 650 الی 950 هزار تومان به ازای یک متر مربع متغیر خواهد بود.

قیمت برای کانکس ساندویچ پانل

کانکس های ساندویچ پانل را می توان از جمله کانکس های پرطرفدار و صنعتی و تاسیساتی دانست که امکان استفاده از این کانکس ها در بخش های مختلف وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که کانکس ساندویچ پنل از دیوارهایی ساخته شده است که دو طرف ورق و عایق ها بین آنها پرس شده اند و به همین دلیل شاهد مقاومت بالایی از این کانکس خواهیم بود. در داخل دیوارهای ساندویچ پانل شاهد وجود یک لایه عایق پلی اورتان هستیم، این لایه سبب جلوگیری از عبور صدا و حرارت از دیوارها خواهد شد.

کانکس های ساندویچ پنل را می توانید در انواع مختلفی مشاهده نمایید و به همین دلیل امکان استفاده از آن برای مصارف مختلف وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که موارد مختلفی بر قیمت کانکس ساندویچ پنل تاثیر خواهند گذاشت و در حالت کلی قیمت این کانکس به ازای هر متر 1450 میلیون تومان تا 1850 میلیون تومان متغیر خواهد بود. قیمت این کانکس در مقایسه با ویژگی های مطلوبی که دارد مناسب می باشد.

قیمت انواع کانکس فروشگاهی

کانکس های فروشگاهی به گونه ای ساخته می شوند که مانند یک فروشگاه کامل جلوه نمایند و این کانکس ها به دلیل اینکه ساختار منحصر به فردی دارند توجه بسیاری را به خود جلب نموده اند و امکان استفاده از آن در مراکز و بخش های مختلف وجود خواهد داشت. این کانکس ها معمولا به گونه ای ساخته می شوند که اکثریت بخش های آن از بیرون قابل مشاهده می باشد. یکی از مهمترین مزیت های کانکس های فروشگاهی را می توان امکان جابجا کردن ساده آن دانست به گونه ای که می توانید به سهولت فروشگاه خود را به منطقه دیگری منتقل نمایید.

امکان فروش انواع محصولات در این کانکس ها وجود خواهد داشت و می توانید به صورت اختصاصی نیز اقدام به سفارش ساخت کانکس نمایید. امکان استفاده از این کانکس ها در بخش های مختلف وجود خواهد داشت و به همین دلیل به وفور شاهد این کانکس ها در جای جای شهر ها هستیم. قیمت این کانکس ها می تواند بسیار متفاوت باشد چرا که قیمت آن بر حسب متر از 1800 میلیون تومان تا 2500 میلیون تومان متغیر خواهد بود.

قیمت کانکس کامپوزیتی

کانکس های کامپوزیتی را می توان یکی از انواع پرکاربرد کانکس ها دانست و دلیل نامگذاری آن وجود ورق های کامپوزیتی در لایه بیرونی آن می باشد. ورق کامپوزیتی بکار رفته در نمای بیرونی کانکس سبب زیبایی هرچه تمام تر آن شده است و به دلیل رنگ بندی های مختلفی که دارد امکان استفاده از آن در لوکس ترین بخش ها نیز وجود خواهد داشت. این نوع کانکس ها به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارند معمولا در بخش هایی از شهر بکار گرفته می شوند که رفت و آمد در آن بالاست. در داخل برخی از مراکز خرید نیز شاهد وجود این نوع کانکس ها خواهیم بود.

این کانکس مناسب ترین انتخاب برای استفاده های فست فودی می باشد و با استفاده از آن می توانید فضایی شکیل برای یک فست فود لوکس ایجاد نمایید و البته مشاهده می شود که از کانکس کامپوزیتی به عنوان کیوسک های بانکی نیز استفاده شده است. قیمت این کانکس بر حسب متر حدود 1800 میلیون تومان تا 2200 میلیون تومان متغیر خواهد بود.

قیمت انواع کانکس فایبر کامپوزیت

قیمت کانکس فایبر کامپوزیت به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد مناسب بوده و امکان خرید آن برای همگان وجود خواهد داشت. این نوع کانکس ها نیز مانند کانکس قبلی دارای ظاهری زیبا هستند و می توانید به صورت سفارشی نیز نسبت به خرید آن اقدام نمایید اما باید توجه داشته باشید که این کانکس ها به عنوان یک عایق قوی در برابر نفوذ حرارت و صوت می باشند و به همین دلیل می توانید از آنها در مراکز مختلفی استفاده نمایید. برای نمای این کانکس از ورق های کامپوزیت استفاده شده است و این ورق ها به دلیل زیبا بودن تاثیرگذاری آن را افزایش داده اند.

قیمت کانکس فایبر کامپوزیت نیز از 1600 میلیون تومان تا 1800 میلیون تومان متغیر خواهد بود و قبل از خرید می توانید قیمت محصول مورد نظر خود را توسط کارشناسان برآورد نمایید.

قیمت کانکس های ویلایی

قیمت کانکس ویلایی را نمی توان یک رقم خاص دانست چرا که بی شک کانکس های ویلایی دارای تنوع بیشتری نسبت به سایر انواع کانکس ها خواهند بود. کانکس های ویلایی را می توانید در انواع مختلفی مشاهده نمایید و به همین دلیل مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. کانکس های ویلایی دارای تمامی امکانات مورد نیاز برای یک خانه می باشد و به همین دلیل در بسیاری از مراکز به عنوان خانه از آن استفاده می شود. تنها تفاوتی که کانکس های ویلایی با خانه دارند را می توان نوع مصالحی دانست که برای آن استفاده شده است.

این کانکس ها مزیت هایی نیز نسبت به خانه خواهند داشت که از جمله مهمترین آنها می توان به امکان جابجایی آن اشاره نمود. این کانکس ها در برابر زلزله نیز مقاومت بسیار بالایی نسبت به خانه خواهند داشت. قیمت کانکس ویلایی بر حسب متر بین 1850 میلیون تومان تا 2650 میلیون تومان متغیر خواهد بود.

قیمت انواع کانکس های ترمو چوب

کانکس های ترمو چوب را می توان یکی از پرکاربردترین انواع کانکس ها دانست و قیمت کانکس ترمو چوب به دلیل اینکه کار زیادی برای تهیه آن مورد نیاز می باشد بالاتر خواهد بود. توجه داشته باشید که امکان ساخت کانکس ترمو چوب در انواع اندازه ها و طرح های مختلف وجود خواهد داشت و به همین دلیل می توانید کانکس را در طرح مورد نظر خود خریداری نمایید. قیمت کانکس ترمو چوب بر حسب متر محاسبه می شود و این قیمت می تواند بین 2 میلیون تومان تا 2500 میلیون تومان متغیر باشد و البته در صورت شخصی سازی این کانکس امکان افزایش قیمت نیز وجود خواهد داشت.

قیمت کانکس ایستگاه دوچرخه

قیمت کانکس ایستگاه دوچرخه با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد مناسب خواهد بود و باید بدانید که امکان ساخت این کانکس در انواع اندازه های مختلف وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که این کانکس ها معمولا رویه ای کامپوزیتی داشته و امکان شخصی سازی رنگ آن نیز وجود خواهد داشت. یک طرف این کانکس معمولا تشکیل شده از شیشه خواهد بود و دارای کرکره برقی نیز خواهد بود که این کرکره ها امکان بستن در شب هنگام وجود خواهد داشت. این کانکس نمایی بسیار زیبا داشته و برای روشن کردن فضای بیرونی آن از چراغ های هالوژن استفاده شده است.

برای تهیه شاسی کانکس از تیرآهن شماره 16 استفاده شده است و به همین دلیل مقاومت آن بسیار بالا خواهد بود. قیمت این کانکس نیز بر حسب متر بین 1800 میلیون تومان تا 2200 میلیون تومان متغیر خواهد بود.