تولیدکننده کانتینر در تهران

تولیدکننده کانتینر در تهران

تولیدکننده کانتینر در تهران

ساخت کانکس ویلایی

فروش کانکس دوبلکس

کانتینر به قرار دادن محموله در شکل و اندازه های مختلف برای حمل و نقل را کانتینر می گویند
هدف از تولید کانتینر ساخت محفظه ای محکم است که از نظر آب بندی ایزوله باشد تا بتوان در حمل و نقل کشتیرانی از آنها بهره برد.
با توجه به نوع بار و کالایی که توسط کانتینر جابجا می شود انواع مختلفی از آن نیز بوجود آمده است که می توان از پرکاربرد ترین آنها به کانتینر های 20 و 40 فوت ، روباز ، بغل بازشو ، مخزنی ، حرارتی ، یخچالی و کانتینر حمل بار فله اشاره کرد. هرکدام از آنها بسته به نوع کالا و متنایب با ویژگی های بار انتخاب می شوند.
کاربرد کانتینر به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات تولید شده توسط شرکت میاک کانتین بسیار حائز اهمیت است.میدانید که در صنعت حمل و نقل کالا برای جلوگیری از آسیب رسیدن به محموله های در حال جابجایی از جعبه های بزرگ فلزی با نام کانتینر استفاده می شود
کانتینر های ایرانی فقط در اندازه ۲۰ فوتی تولید شده که استاندارد های لازم برای استفاده در کشتیرانی و حمل و نقل دریایی را ندارند.و قیمت بالایی دارند.
جنس بدنه کانتینر ها از ورق های آهن بوده و از ضدزنگ و رنگ برای عایق کاری آن ها استفاده می شود. کف کانتینر ها تخته های روغن اندود قرار می گیرد
کانکس، نوع کاربری که دارند برای استفاده انسان ها از فضای داخلی و اسکان و اقامت در آن می باشد اما در کانتینرها این کار برای کالاها می باشد.
کانتینرها برای حمل و نقل بار تولید و استفاده می شوند. این محصولات دارای بدنه فلزی می باشند که کف آنها با استفاده از چوب ساخته می شود. چوب های استفاده شده در کف آن را پالت می نامند که در حقیقت چوب روغن اندود است.
اغلب کانتینرها فاقد سیستم تهویه و برق کشی داخلی هستند مگر در شرایط خاص، اما کانکس ها علاوه بر سیستم برق کشی، دارای امکانات رفاهی دیگر برای انسان ها شامل سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها و اتاق های مختلف دیگری نیز می باشند
در این میان کانتینرهایی هم هستند که برای خصوصیات خاصی طراحی شده اند. شکل، اندازه، ساختمان مادی یا سایر خصوصیات فیزیکی یک محموله می ‌تواند یک کانتینر با طراحی خاص را طلب کند. به عنوان مثال برخی محموله ‌های فاسد شدنی نیاز به سیستم خنک ‌سازی دارند.
بعضی دیگر ممکن است نیاز به یک دمای معین و ثابت داشته باشند. شکل، اندازه، ساختمان مادی یا سایر خصوصیات فیزیکی یک محموله می‌تواند یک کانتینر با طراحی خاص را طلب کند..
مجموعه میاک کانتین با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولیدکننده کانتینر در تهران مفتخر است که محصولات خود را بالاترین کیفیت وبهترین قیمت موجود، در بازار عرضه نماید

دیدگاه‌تان را بنویسید: