آشنایی با تاسیسات و تجهیزات کانکس ویلایی

آشنایی با تاسیسات و تجهیزات کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی را می توان از جمله کانکس های پر فروش دانست چرا که نصب آسان این کانکس ها سبب شده که کمتر کسی دست به ساخت بنای معماری شده بزند. توجه داشته باشید که امکان خرید کانکس ویلایی در اندازه و مدل مورد نظر شما نیز وجود خواهد داشت و همین امر یکی از دلایل محبوبیت این نوع کانکس ها می باشد. توجه داشته باشید که کانکس های ویلایی می توانند در انواع شرایط محیطی و آب و هوایی استفاده شوند و به دلیل امکان جابجایی کانکس، می توانید در فصل های مختلف محل آن را به سادگی تغییر دهید.

امروزه به دلیل استقبال مردم از این نوع کانکس ها شاهد عرضه انواع دو طبقه این کانکس ها نیز به بازار هستیم که این نوع کانکس ها هیچگونه تفاوتی با یک سازه نداشته و زیبایی منحصر به فردی نیز خواهند داشت. فضا های آن نیز نسبت به سایر انواع کانکس ها بیشتر بوده و به همین دلیل زندگی راحتی در داخل آن خواهید داشت.

تجهیزات کانکس ویلایی

تجهیزات کانکس ویلایی

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده را می توان تجهیزات کانکس ویلایی دانست چرا که یک کانکس ویلایی باید حتما تاسیسات و تجهیزاتی نیز داشته باشد تا بتوان در داخل آن زندگی کرد. توجه داشته باشید که تمامی تاسیسات کانکس های ویلایی مانند تجهیزات یک خانه کامل خواهد بود چرا که کانکس ها به هیچ وجه کم از یک خانه کامل ندارند. تمامی کانکس های ویلایی دارای در و پنجره هستند و امروزه از در و پنجره های یو پی وی سی برای کانکس ها استفاده می شود که هم عایق مناسب صوت بوده و هم از اتلاف انرژی جلوگیری خواهند کرد.

توجه داشته باشید که امکان ساخت سفارشی کانکس نیز برای شما امکان پذیر خواهد بود و می توانید تمامی خواسته های خود را بر روی یک کانکس پیاده نمایید. تجهیزات کانکس ویلایی برای تمامی انواع آن را نمی توان یکسان در نظر گرفت چرا که بی شک با افزایش متراژ کانکس میزان تجهیزات آن نیز افزایش خواهد یافت و برعکس با کوچک تر شدن آن شاهد کاهش میزان تجهیزات خواهیم بود. امکان سفارش تجهیزات کانکس ویلایی نیز وجود خواهد داشت به گونه ای که می توانید کانکس را به صورت مجهز به تجهیزات سفارشی خود تحویل بگیرید.

تجهیزات کانکس ویلایی

تاسیسات کانکس ویلایی

تجهیزات به معنی مواردی است که بعدا به کانکس اضافه شده اند اما تاسیسات در ابتدا محل معینی داشته اند و مهمترین تجهیزات کانکس ویلایی به شمار می روند. بی شک مهمترین بخش از یک منزل را می توان سرویس های بهداشتی دانست و قبل از فروش کانکس این بخش به خوبی تعبیه شده و تمامی موارد ایمنی درباره آن رعایت خواهد شد. توجه داشته باشید که سرویس بهداشتی کانکس ها نیز مانند خود کانکس حالت سیار داشته و به همراه کانکس جابجا خواهد شد. در برخی از کانکس ها سرویس بهداشتی در داخل و در برخی در بیرون از آن درب دارد. یک کانکس ویلایی ابتدا بخش بندی می شوند و اتاق ها و آشپزخانه از بخش اصلی تفکیک خواهند شد و تجهیزات هر یک از بخش ها در آن قرار داده می شود.

تجهیزات کانکس ویلایی

تجهیزات از نظر ایمنی

یکی از مهمترین مواردی که در کانکس ها باید به آن توجه ویژه ای شود ایمن بودن آن می باشد چرا که برخی از کانکس ها که به صورت چوبی ساخته می شوند در برابر آتش مقاومتی نخواهند داشت و باید تمامی موارد ایمنی برای مقابله با هرگونه آتش سوزی در کانکس در نظر گرفته شود. به همین منظور در تمامی کانکس های ویلایی یک کپسول آتش نشانی قرار داده می شود. جعبه کمک های اولیه نیز مانند یک منزل باید در کانکس وجود داشته باشد.

سیستم اطفا حریق

به دلیل اینکه امکان آتش سوزی در کانکس زیاد است یکی از تجهیزات کانکس ویلایی را می توان سیستم اطفا حریق دانست که این سیستم در صورت بروز هرگونه آتش سوزی فعال شده و شروع به آب پاشی خواهد کرد. توجه داشته باشید که این سیستم ها به دود حساسیت خاصی نشان می دهند و در اثر افزایش دما و دود فعال خواهند شد. علاوه بر این عمل سیستم آژیر را نیز فعال خواهد کرد که این سیستم با یک تماس، مدیر را آگاه خواهد ساخت.

دیدگاه‌تان را بنویسید: