معرفی کانتینر های سفارشی گروه صنعتی میاک

معرفی کانتینر های سفارشی گروه صنعتی میاک

معرفی کانتینر های سفارشی میاک کانتین

کانتینر سازه فولادی بسیار مقاوم و از فولاد سخت بوده که چهار چوب آنها از آهن بوده و دارای بدنه های فلزی محکم و عایق بندی شده که اکثرا وارداتی و با توجه به سال ساخت آنها و شکل ظاهری آنها قیمت گذاری می گردد. سایز کانتینر های موجود در گروه صنعتی میـاک کانتین 20 فوت، 40 فوت و 45 فوت می باشد. امروزه از کانتینر ها بیشتر در حمل و نقل استفاده شده دلایلی بسیار زیادی باعث شده که موارد استفاده از کانتینرها بالا برود راحتی بارگیری و تخلیه بارها، استفاده بهتر برای فضای بارگیری طبقه بندی اجناس و محافظت کالاها در برابر حوادث طبیعی و سرقت در طول مسیرها و دسته بندی بارهای زیاد در باربری کشتی و کامیون و قطار انجام می گردد.

در جهت بهبود و توسعه و نوآوری گروه صنعتی میـاک دست به کار بزرگی زده که با استفاده از این متریال سخت و محکم کانتینر های مختلف با کاربری های متفاوت ساخته است. امروز در کشورهای اروپایی یا آمریکایی با استفاده از این کانتینر ها فروشگاه، آموزشگاه، مدرسه، کتابخانه و در بعضی مواقع خانه های ویلایی مسکونی لوکس می سازند. در کشور ایران میاک کانتین توانسته کانتینر های خود را به کاربری های متفاوت دسته بندی نماید. که شما در بعضی مکان های تفریحی می توانید فروشگاه های کانتینری لوکس را ببنید. در یکی از پروژه های بزرگ میاک کانتین و همکاری با نیروی های نظامی کشورمان ساخت بیمارستان ها و کلینیک های صحرایی و اورژانس با کانتینر را در رزومه کاری خود دارد. که نمونه کارهای شرکت را در سایت یا مراجعه حضوری به دفتر مرکزی مشاهده بفرمایید.

ساخت و تولید این کانتینرها به شما این امکان را می دهد که در زمان ساخت خود بسیار صرفه جویی نمایید و مهمتر از همه ساخت کانتینرهای لوکس و سفارشی با کاربرهای متفاوت بسیار مقرون به صرفه بوده و از لحاظ قیمت واقعا عالی می باشد. این کانتینرها به علت ساختار و استراکچر بسیار قوی خودشان به راحتی قابل حمل بوده و هیچ اتفاقی در انتقال برای آنها پیش نمی آید. برای اطلاعات بیشتر به نمونه کارهای ما در سایت مراجعه نمایید یا شما مشتریان عزیز در مراجعه حضوری به دفتر مرکزی میاک کانتین کارشناسان فروش ما هرگونه راهنمایی در رابطه با این سازه های فولادی محکم را به شما خواهند داد.

گالری تصاویر کانتینر های سفارشی میاک کانتین

1 thought on “معرفی کانتینر های سفارشی گروه صنعتی میاک”

دیدگاه‌تان را بنویسید: