قیمت انواع کانکس

قیمت انواع کانکس

قیمت کانکس پیش ساخته
فروش کانکس اداری
فروش کیوسک
تولید انواع کانکس ویلایی

 

فروش و نصب انواع کانکس های اداری, مسکونی , مدیریتی و کیوسک

اگر برای اسکان دائم یا موقت نیازمند کانکس , کانکس ویلایی , ساختمان پیش ساخته هستید گروه تولیدی صنعتی کانکس سازی میاک کانتین با افتخار اعلام میدارد توانسته است به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت سازه های پیش ساخته ورقی و پانلی با حذف هزینه های اضافی در پروسه تولید و فروش کانکس و سایر محصولاتش قیمت ها را به طرز معنادار و چشمگیری کاهش داده و در قیاس برابر از نظر کیفی , ابعاد و متریال پایه بکار رفته در پروسه تولید محصولاتش را حداقل ۱۰ تا ۲۰ درصد ارزانتر از دیگر تولید کننده ها به مشتری عرضه نماید.
گروه صنعتی کانکس سازی میاک کانتین با ادغام کردن کیفیت ساخت بالا و قیمت رقابتی و مناسب توانسته راهی نو در صنعت ایران گشوده است . تولید محصولات ثابت و چرخدار با کیفیت که در محل کارخانه مونتاژ شده و بصورت یک محصول کامل به مشتری تحویل میشوند . با هزینه های حمل ارزان , تحویل و جانمایی در محل مشتری رایگان و قیمت تمام شده پایین تر نسبت به نمونه های مشابه در بازار از مهمترین مزایای خرید از ما میباشد.
با افتخار اعلام میدارد گروه صنعتی میاک کانتین با سالها تجربه درخشان در زمینه تولید کانکس اداری , کانکس مسکونی , فروشگاهی , مدیریت, سرویس بهداشتی, کیوسک , دکه , اتاقک های پیش ساخته , ویلای پیش ساخته در محل و طراحی و اجرای ساختمان های پیش ساخته همواره مورد اعتماد شما بوده و از این بابت به خود میبالیم و امیدواریم همچنان بتوانیم با ارائه محصولاتی در خور شما سروران گرامی و البته با قیمت مناسب باز هم در کنارتان باشیم برای اطلاع از قیمت انواع کانکس با مشاوران ما تماس بگیرید

دیدگاه‌تان را بنویسید: